• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári Napforduló

DeletedUser1126

Vendég
kért 2K szerszámot,

aztán 6K aranyat

aztán 2 fejlett szerszámot de valójában 3-at :)

20 találkozót, vagy legyen 200 tartományod. ( közben a 15 találkozó kezdte mutatni azokat addig csak a tertományokat)

szerezz 5 ereklyét
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7

Vendég
kért 2K szerszámot, aztán 6K aranyat aztán 2 fejlett szerszámot de valójában 3-at :)
most azt írja oldjak meg 20 találkozót, vagy legyen 200 tartományom. Nos elkezdtem megoldogatni a találkozókat, (5-öt megcsináltam) de semmit sem számol. Félrefordítás vagy bug lehet? lehet hogy 20 tartományt kellene úgy hirtelen megoldani és nem találkozót, ahogy írja? :)

A küldetésnek két lehetséges megoldása is van, 20 találkozó megoldása/összesen 200 tartomány, de ezeket egy csíkon mutatja és azt amelyiknek nagyobb a százalékos megléte. Amint a 20 talákozóból megoldasz eleget, a csík azt a számot fogja mutatni, de természetesen az addig megoldott találkozók is számítanak.
 

DeletedUser1030

Vendég
Sziasztok,
én azt nem értem, hogy szerezzek 5 ereklyét, de a felderítés 2 nap (tehát ereklyét szerezni nem tudok), a napi ajándék meg 10 óra múlva eltűnik. Akkor az arany ládát ki sem tudom nyitni, mert lejár az idő.
 

DeletedUser7

Vendég
Nem nevezném ezeket az épületeket napi ajándékoknak, mert nem fogod tudni megszerezni az összeset. A három ládika különböző esélyekkel (és mennyiségekkel) adja ezeket a napi exluzív épületeket, melyekből több mint 10 van (nem néztem utána, de szerintem van az 15 is) százalékos esélyekben pedig ehhez legalább 40 aranyládát kéne nyitni. Most előre megsúgom, hogy ezt a mennyiséget gyémántok nélkül lehetetlen elérni, így célszerű válogatni afelől, hogy melyik ilyen exkluzív épületet akarjátok megszerezni, azaz minden nap nézzétek meg, hogy akarjátok-e az épületet avagy nem, s afelől invesztáljatok ládákba.
 

DeletedUser1126

Vendég
Tehát:

kért 2K szerszámot,

aztán 6K aranyat

aztán 2 fejlett szerszámot de valójában 3-at ;)

20 találkozót, vagy legyen 200 tartományod. KÖSZI Enamel! :)
A küldetésnek két lehetséges megoldása is van, 20 találkozó megoldása/összesen 200 tartomány, de ezeket egy csíkon mutatja és azt amelyiknek nagyobb a százalékos megléte. Amint a 20 talákozóból megoldasz eleget, a csík azt a számot fogja mutatni, de természetesen az addig megoldott találkozók is számítanak.

szerezz 5 ereklyét (ez valójában 9 ;) )
 

Hera

Tapasztalt építő
A küldetésnek két lehetséges megoldása is van, 20 találkozó megoldása/összesen 200 tartomány, de ezeket egy csíkon mutatja és azt amelyiknek nagyobb a százalékos megléte. Amint a 20 talákozóból megoldasz eleget, a csík azt a számot fogja mutatni, de természetesen az addig megoldott találkozók is számítanak.
Igen két megoldás van.Nekem alapból megadta mivel 200 tartományom meg volt !Utána adta következő cseles küldi :)event1.png
 

DeletedUser7

Vendég
Hát igen. Tudom nem jött jól ki az indulás, de más lehetőségek is vannak ereklyék szerzésére amúgy. Ez nyílván nem változtat azon hogy a mai napon nem lehet kinyitni gyémántok nélkül az arany ládát. Amúgy nem lennék meglepve, ha lenne még több ilyen találkozós, illetve ereklyés küldetés, ahogy azon se, ha valamikor felderíteni kell majd.
 

DeletedUser1126

Vendég
Áhhááá.. a ládanyitásra kapod a napbigyót és a lenti cuccokból valamilyen eséllyel (mellé írva %-ban) még valamit. Tehát nem mindet! :) Többször kinyitottam az első ládát :) Mivel mákos vagyok kétszer nyertem 90 holdszilánkot amivel ismét az első ládát nyitogattam így most már lett 30 napkövem meg egy csomó potyavarázslatom :)
 
Fent