• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

BLERO

Felderítő
Sziasztok!
Hogyan lehet felgyorsítani a "hajókázós" fejezetet? Iszonyatosan lassan halad a termelés, sokfélét olvastam már, de nem akarom elhinni, hogy ennyire lassan tudok haladni. Nem azért mert sietek bárhova, csak kezd unalmas lenni, nincs helyem, a kalandra sem tudok felkészülni....
Kishajók vannak csak lenn, azoknak a mennyiségét variálom, mi kell jobban éppen, de... Ez nettó szivatás, nem tudok naponta 15 percenként benézni...
Sanax, pálesz, akármi?
B.
 

Ferenc99

Erős harcos
Sziasztok!
Hogyan lehet felgyorsítani a "hajókázós" fejezetet? Iszonyatosan lassan halad a termelés, sokfélét olvastam már, de nem akarom elhinni, hogy ennyire lassan tudok haladni. Nem azért mert sietek bárhova, csak kezd unalmas lenni, nincs helyem, a kalandra sem tudok felkészülni....
Kishajók vannak csak lenn, azoknak a mennyiségét variálom, mi kell jobban éppen, de... Ez nettó szivatás, nem tudok naponta 15 percenként benézni...
Sanax, pálesz, akármi?
B.
Rakj le még többet
 

BLERO

Felderítő
Tökéletes a válasz, annyival egészíteném ki, hogy fajtánként 15 kicsivel se villámgyors, szóval hajrá; pont olyan, mintha árral szemben eveznél ;)
Köszi, kb ezt érzem....
pár 10 ezreket még csak-csak összekapartam eddig, de a 100 ezres részek....
Akkó nincs más hátra, mint előre... föl a budi tetőre....
o_O:rolleyes::eek:
 

Ferenc99

Erős harcos
Köszi, kb ezt érzem....
pár 10 ezreket még csak-csak összekapartam eddig, de a 100 ezres részek....
Akkó nincs más hátra, mint előre... föl a budi tetőre....
o_O:rolleyes::eek:
Nézd meg a városomat Blero nem szabad rohanni én élvezem nagyon a fajokat , igaz az a trükköm , hogy ez a város csak egy vegetáló város , de így nem agyalom ki vele magam .
Enjoy :)
ui.: ja a lényeg hétvégén 3 órásokat indítok , hétközben csak 9 órásokat és nyugodt vagyok , élvezem
 

Calyr

Veterán
Köszi, kb ezt érzem....
pár 10 ezreket még csak-csak összekapartam eddig, de a 100 ezres részek....
Akkó nincs más hátra, mint előre... föl a budi tetőre....
o_O:rolleyes::eek:
Én most értem ezzel végig winyandoron is. Emlékeztem rá, hogy brutál lélektépő fejezet, ezért még egyszer nem akartam kiidegelni magam a 15 perces begyűjtésekkel, mint a másik világon (ott kemény voltam, versenytempó ment, ha majd' beledöglöttem is :D :) ), hanem kerestem egy kb. pörgős, de még nem leterhelő tempót. Ez alapján 1 órás termelésekkel pár hét alatt a végén is összejött, ami kellett. Az 1 órás termelés szerintem jóféle kompromisszum: nem is halál, de tempónak is tempó. Még pont okés lehet azért is, mert ha 3 óra alatt mondjuk csak kétszer van időd lekattintani, kicsivel még mindig jobban jársz, mintha 3 órásat indítottál volna, és ez a kicsi a sok épület/alkalom összeadásával már érdemi különbségeket is jelenthet.
Amúgy meg kitartást és hajrá - a vége tuti élménydús marha jó pillanat, amikor végre túlvagy rajta. :D
 

Laci0212

Erős harcos
Köszi, kb ezt érzem....
pár 10 ezreket még csak-csak összekapartam eddig, de a 100 ezres részek....
Akkó nincs más hátra, mint előre... föl a budi tetőre....
o_O:rolleyes::eek:
Ne idegeskedj,én is ott járok, és úgy döntöttem,ha 2 hónappal tovább tart, akkor sem fogok negyed óránként kapkodni,mert megoldhatatlan számomra,már vagy 3 hónapja "szuttyogok" rajta.
 

