• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Harci tanácsok kezdőknek

DeletedUser1637

Vendég
Korábban már sokan adtak jól összeszedett tanácsokat a harcokra vonatkozóan (pl. @Turmalin játékos), de vagy "elvesztek" a hozzászólások tengerében, vagy már nem teljesen aktuálisak, hiszen a harcrendszer az utóbbi időkben nagyobb átalakuláson ment keresztül. A kezdőknek gyakran fejtörést okoznak a harcok, és míg a többség az átalakulási folyamat alatt fokozatosan megszokta a harcokat, a kezdők belecsöppennek ebbe. Gyakran keresnek meg minket a support rendszeren keresztül a kérdéseikkel, és természetesen igyekszünk segíteni nekik, viszont jó lenne egy hely, ahol lennének jól összeszedett tanácsok a harcokkal kapcsolatosan. Aki úgy érzi, hogy tudna átfogóbb jó tanácsokat, stratégiákat nyújtani a kezdőknek, az itt megteheti, ezzel is segítve a "kicsik" haladását. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan hálásak lesznek az ilyetén tanácsokért. Aki készít leírásokat, az legyen szíves figyelembe venni, hogy elsősorban a kezdőknek készül, és közöttük a többségnek nincsenek, vagy hiányosak a különféle harci bónuszaik. Természetesen a haladóknak is állhat itt segítség, de azt érdemes lenne feltüntetni a tanácsoknál, hiszen alapvetően a kezdőknek nyitottam ezt a témát, és rögzítem, hogy könnyen megtalálható legyen, így az bármikor visszakereshető annak, akinek ebben lenne szüksége tanácsokra. Előre is köszönöm mindazoknak, akik vennék a fáradtságot, és segítenének a témát szerkeszteni, hogy legyen egy helyen a taktika és a tapasztalat, segítve ezzel azokat, akiknek még nem minden egyértelmű! :)
 

DeletedUser1524

Vendég
Akkor kezdem a sort a videó csatornámmal:
Vadkörte Elvenar-os videói
Tudom vétek a videókban/csatákban jópár hibát (de hát én is csak ember vagyok) stb illetve a mostani rendszerhez kb a 40-45.ös számú videóktól kezdve használhatóak jobban a videók (pirossal jelöltem ami már biztos nem aktuális), mivel időközben voltak változások stb. Vannak benne sima tartományok és különböző bajnokságokon készült videók is, illetve a legújabb videók (92. videótól) a bajnokságok auto harccal résszel foglalkozik (ezekben általában csak a Kaszárnyában található egységeket viszem), ezután van pár videó a toronycsatákról és utána elölről kezdtem a bajnokságokat :) Elnézést az "emberi fajtól", az ő egységeik nem szerepelnek a videókban mivel én "elf" vagyok, de elméletben az ugyanolyan egységeik hasonló eredményre fognak jutni. Továbbá tisztában vagyok vele, hogy van előnyöm sokakkal szemben mivel kapok csodákból kifolyólag bónuszokat stb illetve az egységeim nagy része fejlesztett így kisebbek a veszteségeim mint egy alap egységgel, de ez más kérdés.

Részletesebb leírás a videókról itt található: Vadkörte csata videók táblázat


Akinek kérdése/ötlete/problémája van ez ügyben, írjon nyugodtan ide, amint tudok válaszolok. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kalara

Újonc
Akkor kezdem a sort egy képpel (kattints rá a nagyításhoz) :)
2620436-20170819-XSr8YA.jpg


