• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

feladat teljesitese

DeletedUser17

Vendég
A tudáspontok tovább termelődnek ha tele van a csík vagy sem, mert ellentmondásos információkat láttam!:confused: Természetesen találtam választ, de maga a rendszer cáfolta meg mikor 13 pontom volt belépéskor.:eek: kilépéskor üres volt a számláló...
Az óránként kapható tp-k nem gyűlnek tovább, ha eléred a 10-et.

@Siorna hozzászólását még ezzel egészíteném ki: vagy még az is előfordulhatott, hogy kaptál mondjuk 5tp-t valamelyik általad támogatott, más játékos csodájának felépítéséért, amikor a tp számlálód 8-nál járt. Ilyenkor jóváírja a pontokat, de az óránként kaphatót, már nem számolja tovább.
 

Grafy12

Újonc
Csak szólok, hogy a pontokat nem a csoda felépítésekor kapod meg, hanem amikor a kutatás fülön levő csík megtelik TP-vel.
Köszönöm,hogy szóltál!:)
Akkor ezek szerint:
1. addig meg sem kapom míg be nem tellik a csík?
2. ebből következően hagyjam összegyűlni a 10TP-t?/
 
Utoljára szerkesztve:

nlstemplar

Veterán
Köszönöm,hogy szóltál!:)
Akkor ezek szerint:
1. addig meg sem kapom míg be nem tellik a csík?
2. ebből következően hagyjam összegyűlni a 10TP-t?/

Félreértetted, nem a városod neve alatti csíkról van szó.
Annak az Ősi csodának a kutatás fülén levő csíkról beszélt ami a támogatott csodánál van.

Tehát ha valaki csodájába mondjuk kell 150 TP összesen, és te raksz be, és a segítők között a helyezésed olyan, hogy jutalom jár érte, ezt a jutalmat akkor kapod meg, amikor a 150 TP (példabeli) összejön.

A csoda új szintre építése nem indul el automatikusan, de ha a szükséges TP összejött, megkapod a jutalmat abban a pillanatban, akkor is ha a tényleges építés napokkal később történik meg, vagy soha nem történik meg. :)
 

DeletedUser1773

Vendég
Üdvözlök mindenkit!
Csak az lenne a kérdésem hogy " A három gleccser óriás"feladatokat elvégezve 8-szor raktam be 140 fagyott kulcsot és a nyereményeket nem
mindig kaptam meg. Mit lehet csinálni?
Pl. az "áldásokat" megadta a rendszer viszont a fagyott kulcsokat nem, ami nem is kevés.

Üdvözlök mindenkit!
Csak az lenne a kérdésem hogy " A három gleccser óriás"feladatokat elvégezve 8-szor raktam be 140 fagyott kulcsot és a nyereményeket nem
mindig kaptam meg. Mit lehet csinálni?
Pl. az "áldásokat" megadta a rendszer viszont a fagyott kulcsokat nem, ami nem is kevés.
URL="https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/feladat-teljesitese.1121/page-3#post-59492"]feladat teljesitese[/URL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Üdvözlök mindenkit!
Csak az lenne a kérdésem hogy " A három gleccser óriás"feladatokat elvégezve 8-szor raktam be 140 fagyott kulcsot és a nyereményeket nem
mindig kaptam meg. Mit lehet csinálni?
Pl. az "áldásokat" megadta a rendszer viszont a fagyott kulcsokat nem, ami nem is kevés.
Nem nagyon értem a kérdést...
Nyitottál ládát, amiben, fagyott kulcsok voltak, és nem írta jóvá a rendszer?
Vagy nyitottál ládákat, de nem volt köztük fagyott kulcs?
 

DeletedUser1773

Vendég
Üdvözöllek Rekadora!
Igen nyitottam a 140 ládát nyolcadik alkalommal és csak az áldásokat írja jóvá a rendszer a fagyott kulcsokat nem.
 

DeletedUser3108

Vendég
Üdvözöllek Rekadora!
Igen nyitottam a 140 ládát nyolcadik alkalommal és csak az áldásokat írja jóvá a rendszer a fagyott kulcsokat nem.
Szia,

Én azt javasolnám, hogy mindenképpen jelezd a support-nak. Gyorsan utána szoktak nézni a problémáknak, Neked is biztosan tudnak segíteni.:)
 

DeletedUser1882

Vendég
azt a feladatot kaptam hogy fejleszek tovabb egy epuletet 11es vagy magasabb szintre. en 16osra fejlesztettem egy lakohazat utana 15osre a kaszarnyat megsem kaptam meg a jutalmat. mit kell tennem. \valaszotokat elore is koszonom
Emlékeim szerint konkrét épületeket szokott kérni.Lakó-mühely-termelő.Ha eltünt a feladat akkor support.
 

