• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Megérkeztek "Reklámék"

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Mindent meg lehet magyarázni, és mindennek az ellenkezőjét is! Amit én látok az a manu termelése, ami bekerül a raktárba. Nem látom mennyi az alap és erre mennyi sallang rakódik! És ez nem is érdekel! Lehet csűrni-csavarni ez akkor sem 80%! Tehát számomra átverés

Minden bónusz az alaptermeléshez adódik hozzá, hiszen ez valójában az adott épület termelése. Minden bónusz, ami erre jön rá az alaptermelés X%-át adja, így lehet az, hogy 120 az alaptermelés, de mondjuk 2100-at kapsz. Ha a bónuszra jön a bónusz akkor az pillanatok alatt hatalmas mennyiséget adna, amely felborítaná a játék egyensúlyát.
 
Pfff... Akkor ilyen alapon a bűbájok is felborítják az egyensúlyt? Mert nem +80%-ot ad és nem 3 órát! - kicsivel többet;)
Értem én a matekot! Azzal van bajom, hogy átverésnek érzem! Ne írjon oda 80%-t, ha nem annyit tesz rá! Nem tudok kevesebbet termelni, csak ami bónuszt összeszedtem már. Innentől ez az alap, ezzel tudok számolni, és nem érdekel miből jött össze!
 
Amíg a bűbájjal turbózott manukban a kiírt 72% 18 órára, az tényleg 72%, itt meg a fél perces reklámért ígért 80% 3 órára, az nem 80%, hanem csűrcsavar útján igazából 8% ?! Ez a logikus?
Rendben!
Nem nézem a reklámot 8%-ért (80-ért már nézném:p). ->> Probléma megoldva!:cool:
 

Laci0212

Erős harcos
Amíg a bűbájjal turbózott manukban a kiírt 72% 18 órára, az tényleg 72%, itt meg a fél perces reklámért ígért 80% 3 órára, az nem 80%, hanem csűrcsavar útján igazából 8% ?! Ez a logikus?
Rendben!
Nem nézem a reklámot 8%-ért (80-ért már nézném:p). ->> Probléma megoldva!:cool:
Szia
Az a gond a matekoddal, hogy kamatos kamatot számolsz, pedig Simple leírta neked a számolási módot.
 

Putyika

Veterán
Amíg a bűbájjal turbózott manukban a kiírt 72% 18 órára, az tényleg 72%, itt meg a fél perces reklámért ígért 80% 3 órára, az nem 80%, hanem csűrcsavar útján igazából 8% ?! Ez a logikus?
Nincs ebben csűrcsavar vagy átverés, sőt logikus is....csak figyelni kell az elnevezésekre. A bűbáj begyűjtési bónuszt ad, nem termelésit.
 

Kira7

Veterán
Amíg a bűbájjal turbózott manukban a kiírt 72% 18 órára, az tényleg 72%, itt meg a fél perces reklámért ígért 80% 3 órára, az nem 80%, hanem csűrcsavar útján igazából 8% ?! Ez a logikus?
Rendben!
Nem nézem a reklámot 8%-ért (80-ért már nézném:p). ->> Probléma megoldva!:cool:
A FB ezt emeli nem a termelést %-ba:

1688151112157.png

Ami a termelést növeli, reklám, eventes épületek, ősi csoda azok mind eddig is az alap árutermelést emelték %-ban, ami nem sok. Mert nincsen benne az ereklyebónusz, csodák és más eventes stb. termelési bónusza.
 

Larrz

Újonc
Sziasztok, lehet tudni, hogy a megjelenő hirdetések milyen algoritmus alapján kerülnek kiválasztásra? Szűri valaki az Inno oldaláról a megjelenő tartalmakat? Az utolsó alkalommal konkrétan egy kattintásvadász (fake news-oldal) link hirdetése jött be, fogalmam sincs, mi van a link mögött, nem kattintottam rá, de az ilyen oldalak el tudják látni a gépeket kártékony dolgokkal, ha valaki megnyitja őket.
(Sajnos mellényomtam a pop-up ablaknak, amikor le akartam menteni képként, így nincs meg a konkrét oldalnév, a szöveg kb az volt, hogy "Váratlan hír érkezett, ezt mindenkinek látni kell", mellette pedig egy Orbán Viktor-kép jelent meg.)
 