Illetve folytatnám a sort a videócsatornámmal:
Vadkörte Elvenar-os videói
Tudom vétek a videókban/csatákban jópár hibát (de hát én is csak ember vagyok) stb illetve a mostani rendszerhez kb a 40-45.ös számú videóktól kezdve használhatóak jobban a videók, mivel időközben voltak változások stb. Vannak benne sima tartományok (a fenti képen is látható milyen kombókat ajánlok, mik ellen és a videókban látható is mit miért(természetesen összeállításfüggő és a térkép sem mindegy, de ezek más kérdések)) és különböző bajnokságokon készült videók is, illetve a legújabb videók (92. videótól) a bajnokságok auto harccal résszel foglalkozik (ezekben általában csak a Kaszárnyában található egységeket viszem) :) Elnézést az "emberi fajtól", az ő egységeik nem szerepelnek a videókban mivel én "elf" vagyok, de elméletben az ugyanolyan egységeik hasonló eredményre fognak jutni. Továbbá tisztában vagyok vele, hogy van előnyöm sokakkal szemben mivel kapok csodákból kifolyólag bónuszokat stb illetve az egységeim nagy része fejlesztett így kisebbek a veszteségeim mint egy alap egységgel, de ez más kérdés. Akinek kérdése/ötlete/problémája van ez ügyben, írjon nyugodtan ide, amint tudok válaszolok. :)
Szia!
Szerinted érdemes mind a három típusú "Kaszárnyát" megépíteni és fejleszteni? (Kaszárnya, kiképzőpálya, Zsoldostábor)
 

DeletedUser1524

Vendég
Szia!
Szerinted érdemes mind a három típusú "Kaszárnyát" megépíteni és fejleszteni? (Kaszárnya, kiképzőpálya, Zsoldostábor)

Annak aki sokat harcol, igen, mivel azok az egységek is igen jól használhatóak bizonyos összetételű ellenfél ellen (én szinte mindet használom(kivéve auto harc, ott inkább a Kaszárnyában lévőket ajánlom, de természetesen ott is vannak kivételek(jelenleg csak a Henye béka nincs meg, de azt is fogom használni))) :) Emellett aki tényleg sokat szeretne harcolni annak ajánlom a több Fegyvertár építését is (nekem pl 5 van, ami talán túlzás, de a 3 az ajánlott), mivel így jóval könnyebb/gyorsabb pótolni a veszteséget (természetesen ehhez több Műhely is kell az alapanyag szükséglet miatt) :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1240

Vendég
Én má másfél éve játszom de semmit sem értek a harcrendszerből.Annyira meg van komplikálva hogy fogalom.Erre jó meg amarra,de a harmadik sorban amit ir arra is jó.ennyi bónusz meg amannyi.Az egyik csapat ennyi csillagos a másik meg amannyi,ÉRTHETETLEN az egész.
Játszottam már Traviánt,Klánháborút meg valami gépesitett 2 vh (nem emlékszem a nevére) ilyen nyomkodóst.Mind ment de ez nem.Az előbb is buktam vagy 5-6 menetet.Akármit raktam be,mindég vesztettem.Na meg amikor jöttek a harci kutyák,orkok meg az a sor.Most még annyira sem megy.Azelőtt még valahogy,de akkor is úgy hogy találtam itt egy táblázatot (nem azt ami itt feljebb van,mert azt se értem),szóval abban a táblázatban benne volt mi mire jó-Na azzal ment valahogy,de amikor jöttek az új csapatok azóta egy nagy nulla az egész.
Had ne mondjak többet mert nem akarok anyázni itt.Inkább kiváltom nyersanyagért a terepet.
Mellékelem a régi táblázatot amivel még valahogy ment.
Csata.png
 

DeletedUser1524

Vendég
Én má másfél éve játszom de semmit sem értek a harcrendszerből.Annyira meg van komplikálva hogy fogalom.Erre jó meg amarra,de a harmadik sorban amit ir arra is jó.ennyi bónusz meg amannyi.Az egyik csapat ennyi csillagos a másik meg amannyi,ÉRTHETETLEN az egész.
Játszottam már Traviánt,Klánháborút meg valami gépesitett 2 vh (nem emlékszem a nevére) ilyen nyomkodóst.Mind ment de ez nem.Az előbb is buktam vagy 5-6 menetet.Akármit raktam be,mindég vesztettem.Na meg amikor jöttek a harci kutyák,orkok meg az a sor.Most még annyira sem megy.Azelőtt még valahogy,de akkor is úgy hogy találtam itt egy táblázatot (nem azt ami itt feljebb van,mert azt se értem),szóval abban a táblázatban benne volt mi mire jó-Na azzal ment valahogy,de amikor jöttek az új csapatok azóta egy nagy nulla az egész.
Had ne mondjak többet mert nem akarok anyázni itt.Inkább kiváltom nyersanyagért a terepet.
Mellékelem a régi táblázatot amivel még valahogy ment.
849 bővítmény megtekintése