SirSmithy

Veterán
Köszi, kb ezt érzem....
pár 10 ezreket még csak-csak összekapartam eddig, de a 100 ezres részek....
Akkó nincs más hátra, mint előre... föl a budi tetőre....
o_O:rolleyes::eek:
Én annak idején így csináltam, h leraktam egy típusú kishajot annyit amennyi elfért. Éppen azt a fajtát amiből kellett a sok termelés. Volt hogy lenn volt vagy 30-40 egy fajtájú kishajó. Így elég jól tudtam haladni.
Hozza kell tennem, h rengeteg teleportalo aldasom van a toronyból úgyhogy elég jól tudtam variálni a kis hajókat.
 

molly72

Újonc
Sziasztok ! Nem tudom hova kell írni nem találtam olyat helyet.. Bocsi előre is ha nem ide való. De nagy gondom van meg szűnt az e-mailem mert fizetős lett. Nekem a játékom azzal lett regizve.. Hiába írtam a supportnak .. Ő csak arra tud írni . Valaki tudna segíteni,hogy másik címre tudjam tenni a játékom ! :(
 

Kira7

Veterán
Sziasztok ! Nem tudom hova kell írni nem találtam olyat helyet.. Bocsi előre is ha nem ide való. De nagy gondom van meg szűnt az e-mailem mert fizetős lett. Nekem a játékom azzal lett regizve.. Hiába írtam a supportnak .. Ő csak arra tud írni . Valaki tudna segíteni,hogy másik címre tudjam tenni a játékom ! :(
Szia!
Pc-n én a játékból nyitottam meg a support ott át visz 1 új oldalra ott írtam meg a jegyet, ott is folytattuk le a levelezést , úgy állítottak be új e-mail címet nálam, más képen nem tudtam e-mail fiókot váltani. A levelezés utána is megmarad ott később is bármikor meg tudod nézni, nem kell az e-mail fiókba belépni. Telon nem nyitottam még jegyet , ott nem tudom szintén így van-e .
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Sziasztok ! Nem tudom hova kell írni nem találtam olyat helyet.. Bocsi előre is ha nem ide való. De nagy gondom van meg szűnt az e-mailem mert fizetős lett. Nekem a játékom azzal lett regizve.. Hiába írtam a supportnak .. Ő csak arra tud írni . Valaki tudna segíteni,hogy másik címre tudjam tenni a játékom ! :(

Kedves molly72

Amennyiben szeretnéd megváltoztatni az e-mail címedet, megteheted játékon belül. Kattints a jobb alsó sarokban található nagy fogaskerékre, majd azon belül a Beállításokra, és válaszd ki a Fiók fület. Legfelül találod az Email és jelszó részt, kattints a kis fogaskerékre, majd az új ablakban add meg az új email címedet és a játékos jelszavadat. A rendszer az új email címedre kiküld egy megerősítő emailt, amiben lesz egy link, Arra kell majd kattintani.

A.

Segítség.jpg
 

Winter708

Újonc
Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy a kutatás menüben semmit nem tudok megnyitni.Szeretnék valami tanácsot. Előre is köszönöm.
 
Sziasztok!

A kutatásban az Elementáloknál tartok, de még nem mertem eladni/lebontani a félszerzetek épületeit; lesz olyan feladat, ahol a félszerzetek épületeit/főépületét kell eladni? (...az előzőknél, talán a törpöknél és a tündéreknél a főépületek eladásáért gyémántokat kaptunk...)

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Jó játékot! :)
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Egy időben, ha testvériséghez csatlakozáskor folyamatban volt a bajnokság, akkor abban már nem lehetett részt venni, csak a következőben.
Ez azóta megváltozott? Néztem valakit a staton, aki a stat szerint szombaton csatlakozott (nem hozzánk), és mégis mutat a játékban neki bajnoki pontot.
 
Fent