• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3108

Vendég
Az egyszerű válasz: Kell a 4 különböző a teljes bónuszhoz.

A bonyolult válasz: Minden épület saját maga nézi, hány másik épület van mellette, és ebből mennyi különböző. Csak a különbözők után adnak bónuszt. Ha pl.

AB
CA négyest teszel le, akkor a fenti A 2 bónuszt ad (B és C mellette), de a B csak egy bónuszt ad, az egyik A után. A lenti A is két bónuszt ad, mert őmellette is 2 különböző van, hiába azok már beszámolódtak a másik ugyanolyan épületbe.

Így lehet azért kicsit matekozni, hogy ha nincs is meg mind a 4, de az egyikből van kettő, akkor hogy rakd le, hogy a dupla épület is adjon bónuszt, még ha nem is teljeset.
Nagyon szépen köszönöm! :)
 

bere007

Veterán
Lehet, hogy hülye kérdés és, hogy csak én bonyolítom túl, de azért megkérdem :D

1541 bővítmény megtekintése

Ennek a résznek a későbbiek folyamán lesz jelentősége? :D Olyan túl feltűnőre sikeredett, és úgymond kitűnik a környezet többi részéhez képest :D Először azt hittem, hogy a Végtelenség Tornyát áthelyezik ide és azért lett olyan az a rész, de tévedtem. :rolleyes::D

Az egy pokolba vezető ösvény lesz, amire ha véletlenül rákattintasz, automatikusan el vesz a rendszer mindent és újra kell kezdened előröl az egészet. Tehát csak okosan. :D:D
 

borisz40

Újonc
Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi, hogy adott Csodánál (pl. Arany szakadék) egyes szinteknél lévő helyezésekkel mennyi tp-t lehet kapni.
Van valahol ehhez leírás?
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi, hogy adott Csodánál (pl. Arany szakadék) egyes szinteknél lévő helyezésekkel mennyi tp-t lehet kapni.
Van valahol ehhez leírás?
Szia,
Az Aranyszakadék nem tp-t ad, hanem lakosságot. Tp-t a Titkok kötete ad, és minden csodákkal kapcsolatos (és egyáltalán a játékkal kapcsolatos) hasznos tudnivalót megtalálsz az Elvenar Wiki-n. :)
 

borisz40

Újonc
Szia,
Az Aranyszakadék nem tp-t ad, hanem lakosságot. Tp-t a Titkok kötete ad, és minden csodákkal kapcsolatos (és egyáltalán a játékkal kapcsolatos) hasznos tudnivalót megtalálsz az Elvenar Wiki-n. :)
Szia!
Az egyes szinteknél lévő helyezések. Szóval aki tp-t rak bele és az első helyezést éri el, az mennyi tp-t fog kapni?
Arany szakadék 2. szint
1. helyezés X tp
2. helyezés Y tp
stb.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!

Az érdekelne, hogy Királyi Restaurációhoz hogy juthatok hozzá?

Köszi!
bajnokságokból jár ha 10 ládát csináltok heti 5db. vmint tudsz craftolni az akadémiában tervrajz(ok)ból persze ha beadja a receptet a barkácsolás
 

DeletedUser5052

Vendég
A játékkal kapcsolatos apróbb, egyszerű választ igénylő kérdéseiteket ide írhatjátok, s remélhetőleg gyorsan vagy a csapat, vagy valamelyik játékos megválaszolja.

Ha egy olyan kérdést, vagy problémát vetsz föl, melyre hosszabb beszélgetés alakulna ki, engedélyezett új téma nyitása is.

Ha kérhetjük a kérdéseitek legyenek egyértelműek
Sziasztok!Mikor elkezdtem játszani mindkét pályát megnyitottam nem tudtam még ez mit jelent,szeretnék csak egy pákyán játszani .szeretném tudni hogy lehet lezárni a második pályát ill. az oda betolt javakat át lehet e hozni a az elsődleges pájára?
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Sziasztok!Mikor elkezdtem játszani mindkét pályát megnyitottam nem tudtam még ez mit jelent,szeretnék csak egy pákyán játszani .szeretném tudni hogy lehet lezárni a második pályát ill. az oda betolt javakat át lehet e hozni a az elsődleges pájára?
áthozni-vinni nem lehet egyik világból (szerverről) a másikra, amit abban elértél az ott marad, illetve elvész, ha megszünteted
ha úgy döntesz, hogy mégis csak az egyik szerveren játszol, írj a supportnak és ők törlik azt a városod, amit feladnál
Fontos: a játékos törlése mindkét városodat törli! Azt ne használd, ha az egyik városoddal tovább akarsz játszani!
 

gilingalang

Veterán
@Hoshi, pitypalatty városommal beszedtem 10 szerszámosdobozt már és még mindig 1/5-ön áll a kovács jelvény számlálója. :( Tudtok a hibáról vagy supportra menjek?
 

DeletedUser3

Vendég
@Hoshi, pitypalatty városommal beszedtem 10 szerszámosdobozt már és még mindig 1/5-ön áll a kovács jelvény számlálója. :( Tudtok a hibáról vagy supportra menjek?
Általános hibáról nem tudunk. Ha írsz supporton meg tudjuk nézni, mi lett beszedve, és ha azt szedted, amit kellett, de nem kaptál érte semmit, amit kellett volna, jóváírjuk.
 
Üdv. Mindenkinek!
Az egyik csapattagom azt mondja, hogy a városába nem tud belépni csak asztali számítógépről, ahol most akadozik a net és a tesókalandnál ez most nem jön túl jól.
Hallott már valaki ilyen problemről és annak megoldásáról?
Előre is nagyon megköszönném a segítő ötleteket! :)
Georgina
 
Fent