• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári Napforduló

DeletedUser7

Vendég
Kicsit félreérthetően fogalmaztam. Az a sejtésem, hogy arany ládát szeretnél nyitni, mivel ott nagyobb eseélyed van a nyereményre, amit akarsz. Ettől függetlenül egy ezüst/bronz kincsesládát ki lehet nyitni, amiben ugyancsak lehet ilyen exkluzív épületet szerezni. Tehát az semmiképp sem igaz, hogy nem lehet megszerezni gyémánt nélkül az adott épületet, azt mondtam, hogy az általad preferált változat nem működik, szeretnék elnézést kérni ezért a félreértésért.
 

DeletedUser1030

Vendég
Értem, amit mondasz. A ládákat is értem, értek én mindent... :)
Csak azt nem, hogy nem kapom meg a szabad választás lehetőségét az összes eshetőségre....
 

DeletedUser1030

Vendég
Nem arról van szó, hogy nem örülök (bár itt is ellentmondást érzek a szavaidban, mert nem ajándékba kapom, hanem meg kell dolgoznom érte) de, ha elhúzzák a mézesmadzagot, máris nem olyan nagy a boldogság, de, ha nektek ez így korrekt..., akkor mindig ez lesz.
 

DeletedUser1030

Vendég
Még annyit hozzá tennék, hogy remélem lesz a nyeremények között területbővítés is (amit meg is lehet szerezni), mert nagyon aranyosak ezek az új épületek, de egy porszemet sem lehet elhelyezni, nemhogy 3 dolgot (vagy még többet)....
Ha innen nézzük, még jó is, hogy nem tudom megszerezni a napi "excusive"ajándékot :D
 

Amszeth

Erős harcos
8. Fejlessz tovább 4 épületet 5-ös vagy magasabb szintre. / itt igazából 3-at számol/.
Kezdem azt hinni hogy milyen jól meg lett csinálva. :)

9. Deríts fel egy tartományt.
10. Használj fel 20 tudáspontot.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
mert nem ajándékba kapom, hanem meg kell dolgoznom érte
Olyan dolgot kell tenned a játékban, amit egyébként is megtennél...

Plusz hozzátenném: Mindenki 50 Holdszilánkkal indul, amiből lehet venni bronz ládát, a küldetéseket lehet csinálni további szilánkokért, nyitni a kisebb ládákat, kis szerencsével több szilánkot kapsz vissza, mint amibe a láda került, így lehet gyűjteni a nagy ládára... A lehetőség mindenkinél ugyanannyi...

Plusz azért (félve) megkérdezném: Ha mindenki egyből megnyerne mindent, mi lenne az értelme az eseménynek? Egyszerűbben megoldható lett volna, ha csak simán odaadunk mindent mindenkinek, nem?
 

DeletedUser1030

Vendég
Megbocsáss Hoshi, de nem arra reagálsz, amit írtam.
Egyébként is megtenném, de 3 nap kell hozzá....
A küldetéseket lehet csinálni.....hát ez a gondom, hogy csinálnám.....
Mindegy is, sosem tudjátok elismerni, hogy vmi nem kóser.
 

DeletedUser942

Vendég
Sziasztok! Kénytelen vagyok búcsúzni. A játékkészítői tudták addig erőltetni az [moderálva] Mágia Akadémiát, hogy itt hagyjam a játékot. [moderálva]. További jó játékot!

329 bővítmény megtekintése

A nem odaillő részeket kivettem. - Hoshi
Nekem sem tetszenek a "terelgetések", de ez még elég visszafogott, csak ezért ne add fel sztem. Ez csak egy küldi.;)
 

DeletedUser1030

Vendég
A lényeg, hogy napokig semmit sem lehet csinálni, mert épp felderítek.
De az a fontos, hogy egyenlőek az esélyek, és egyszerűbb lett volna, ha mindenkinek odaadnak mindent. Hát tényleg egyszerűbb lett volna. A sok bug sem lenne megint..... :D
 

