• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

FilmKvíz

DeletedUser

Vendég
Hoppá, harmadikra is van tippem. A második az tuti, hogy az Oscar, Stallonéval. :)
 

DeletedUser256

Vendég
John Landis:Oscar
:D
Shakespeare: Rómeó és Júlia, 2. felvonás 2. szín 5. bekezdés, mondja: Júlia Ha kell bővebben, itt a kezemben a könyv :p
 

DeletedUser

Vendég
Kedves ecsém, a harmadik nem a Rómeó és Júlia, ott nincs Mariska :D
 

DeletedUser256

Vendég
ÚÚÚristen, de elnéztem :D A felsőt nem vettem észre, és azt hittem, hogy a harmadik az két külön. Jajj.. :p
 

DeletedUser1190

Vendég
Annyi segítséget még adok az elsőhöz, hogy a kérő az utolsó mondatnál előkap egy tőrt és átnyújtja a hercegnőnek. :rolleyes:
 

DeletedUser256

Vendég
Ha jól sejtjük Kaldinával és Sayenitával, akkor
1) Shrek
2) Oscar
3) Liliomfi
 

DeletedUser1190

Vendég
Ha jól sejtjük Kaldinával és Sayenitával, akkor
1) Shrek
2) Oscar
3) Liliomfi
Az első sajnos nem jó.:( De a többi stimmel! :cool: Újabb segítség az elsőhöz, hogy a történet előbb a játékosok körében volt ismert, s ezt csak később filmesítették meg. o_O
 

DeletedUser256

Vendég
1.
"Nem az a fő, hogy örökké élsz-e! A trükk az, hogy önmagad maradj; örökké!"

2.
„A fenébe, tanárnak lenni piszok stresszes!
Tudom...”

3. (bocsi, ha nem szó szerint ;))
"[smaci]
Attól még, hogy balettáncos vagyok, nem leszek buzi!
Ja, hoppá... Légyszi ne mondd el senkinek!"
 

DeletedUser

Vendég
a második kapásból, már csak a címe kell a filmnek :D
Az első is könnyű, de az utolsót nem tudom, kész, nem megy. Már átpörgettem csomó oldalt. Olyannyira, hogy hamarosan szivárvány lesz a sárkány fölött :D Na jó, csak vicceltem, de akkor sem találom... :/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tényleg csak poén volt, nekem aztán tényleg nincs semmi gondom velük. Jó pár ismerősömről tudom, a kedvenc tanárom is, sőt, most az egyik legjobb kollégám is, és imádom őket. :)) Viszont a filmet akkor sem találom. Még egy csepp segítséget tudnál adni? Vagy várjunk a többiek tippjeire?
 
Fent