Elnézést ha első ránézésre érthetetlennek tűnik a táblázatom, elhiszem hiszen sok infó van/lett "zsugorítva kis helyre", de épp ezért ajánlom mellé a videókat megnézni, úgy értelmet nyerhet sok dolog. Én is játszottam a leírt játékokkal illetve sok más hasonlóval is. A "régi" táblázatodban van pár (kis sereglétszám esetén apró) "alap" hiba, de természetesen elhiszem, hogy működött egy ideig, viszont "később" a nagyobb ellenállás/sereglétszám miatt jobban előjöttek ezek a "hibák" (nem a te hibád, ez így működik, én is jártam pórul már "rossz seregösszeállítás" miatt, pedig jó ötletnek tűnt illetve máshol bevált). Például Steinling ellen nem jó az íjász-kardtáncos (kivéve ha csak 1 Steinling van), a gólem néha (ha 1-2 van), a treant jobb lenne viszont sok esetben a varázsló leveri (ha nincs a Steinling mellett sok íjász)... Sok Ágyús ellen is jobban megéri (kardtáncos és gólem helyett) a treant, mert bár sokat kap míg odaér de simán kibírja a "kis sebződéseket" és mikor odaér agyonveri szinte egyből, vagy ha csak ágyús van és mellette nehéz közeli, akkor varázslóval próbálkozz... Lehetne még ötletelni de nem tudok én sem mindent leírni, illetve mint írtam a videókban jobban átlátható mit mikor miért érdemes/nem érdemes kipróbálni (legalábbis mindig próbálom elmagyarázni mit miért teszek/nem teszek). A csillagok adott egységek "erejét/szintjét" mutatják, illetve az új csapatok jobban "specializálódott" egységek valamelyik típusra (pl cerberus a varázslóra, méhlovas az íjászra, ork harcos a közelharcira stbstb), így seregválasztáskor ezeket az adatokat is érdemes figyelembe venni. Emellett pl bajnokságoknál az is számít, hogy hanyadik csillagos adott tartomány, mivel az ellenfél létszáma arányosan növekszik a saját csapatlétszámodhoz képest (1 adott tartományon belül: 1. csata=85%, 2. csata=100%, 3. csata=115%, 4. csata=130%, 5. csata=145%, 6. csata=160%).

De legyen itt egy alap "súgó" a táblázatomhoz: ha megnézed a "saját egység" oszlopot akkor ott van például az "első" sor a "Könnyű közelharci" egység (Kardtáncos, Fejszés, Cerberus, Méhlovas stb) ezek többnyire a Mágus (Varázslónő, Pap, Banshee, Virágmágus stb) és a Könnyű távolsági (Íjász, Bandita, Dryad, Vadőr stb) ellen jók,
viszont a Nehéz közelharci (Treant, Paladin, Ork harcos, Vallorián őr stb) és a Nehéz távolsági (Gólem, Ágyús, Ork stratéga, Henye béka stb) ellen nem jók/nem ajánlottak (persze ha csak 1 db van akkor nem mindig kell figyelembe venni, de az más kérdés).

Remélem tudtam segíteni, hogy "visszatérjen" a harci kedved :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Hunlau

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Megpróbálom érthetően leírni a kérdésemet, de nem garantálok semmit. :)

A bajnokságban van ugye mondjuk 15 terület, ahol lehet egymás után csatázni. A seregem létszáma adott és persze csak fogy, ahogy haladok előre.
Minden fordulóban egyre több és több pontot kapok a győzelemért, viszont egyre nehezednek a csaták és egyszer csak elfogy az ereje a harcosoknak.
Szóval.
Hogyan tudnám megsaccolni, hogy a kezdeti pl. 15 területből mennyin kezdjek el harcolni, hogy a 6. forduló végén is legyen még értékelhető esélyem és értékelhető csapatom ahhoz, hogy az utolsó körben is szerezzek néhány pontot.
Mert ugye ha az elején nagyon sokat vállalok (a 15 lehetséges területből),akkor hamar elfogy a csapatom ereje és a létszáma is.

