• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser4192

Vendég
Jó reggelt!

Az lenne a kérdésem, hogy amikor meglátogatom a szomszédaimat és pacsizom, akkor néhány városban kiírja, hogy kincset találsz. De hiába megyek vissza a városomba, nem történik semmi. Mit jelent ez? Meg mitől függ, hogy melyik városban írja ki? Van ahol kiírja, van ahol nem.
 

Wiccara

Veterán
Szia,

ne a saját városodban keresd!
Annál, akinél a pacsizás után kiírja, ott járd körbe a városszéli területeket, a ládák úgy bújnak meg, mint a saját telkeden az event jegyei ;)
Naponta max 3 ládát találhatsz, ezért nem írja mindenhol.

Jó kincskeresést ;)
W.
 

DeletedUser183

Vendég
Sziasztok!

Lehet, hogy már volt kérdés, de őszintén szólva kerestem egy darabig, de nem találtam, vagy rossz helyen kerestem... :D
Szóval:
Várható új faj valamikor? Mert kicsit uncsi így. Tudom-tudom, bajnokság, kaland, stb, de jó lenne egy kis változás már a városomban :)
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok!
Hogyan tudok egységet toborozni?
Szia! Ebben a melegben jéghideg sörrel, esetleg limonádéval, de megpróbálhatod a kaszárnyában is a kiképzést. ;)

Sziasztok!
Miért nem látom a ragnlistáknál a bajnokiit?
A testvériséged profiljánál válaszd a a Bajnokság fület! Ott a legutóbbi eredmények megtekinthetőek, ha már nem fut a bajnokság. ;)

Sziasztok!

lehet -e karakternevet változtatni ?
Te nem tudsz, de bizonyos esetekben a support csapat tud. Ez ügyben vedd fel velük a kapcsolatot szerintem. :)
 
Kedves Moderátorok!
Tud valaki válaszolni nekem, hogy napok óta miért kérnek olyan feladatot szükségesnek ami nem teljesíthető, mert nincs a Techfán.
Kutassam ki - ugratnak, vagy szórakozik valaki?
Nem szoktam Fórumozni, de kezdem unni, hogy feltartanak a játékban.
Bárki válaszát előre köszönöm
Üdvözlettel:
Csillagbaba
 

Angita

Tag

DeletedUser4165

Vendég
Kemény munkával kifejlesztettem a gólemet /ami nehéz egység,szinte áttörhetetlen páncéllal/,és egy nyomi varázslónő egy csapással - agyonütötte.
Ez valami bug volt,vagy elnéztem valamit?
 

DeletedUser3

Vendég

DeletedUser683

Vendég
Kemény munkával kifejlesztettem a gólemet /ami nehéz egység,szinte áttörhetetlen páncéllal/,és egy nyomi varázslónő egy csapással - agyonütötte.
Ez valami bug volt,vagy elnéztem valamit?
Minden egységnek van bónusza más típusú egység ellen, és ellenük is vannak olyan egységek, amelyeknek bónusza van ellene. Tehát ha van egy egységed, az nem univerzális, hanem mindig jól meg kell válogatni, hogy mi ellen mit küldesz. Ahogyan @Hoshi írta, tanulmányozd a játék wiki oldalán az egységeket, tanuld meg a tulajdonságaikat, tanulj meg velük bánni, és később már nem okoznak meglepetést. Ajánlok még figyelmedbe itt a fórumon is egy témát, vadkörte táblázatát, videóit, illetve az ő, és a többiek segítő leírásait, hogy jobban megérthesd, hogy mit hogyan használj, ha harcolni szeretnél. ;)
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/harci-tanácsok-kezdőknek.1628/
 

DeletedUser4170

Vendég
Leraktam a titkok kötetét. Mégis jönnek titkok kötete rúnaszilánkok, már egy tucat van. Felhasználható ez valamikor valamire?
Köszi.
 

DeletedUser3108

Vendég
Leraktam a titkok kötetét. Mégis jönnek titkok kötete rúnaszilánkok, már egy tucat van. Felhasználható ez valamikor valamire?
Köszi.
Igen.
Amikor a 6., 11.,16.,21. stb szintre fejleszted, akkor ismét rúnakört kell kirakni.:)
 

sanyy01

Felderítő
Sziasztok. Kérdésem az lenne hogy mivel meghaladtam a maximális területbővítést így már új területek felfedezésével nem tudok területet bővíteni. :( A legújabb fajunk tech -faján is 1 egység területet lehet majd bővíteni.... :( Kérdésem az nem tervezik e a játék készítői hogy lehessen terültet bővíteni újra megnyitni vagy is tovább engedni a területek bővítését.. vagy csak marad a gyémántos üzemmód..:( ????
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok. Kérdésem az lenne hogy mivel meghaladtam a maximális területbővítést így már új területek felfedezésével nem tudok területet bővíteni. :( A legújabb fajunk tech -faján is 1 egység területet lehet majd bővíteni.... :( Kérdésem az nem tervezik e a játék készítői hogy lehessen terültet bővíteni újra megnyitni vagy is tovább engedni a területek bővítését.. vagy csak marad a gyémántos üzemmód..:( ????
Egyelőre úgy néz ki, nincs tervben újabb tartományi vagy kutatási területek hozzáadása a játékhoz.
 

liliputy

Veterán
Lehet arról tudni valamit, hogy az eventeken nyert épületek (embert adó) mikor fejleszthetők tovább? Egy körülbelüli időpont?
 
Fent