DeletedUser3302

Vendég
Itt mit kéne csinálnom ha ez a feladat, hogy szerezz 300 árut az 1 bónuszos manufaktúrádból.. és szerezz 300-at a 2 bónuszos árudból..
 

GreenKnight

Veterán
Itt mit kéne csinálnom ha ez a feladat, hogy szerezz 300 árut az 1 bónuszos manufaktúrádból.. és szerezz 300-at a 2 bónuszos árudból..
Ahogy nézem az első bónuszos árud az acél, a 2. bónuszosod pedig a tekercs (és a 3. a varázspor lesz). A főépületben ellenőrizheted, az ereklyéknél sárgával kiemelve látod, hogy mi a bónuszos terméked.
Tehát ez az esetedre lefordítva: Szerez 300 acélt és 300 tekercset. Ez lehet termelésből és kereskedelemből is. Bár általában a bónuszos áruját ritkán veszi meg az ember.
 

DeletedUser3302

Vendég
Ahogy nézem az első bónuszos árud az acél, a 2. bónuszosod pedig a tekercs (és a 3. a varázspor lesz). A főépületben ellenőrizheted, az ereklyéknél sárgával kiemelve látod, hogy mi a bónuszos terméked.
Tehát ez az esetedre lefordítva: Szerez 300 acélt és 300 tekercset. Ez lehet termelésből és kereskedelemből is. Bár általában a bónuszos áruját ritkán veszi meg az ember.
aha értem, akkor az a bónuszos... köszönöm szépen a segitséget
 

DeletedUser3302

Vendég
Mit kellene csinálnom ha az a feladat, hogy készits egy mágusnaplót?
 

DeletedUser3302

Vendég
uhhhh de béna vagyok tényleg...másra gondoltam...köszönöm
 

Tejinashi

Erős harcos
Nem tudom, ki hogy van vele, de én a főküldetéseket néha kicsit túlzásnak tartom. Jelenleg az erdei elfeknél tartok és az a feladat, hogy építsek 6 márványfeldolgozót, 6 acélfeldolgozót és 4 fafeldolgozót. Iszonyatos mennyiségű helyet követel a dolog. Jelenleg azt csinálom (és szerintem nagyon sokan szintén hasonlót tudnak csak csinálni), hogy le kell bontsak valamilyen épületeket (én pl szomorúfűzekett), teljesítem a feladatot, utána a felépített feldolgozók mindegyikéből maximum kettőt megtartok, a többi tízet lebontom és újra felépítem a szomorúfűzeket. Nem értem, mi értelme van ennyi épületet felépíttetni, amikor a legtöbben úgyis visszabontják és csak bosszúságot okoznak a játékosoknak ezzel. Nekem szerencsém van, hogy a fűzet könnyű visszaépíteni, de lehet, hogy másnak nagyobb gondot okoz, mert olyat kell lebontson, amit soká tart visszaépíteni, ha meg nyereményt kell emiatt lebontania, akkor még bosszantóbb. Területet meg nem könnyű szerezni, soká tart és akár katonákkal, akár vásárlással oldja meg az ember, sok nyersanyag kell hozzá.
 
Utoljára szerkesztve:

GreenKnight

Veterán
Valamit félreértettél. Nem manufaktúrákat kér, hanem feldolgozó helyeket. Ezek az erdei elfek speciális épületei, amivel ezt a kort teljesíteni tudod majd. Azért kér ennyit, mert ennyivel lehet haladni. Az meg, hogy lebontod elég egyértelmű, hiszen, ha jön a következő kor, akkor annak az épületei fognak kelleni. Nincs ebben semmi túlzás.
 

Tejinashi

Erős harcos
Valamit félreértettél. Nem manufaktúrákat kér, hanem feldolgozó helyeket. Ezek az erdei elfek speciális épületei, amivel ezt a kort teljesíteni tudod majd. Azért kér ennyit, mert ennyivel lehet haladni. Az meg, hogy lebontod elég egyértelmű, hiszen, ha jön a következő kor, akkor annak az épületei fognak kelleni. Nincs ebben semmi túlzás.
1. Sehol nem írtam, hogy manufaktúrát kér.
2. Lebontom,, de nem azért, hogy a következő kor épülete elférjen, hanem azért, hogy az erdei elf másik épülete, a szomorúfűz elférjen. Tehát nme várom meg a következő kort, hanem még jóval előtte egyből a feladat teljesítése után azonnal.
 
Fent