Jelenleg kb. 6-8 területet csinálok meg az első fordulóban, utána meg egyre kevesebbet, de sosem számolom ki jól, mert a 6. fordulóra már alig jut létszám és erő. Általában semennyi és legkésőbb az 5. fordulóban abba kell hagynom, mert elfogyott a harcos létszám.

Na, vajon érthető voltam e?
 

DeletedUser1524

Vendég
Sziasztok!
Megpróbálom érthetően leírni a kérdésemet, de nem garantálok semmit. :)

A bajnokságban van ugye mondjuk 15 terület, ahol lehet egymás után csatázni. A seregem létszáma adott és persze csak fogy, ahogy haladok előre.
Minden fordulóban egyre több és több pontot kapok a győzelemért, viszont egyre nehezednek a csaták és egyszer csak elfogy az ereje a harcosoknak.
Szóval.
Hogyan tudnám megsaccolni, hogy a kezdeti pl. 15 területből mennyin kezdjek el harcolni, hogy a 6. forduló végén is legyen még értékelhető esélyem és értékelhető csapatom ahhoz, hogy az utolsó körben is szerezzek néhány pontot.
Mert ugye ha az elején nagyon sokat vállalok (a 15 lehetséges területből),akkor hamar elfogy a csapatom ereje és a létszáma is.

Jelenleg kb. 6-8 területet csinálok meg az első fordulóban, utána meg egyre kevesebbet, de sosem számolom ki jól, mert a 6. fordulóra már alig jut létszám és erő. Általában semennyi és legkésőbb az 5. fordulóban abba kell hagynom, mert elfogyott a harcos létszám.

Na, vajon érthető voltam e?

Nagyjából érthető a kérdés, bár tényleg nem egyszerű téma így nehéz megfogalmazni a "jó kérdést" :) Sok függ például attól, hogy mennyi pontot szeretnél szerezni nagyjából, mert úgy jobban ki lehet számolni és még akkor is van több lehetőséged.
Például ha kb 1000 pontot szeretnél akkor 2 féle variációt írok (természetesen sokkal több lehetőséged van, de nem tudom mindet leírni):
1.: 5 tartományt elfoglalsz 5 csillagig (1050 pont), 100 csata valószínűleg több veszteséggel
2.: 10 tartományt elfoglalsz 3 csillagig (1080 pont), 120 csata valószínűleg kisebb veszteséggel

kb 1500 pont esetén írt 2 példa:
1.: 6 tartományt elfoglalsz 6 csillagig (1620 pont), 144 csata valószínűleg több veszteséggel
2.: 15 tartományt elfoglalsz 3 csillagig (1620 pont), 180 csata valószínűleg kevesebb veszteséggel

Mint látható mindkettőre csupán 2 példát írtam, mégis vannak eltérések csataszámban és veszteségben, mivel mint fentebb is írtam minden csillagnál erősödik az ellenfél létszáma az általunk vihető létszámhoz képest az alábbi módon: 1. csillag=85%, 2. csillag=100%, 3. csillag=115%, 4. csillag=130%, 5. csillag=145%, 6. csillag=160% (ezek ugyebár legtöbb esetben csupán nagyjából stimmelnek, mivel csak 5 egység esetén pontos, a többi esetben a "kerekítés" miatt kis eltérés lesz).
Ezen felül a seregek egységei erősödnek a tartományszámhoz képest is (pl a 10.-ben sokkal erősebbek vannak mint az 5.-ben, a 15.-ben pedig még erősebbek stbstb).

A tartományokra pedig az alábbi módon kapod a pontokat:
bármelyik tartomány 1. csillag= 30 pont,
ugyanez a tartomány 2. csillag=36 pont ami összesen 66 pont,
ugyanez a tartomány 3. csillag=42 pont ami összesen 108 pont,
ugyanez a tartomány 4. csillag=48 pont ami összesen 156 pont,
ugyanez a tartomány 5. csillag=54 pont ami összesen 210 pont,
ugyanez a tartomány 6. csillag=60 pont ami összesen 270 pont.

Tehát ha például 5 tartományt foglalsz 1. csillagig akkor az (5*30 pont=) 150 pont.
Ha 5 tartományt foglalsz 3 csillagig akkor az (5*108 pont=) 640 pont.
Ha 15 tartományt foglalsz 4 csillagig akkor az (15*156 pont=) 2340 pont.
Ha 10 tartományt foglalsz 5 csillagig akkor az (10*210 pont=) 2100 pont, stbstbstbstb....

