• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Kisállat eledel

Impossible

Újonc
Nekem nincsenek etethető épületeim, nem kell az eledel, nem is barkácsolom le. Az 1650 bűbájtöredék/öt ereklye és 2 katalizátor sztem többet ér nála.
 

Herannin

Erős harcos
Ez jó most már ezek szerint akinek nincs annyi kis állateledele mint neked, Calyr-nek vagy pár hozzátok hasonlónak az vagy nem fordít rá elég időt vagy hülye.....:) most csak még azt kell eldöntenem , ha nincsen annyi eledelem akkor kevés időt fordítok rá vagy hülye vagyok ? :rolleyes:.....

" A kisállat eledel a szükséges mennyiségben mindenki számára elérhető." Ezt már Nazaroff hozzá szólásából kiderül hogy nem igaz neki 4 lenne szükséges, de csak 1-t kap, ha el olvasod a fórumot akkor találsz még rengeteg ilyen hozzá szólást .....Lehet hogy ő(k) is kevés időt fordít rá.......vagy talán h......?
Bár sok élethelyzetben előny ha időt fordít az ember a dolgokra és mellesleg nem hülye, mégsem feltétlenül elég a sikerhez. Vegyük pl. a fogyást. Fogyni faék egyszerűségű, hiszen van valami (evés) amit kevesebbszer kell csinálni. Viszont, ez a faék egyszerűségű dolog mégsem megy az emberek nagy részének. Mégsem gondolom azt, hogy a sok sikertelenül fogyni kívánó ember nem fordít rá kellő időt vagy fogyatékos lenne. Egész egyszerűen nem követi/veszi figyelembe azokat a szabályokat, amik a fogyáshoz vezetnek, nem monitorozza, hogy mit is csinál pontosan. Ugyanez van itt is szerintem. Érzésre úgy gondolja mindenki, hogy hát én barkácsolok eleget. Ha 10+ barkácsod van hetente (mert ugye nem számolod hogy mennyi pontosan, csak úgy érzésre, igaz...?), akkor azt ugye 3 nap alatt le lehet tudni. Szóval itt már 7 napból a maradék 3-4 napot dobhatsz a kukába. Ezt szimplán azzal tudod ellensúlyozni, hogy naponta 4x1 percre nézel rá a játékra (ugye 6 óránként). Ehhez nem kell se sok időt fordítani, se észlénynek lenni. Mégis kb 2x annyi eledeled lenne. Ha pedig hetente 1 eledeled jön és ezt megduplázod, tehát lesz 2 hetente, akkor máris elég az eledeled, hiszen tűzfőnix, jegesmaci megvan. Alkonyfőnixet nem érdemes etetni, mert kb 5db 5 órás gyorsítóval ugyanannyi katonát gyártasz 2-3 havonta a barna macival.
Lényeg, én nem szerettem volna senkit se megbántani, csak felhívni pár egyszerű, mégis fontos dologra a figyelmet.
 
Fent