DeletedUser1030

Vendég
Juj, most látom, hogy a 12. fedezz fel egy tartományt. Még 3 nap :)
Mi jöhet még? Teljesíts 5 tartományt, ami 9 :)
Meddig tart az event, karácsonyig? Bár mindegy is, mert mire bármit is megszereznék, már eltűnik... és amúgy sincs hová tenni :)
Bár lebonthatok 10 manufaktúrát (akkor minek is játszottam 1 évig?), minek az, hiszen úgyis csak felderíteni kell napokig, mit számít a helyezés, nem az a fontos... igaz? :)
Azt hiszem a fejlesztők még egy percet sem játszottak ezzel a játékkal...
Hoshi nem ítélkezem a munkád felett, de az olyan ember aki csak terelni tud, érdemben nem ad választ és a játékost hibáztatja, nem ilyen munkára való(minden személyeskedés nélkül).
Nem mi vagyunk értetek.....abból éltek, hogy toljuk bele a lóvét a játékba, és cserébe egy bugokkal teli, átgondolatlan koncepciójú játékot kapunk, és nincs, aki megválaszolná a felmerülő problémákat. Egyszer tettem fel egy lényegbevágó kérdést, de 2 napig a kutya sem válaszolt, ha nem lett volna egy kedves játékostárs, akkor még most is várhatnám.... (most erre az köv. hogy kizárnak, moderálnak, az csak a jéghegy csúcsa)
Miért nem lehet egyszer azt válaszolni, hogy bocsi elcse..tük?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Amszeth

Erős harcos
Sziasztok,
én azt nem értem, hogy szerezzek 5 ereklyét, de a felderítés 2 nap (tehát ereklyét szerezni nem tudok), a napi ajándék meg 10 óra múlva eltűnik. Akkor az arany ládát ki sem tudom nyitni, mert lejár az idő.

Lehet, hogy csak én nem értem, de neked nincsenek előre felderített tartományaid?
Nekem vannak, folyamatosan elküldöm a felderítőt, amint befejezte már mehet is a következőre, így ha kell, azonnal tudok ereklyét szerezni.
Nekem mindig van 5-6 terület, ami már fel van fedezve.
Utána persze valóban el kell majd küldeni a felderítőt, de azt hiszem addigra már meg van a 140 db Holdszilánk, bár nem számoltam.
Valamint akkor azt is lehetne mondani, hogy a fejlesztős küldi, sem kellene, mert nem fér bele abba, hogy a Napi Exkluzív Jutalmat begyűjtsd, holott oda csak szerencse kell, ha van 3 olyan épületed, amire csak egy szintet kell fejleszteni már az is megvan, persze ahhoz kell 3 építő.
Ha, valaki akar akkor fog is hibát találni, teljesen mindegy mi hogyan van megcsinálva.
A részemről tetszik a játék.
 

DeletedUser3

Vendég
Napokig tart egy felfedezés, oké, én ezt értem. Viszont amikor már napokig tart egy felderítés, általában nagyobb mennyiségű egység vagy árucikk is kell a teljesítéshez. Így az ereklyék szerzése nem okozhat olyan nagy gondot.
És ahogy mondtam, egy ládát mindenképp kinyithatsz, amiből akár kaphatsz több szilánkot. Így van esélyed arra, hogy nagyobb ládát nyiss. De még arra is, hogy az első ládából kapj napi exkluzívat. Az, hogy egy random generátor nem kedvezett neked, az nem hiszem, hogy az én, vagy épp bárki más hibája...
 

DeletedUser1030

Vendég
Valószínűleg, ha lenne, nem tölteném itt az időmet válaszra várva... :)
Mint írtam 3 nap felderíteni, és, ha nem csinálom meg, akkor területem csak 2029 után lesz.....(addigra már az ítélet napja is véget ér:D)
 

DeletedUser1030

Vendég
Esküszöm, hogy nem érted, Hoshi, nem az ereklyék megszerzésével van gondom, hanem, hogy 9 kell első körben, ami 2 tartomány és 2X 3 nap!
És addig áll az egész!
 

DeletedUser1030

Vendég
Egy nap? Te most viccelsz velem :D
Csak ez 6, a köv 12. még 3, vagy ki tudja mennyi... és még hány ilyen lesz benne.....
Nem arról van itt nagyban szó :), de ezt te is tudod, hanem, hogy meg sem tudom csinálni, de, ha mégis, akkor is az összes nap nyereményről is lemaradok.
Ha, ezek után sem érted mi a gondom, akkor vhol baj van :)
Teljesen világos, érthető a problémám.
 

DeletedUser3

Vendég
Ez egy kifejezés, ha nem érted, akkor valahol baj van. :)
Naponta kapsz 1 új napi küldetést, 35 szilánkért, plusz eddig megoldottál 3 sorozatküldetést. Alapból kezdtél 50 szilánkkal, így van 2 ládára szilánkod. Ezt be lehet osztani, plusz ládából kaphatsz újabbakat. Én értem, hogy most pár napig az egyik küldetéssoral nem haladsz, de gondold el, mindenki ugyanezt a küldetést kapta. (Sőt, megsúgom, van 15 találkozós küldetés is, ugyanezen a helyen. ;))
 
Fent