• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Ferenc99

Erős harcos
Lenne egy fura kérdésem : miért nem egyszerre mozognak az épületek pl elfeknél ha van több 15 ös szintű varázspor manufaktúrád miért nem azonos a porok mozgása , vagy ha van két 10 es szintű baglyod miért csak kis ideig azonos a mozgásuk , a választ előre is köszönöm .
Nyílván egy programozó , informatikus tudja erre a választ , de nekem mint földi halandónak ez kínai :)
 

Deleted User - 340074

Vendég
Sziasztok! A lakóépületen kívül hogyan, és mivel, vagy miképpen lehet még növelni a lakosságot? Nem tudom fejleszteni az árus épületeimet, amíg nem növelem a lakosságot. Az összes lakosságom 11. 100, és a dolgozó az 11 ezer. Pedig sok lakóépületem van. De egyszerűen elakadtam. Ezzel kapcsolatban.
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Sziasztok! A lakóépületen kívül hogyan, és mivel, vagy miképpen lehet még növelni a lakosságot? Nem tudom fejleszteni az árus épületeimet, amíg nem növelem a lakosságot. Az összes lakosságom 11. 100, és a dolgozó az 11 ezer. Pedig sok lakóépületem van. De egyszerűen elakadtam. Ezzel kapcsolatban.
Jelenleg az arany szakadék fejlesztésével tudsz lakosságot fejleszteni. Ha majd kikutattad a hegyi csarnokot, az is ad lakosságot, azt is fejlesztheted majd. De gyors megoldásként a további lakóépületeket javaslom, fér még a városodba, szerintem.
 

Deleted User - 340074

Vendég
Több lakóépületet kell felhúznod. A sok manu és műhelyfejlesztés többet kér, mint amennyit a maxos lakóházaid adnak.
De 18-asok a lakóépületek, és kutatnom kell hozzá, mert kikutattam a törp stílusú lakóépületeket.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. Valaki tudja mi az a Wonky Walters:? Nem rémlik, hogy lenne ilyen épületem. :rolleyes: A segítő neve a Varázsakadémiánál ugrott fel..

Névtelen.jpg
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
És tényleg. :D Bezavart, hogy az esetek 99%-ban magyarra lefordítva van kiírva, hogy mire kapom a segítséget.

Köszönöm Natty a segítséget. :)

Ha esetleg van ötleted mire lenne érdemes fordítani vagy átnevezni azt szívesen meghallgatjuk! :)
(Szerintem nagyon nem lehet magyarosítani, de hátha van valami ötlet nálatok.)
 

Herannin

Erős harcos
Ha esetleg van ötleted mire lenne érdemes fordítani vagy átnevezni azt szívesen meghallgatjuk! :)
(Szerintem nagyon nem lehet magyarosítani, de hátha van valami ötlet nálatok.)
Viharvert Walter Sátra...Walter Vacak Sátra. Hát nem könnyű a V-re rímelni mint az angol névnél.
 

SirSmithy

Veterán
Hány műhelyt éri meg 20-as szintnél magasabbra fejleszteni?
erre nincs sajnos pontos valasz. Nagyon sok elemtol fugg, hogy mennyire van szukseged.
Nalam a kis varosban van 10 darab varazslatos muhely, ami rendszeres latogatas mellett megtermeli a szukseges kalapacsot bubaj nelkul. Annyi hatterinfonak, hogy a 3 katonai epulet csucsra van jaratva es egyszerre 200k kalapacsot ker, amikor elinditok egy egyseg gyartast. 16os jolet torony is adja a kalapacsot.
Sajnos kiserletezned kell, hogy megtalald a megfelelo mennyiseget.
 

Deleted User - 340074

Vendég
Sziasztok!

Amit bekereteztem, az micsoda? Hogyan tudok olyat szerezni? Előre is köszönöm a válaszokat.
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20230123_115007.jpg
    Screenshot_20230123_115007.jpg
    38,9 KB · Megtekintések: 13

Mihaszna

Veterán
Sziasztok!

Amit bekereteztem, az micsoda? Hogyan tudok olyat szerezni? Előre is köszönöm a válaszokat.

Szia.

Ork a becsületes neve. A 8. fejezetben ha kikutatod a Techfán a Fegyvertár fejlesztésére vonatkozó technológiát és fejleszted is a Fegyvertáradat - ami Fegyvertár Párzóhely névre fog módosulni -, akkor lehetőséged lesz Orkok gyártására is. Ilyen nyersanyagot még eventes épületekből, az Orkfészekből (Varázsakadémia - Barkácsolás), valamit néhány Ősi csoda felépítésével is tudsz szerezni, illetve szintén az eventek keretei belül szokott még előfordulni random nyereményként.

PS: A Tárgyaláshoz azért kéri ezt, mert sokkal előrébb tartasz a Terület/Tartomány felderítésekben, mint magával a játékkal. Remélem sikerült segítenem.

További kellemes játékot.
 
Fent