• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

FilmKvíz

DeletedUser1190

Vendég
:) Itt is vagyok a legfrissebb kitalálni valóval:

"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?"

"Én vagyok a világ ura!"

"A nemzet tekintete ismét e nyugat-pennsylvaniai falura szegeződik bla bla bla bla bla... Az már holt biztos, hogy ez a tél nem ér sohase véget, amíg az a tetű mormota meglátja az árnyékát."
 

DeletedUser

Vendég
Az első kettő könnyű! (Azt hiszem.) :D

Az első a Trónok harcából van, Tywin Lannister mondja a fiának, miközben egy vadat belez. :D (Meg kell jegyeznem, hogy Tywin oroszlánról beszél, hiszen az a címerállatuk, csak a magyar fordítók megint kreatívkodtak kicsit...)
A második a Titanic, Jack üvölti a hajó orrában.
A harmadik talán az Idétlen időkig?
 

DeletedUser1190

Vendég
Igen, igen! Mindegyik helyes. Az utolsóra aszittem túl nehéz lesz majd. :D Te jössz. :)
 

DeletedUser

Vendég
Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van.

Nagyon, nagyon rossz kislány voltál, Claudia!

Élsz még, kicsim?
 

DeletedUser1190

Vendég
Az első kettő könnyű, na de a harmadik! Biztos vagyok benne, hogy láttam, de hogy hol... :confused: :rolleyes: o_O
 

Vanek

Veterán
Ami nektek nehéz, az nekem könnyű; ami nektek könnyű, az nekem nehéz (ezt szűrtem le a fentebbi feladványokból és azokra adott nehézségi szintjeitekből). :)
Például a legutóbbinál a harmadik: Mr. & Mrs. Smith. A második mintha ismerős lenne, az elsőre viszont nem emlékszem (dehát a könnyebb kérdéseitekre sem emlékeztem, csak utólag).
De egyébként ahogy látom, jól elvagytok egymással. :D :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Hát, mivel más nem moccan. :D Pedig jó lenne. :)) Marha nehéz úgy feladványt adni, hogy túl nehéz se legyen, ismertebb legyen, de ne dobja ki rögtön a google. :)) Próbálom úgy összerakni, hogy változatos legyen. Az első egy igen bölcs, idős professzor szájából hangzik el, ha ez segít.
 

DeletedUser1190

Vendég
Hajrá Vanek! :p:p Szívesen súgok a többiben, ha akarod. :rolleyes:
 

Vanek

Veterán
Ááááá, csak csináljátok. Majd néha be-benézek, és 1-2 nehezebb kérdésre válaszolok (vagy súgok ;)). :)
 

DeletedUser1190

Vendég
Akkor köszi a tippet, kedves Vanek! :p
Megkísérelem a megfejtést: :cool:
Harry Potter
Interjú a vámpírral
Mr. és Mrs. Smith
 

DeletedUser1190

Vendég
Már tegnap este összeírtam. :p No tessék:
"Üdv Hercegnő! Én khm tudom, hogy a lánykérést szokás ajándékkal kísérni, de ööö... bevallom felkészületlenül jöttem ide. Nincs mit adnom, kivéve, ami már úgyis a tiéd."

"- Jó hír. Nem kell hozzám jönnie. Találtam mást.
- Kit?
- Egy intelligens és nagyon csinos férfit, aki rajong magáért. Dr. Poolt."

"- Rómeó, miért vagy te Rómeó? Tagadd meg atyád és lökd el neved! S ha nem lehet, csak esküdj kedvesemmé és én nem leszek Capulet tovább.
- Júliám, Mariskám! Egyetlenem!" :D
 

DeletedUser256

Vendég
"- Rómeó, miért vagy te Rómeó? Tagadd meg atyád és lökd el neved! S ha nem lehet, csak esküdj kedvesemmé és én nem leszek Capulet tovább.
:D:DMost kötelező olvasmány, pont tegnap este olvastam ezt a részt :D De nem írom meg, nem veszem el a többiek szórakozását, mert a többit nem tudom...
 

DeletedUser256

Vendég
Az első is megvan, de az utolsót nem tudtam kiguglizni... Súgok, ha kell ;)
 

DeletedUser

Vendég
nekem csak a második van meg, zseniális :D az elsőre csak tippem van, a harmadik...Mariskám? Ejnye, keresni kell...
 
Fent