Remélem a válaszom érthető lett :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Hunlau

Tapasztalt építő
Tehát ha jól értem:
Érdemes inkább több tartományt elkezdeni és hamarabb abbahagyni (3-4 csillagig), mint kevesebbet csinálni, de később befejezni (5-6 csillagnál)?
 

DeletedUser1524

Vendég
Tehát ha jól értem:
Érdemes inkább több tartományt elkezdeni és hamarabb abbahagyni (3-4 csillagig), mint kevesebbet csinálni, de később befejezni (5-6 csillagnál)?

Ezt mindenki maga dönti el, de kezdőbbeknek vagy kisebb sereggel/utánpótlással stb rendelkezőknek valóban ezt ajánlanám elsősorban inkább. :)
Ha ezt csinálod akkor valószínűleg kevesebb a veszteség a "gyengébb/kevesebb" ellenfél miatt az tény, de ugyebár több csatát kell vívni ami több idő.
Akinek viszont nagyobb serege/utánpótlása stb van és/vagy jobban tud harcolni annak megérheti a kevesebb csataszámmal a kevesebb tartomány sok csillagig.
 

DeletedUser1524

Vendég
Köszi!
Akkor próbálgatom majd a variációkat.

Az első 2 csillag a véleményem szerint autoharccal is (sok időt megspórolva) simán megszerezhető minimum az 5. tartományig (később is használható, de ott már jobban ajánlom a "kézi harcot"), ezekről szólnak a videók a 92.-től a 99.-ig (a 99. a jelenlegi Márvány bajnokság), jövő héten felkerül az utolsó ebben a témában mert "körbeérek" :) Mindenesetre seregválasztásra a későbbiekben is jól használhatóak az összeállítás tippek (legalábbis remélem) :) Természetesen "kézi harchoz" már lehet használni a többi egységet is, de mint a többi videóban látszik véleményem szerint a maximum 2féle (3-2-es vagy 4-1-es arányban, ellenfél összeállítás függően) egység kombó az egyik legjobb...
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Még csak most kezdtem el a harcokat Van egy 8-as kaszárnyám, és 3 db 6-os fegyvertáram, meg egy kiképzőpályám. Több kérdésem is lenne.1. Az egységek csillagait csak a kutatással lehet növelni, vagy van más lehetőség is? 2. Nem lenne jobb 4 fegyvertárat építeni? Mert most az 5. körben akárhogyan is nézem mindig sokkal magasabb osztagokkal kellene harcolnom. 3. eddig az autó harc elég jól bejött, ha megfelelően számoltam, most viszont akármennyivel nagyobb méretű osztagokat állítok fel sorra elvesztem a csatákat, viszont a harcok menetét meg nem nagyon értem még. a kérdés, hogy adjam fel az auto harcra való törekvésem és ássam bele jobban magam a harcokba? Köszönöm
 

DeletedUser1524

Vendég
Sziasztok! Még csak most kezdtem el a harcokat Van egy 8-as kaszárnyám, és 3 db 6-os fegyvertáram, meg egy kiképzőpályám. Több kérdésem is lenne.1. Az egységek csillagait csak a kutatással lehet növelni, vagy van más lehetőség is? 2. Nem lenne jobb 4 fegyvertárat építeni? Mert most az 5. körben akárhogyan is nézem mindig sokkal magasabb osztagokkal kellene harcolnom. 3. eddig az autó harc elég jól bejött, ha megfelelően számoltam, most viszont akármennyivel nagyobb méretű osztagokat állítok fel sorra elvesztem a csatákat, viszont a harcok menetét meg nem nagyon értem még. a kérdés, hogy adjam fel az auto harcra való törekvésem és ássam bele jobban magam a harcokba? Köszönöm