Larrz

Újonc
Megtaláltam a hirdetést a neten, ez egy komoly probléma szerintem, egy "alacsony megbízhatóságú"-nak minősített orosz fake news-oldal linkje jelent meg.
1690816679439.png
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok, lehet tudni, hogy a megjelenő hirdetések milyen algoritmus alapján kerülnek kiválasztásra? Szűri valaki az Inno oldaláról a megjelenő tartalmakat? Az utolsó alkalommal konkrétan egy kattintásvadász (fake news-oldal) link hirdetése jött be, fogalmam sincs, mi van a link mögött, nem kattintottam rá, de az ilyen oldalak el tudják látni a gépeket kártékony dolgokkal, ha valaki megnyitja őket.
(Sajnos mellényomtam a pop-up ablaknak, amikor le akartam menteni képként, így nincs meg a konkrét oldalnév, a szöveg kb az volt, hogy "Váratlan hír érkezett, ezt mindenkinek látni kell", mellette pedig egy Orbán Viktor-kép jelent meg.)

Szia!

Ez nem az InnoGames oldaláról kerül szűrésre, hanem az által a cég által, amellyel a cég együttműködik.
Amit mi tanácsolni és kérni tudunk, hogy ha látsz ilyen reklámot akkor kérlek jelezd nekünk, írd le a hirdetőt esetleg a reklámnak a "nevét". Ezt mi továbbítjuk és várhatóan ezek után ez a reklám már nem fog a játékban megjelenni.
 

Larrz

Újonc
Szia!

Ez nem az InnoGames oldaláról kerül szűrésre, hanem az által a cég által, amellyel a cég együttműködik.
Amit mi tanácsolni és kérni tudunk, hogy ha látsz ilyen reklámot akkor kérlek jelezd nekünk, írd le a hirdetőt esetleg a reklámnak a "nevét". Ezt mi továbbítjuk és várhatóan ezek után ez a reklám már nem fog a játékban megjelenni.
Köszönöm, az előző két bejegyzésem jelzésnek számít, vagy más módon is elküldjem nektek a problémás hirdetést?
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönöm, az előző két bejegyzésem jelzésnek számít, vagy más módon is elküldjem nektek a problémás hirdetést?

A rákattintás miatt szerintem a legjobb az, ha csak képként küldöd be ide, természetesen megköszönöm, ha neked privátban itt elküldöd az oldalt és meg tudom nézni, illetve továbbítani is tudom. :)
 

Ucimama0303

Újonc
Nálam pompásan működik a reklám, a filmtekercs és a hobbiszoba is, a kérdésem - bár mintha utalás lett volna rá -, hogy ez nem érhető el minden játékosnál? Köszönöm szépen! ♥
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Nálam pompásan működik a reklám, a filmtekercs és a hobbiszoba is, a kérdésem - bár mintha utalás lett volna rá -, hogy ez nem érhető el minden játékosnál? Köszönöm szépen! ♥

Kedves Ucimama

A hirdetések megjelenése illetve a Hobbiszoba kiegészítő, továbbra is tesztjelleggel zajlik, nem érhető el minden játékosnál. Előfordulhat, hogy azok a játékosok, akik eddig nem rendelkeztek ezzel a lehetőséggel, bármikor részesei lehetnek a folyamatnak. Szeretnénk kiemelni, hogy nem a mi hatáskörünk a játékosok hozzáadása. :)

UI: Köszönjük a visszajelzést. :)

További kellemes játékos kívánunk,
Elvenar csapat
 

Ucimama0303

Újonc
Kedves Ucimama

A hirdetések megjelenése illetve a Hobbiszoba kiegészítő, továbbra is tesztjelleggel zajlik, nem érhető el minden játékosnál. Előfordulhat, hogy azok a játékosok, akik eddig nem rendelkeztek ezzel a lehetőséggel, bármikor részesei lehetnek a folyamatnak. Szeretnénk kiemelni, hogy nem a mi hatáskörünk a játékosok hozzáadása. :)

UI: Köszönjük a visszajelzést. :)

További kellemes játékos kívánunk,
Elvenar csapat
Köszönöm szépen! Buta kérdés, tudom, de ha már nem teszt lesz, akkor minden játékosnál elérhető lesz? ☺
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönöm szépen! Buta kérdés, tudom, de ha már nem teszt lesz, akkor minden játékosnál elérhető lesz? ☺

Nincs rálátásunk a végkimenetelre, így nem tudjuk, hogy véglegesítik e - s akkor minden játékos hozzáférést kaphat -, vagy esetleg megszüntetik. Sajnos erre a kérdésre nem tudok választ adni. :)
 
Fent