Próbálok válaszolni :)
1.: igen, csak a fejlesztési fán tudod fejleszteni az egységeket
2.: ez rajtad áll, ha több fegyvertárad van akkor több egységet tudsz egyszerre képezni, viszont több kultúrát visz el (nekem pl 5 van ami talán túlzás sokaknak, de a 3-4 megszokott dolog)
3.: az autoharcnál legtöbb esetben több veszteséged lesz/lehet mintha ugyanazon egységekkel "kézi csatát" vívsz (főleg ha megtanulsz jól harcolni és jó összeállítást viszel), így ajánlom figyelmedbe a videócsatornámat :)
Részletesebb leírás a videókról itt található: Vadkörte csata videók táblázat
Elvben megtalálható mindegyik tartomány a 3 (a tartományban található) legalapabb összeállítású ellenféllel, a többit remélhetőleg ki lehet találni az elmondottakból, de akinek kérdése van pontos összeállítás ellen arra is tudok itt válaszolni, hogy mi a talán legesélyesebb és miért illetve mikre érdemes figyelni :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2182

Vendég
Próbálok válaszolni :)
1.: igen, csak a fejlesztési fán tudod fejleszteni az egységeket
2.: ez rajtad áll, ha több fegyvertárad van akkor több egységet tudsz egyszerre képezni, viszont több kultúrát visz el (nekem pl 5 van ami talán túlzás sokaknak, de a 3-4 megszokott dolog)
3.: az autoharcnál legtöbb esetben több veszteséged lesz/lehet mintha ugyanazon egységekkel "kézi csatát" vívsz (főleg ha megtanulsz jól harcolni és jó összeállítást viszel), így ajánlom figyelmedbe a videócsatornámat :)
Részletesebb leírás a videókról itt található: Vadkörte csata videók táblázat
Elvben megtalálható mindegyik tartomány a 3 (a tartományban található) legalapabb összeállítású ellenféllel, a többit remélhetőleg ki lehet találni az elmondottakból, de akinek kérdése van pontos összeállítás ellen arra is tudok itt válaszolni, hogy mi a talán legesélyesebb és miért illetve mikre érdemes figyelni :)
Nagyon köszönöm! Mindenképpen meg fogom nézni! Valahogyan meg kell tanulnom a katonaságot használni, mert egyre drágább a tárgyalás :)
 

DeletedUser1524

Vendég
Nagyon köszönöm! Mindenképpen meg fogom nézni! Valahogyan meg kell tanulnom a katonaságot használni, mert egyre drágább a tárgyalás :)

No igen, én spec tárgyalni elég ritkán szoktam (volt rá példa időhiány miatt, most már ha nincs annyi időm, akkor először az autoharcot próbálom), épp ezért nekem nincs is sok árutermelő épületem (2-2-3 jelenleg, de előtte sokáig 2-2-2 volt(az elején nekem is volt 4-5 mindenből, de bontottam párat a sereg miatt)), ez többnyire bőven elég nekem a fejlesztési fához és az építésekhez), hiszen az egész városom úgymond a seregre van "kiélezve" (a csodák is ehhez vannak letéve, amelyik nem a sereghez van, az csupán azért van meg mert pont akkora "üres" helyem volt) :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1524

Vendég
Milyen csodákat rakjak le a harcokhoz?

Hali!

A csodák amik a sereget/harcokat "támogatják" (van ami mást is ad a leírtakon kívül, de csak azokat a "tulajdonságokat" írom le amik a sereggel/harccal kapcsolatosak):

Vihar tűi: Növeli a Könnyű távolsági egységek sebzését és növeli a Kaszárnyában a kiképzési sebességet
Katonai Monostor (elf faj) vagy A Szentély (emberi faj): Az egységek életerejét növelik
Törp Védőbástya: Növeli a kiképzési méretet és (a Kaszárnyában lévő) Könnyű közelharci egységeket termel
Hősök kohója: Nehéz közelharci egységek sebzését növeli és Orkot termel (néhány egység képzéséhez kell Ork, így nem hagyhattam ki)
Gombák szentélye: Növeli a kiképzési méretet és (a Kaszárnyában lévő) Könnyű távolsági egységeket termel
Repülő akadémia: Növeli a Zsoldostáborban a kiképzési sebességet és (a Kaszárnyában lévő) Varázsló egységeket termel
Sárkány apátság: Varázsló egységek sebzését növeli
Varangyok temploma: Nehéz távolsági egységek sebzését növeli és (a Kaszárnyában lévő) Nehéz távolsági egységeket termel
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent