• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

feladat teljesitese

DeletedUser1999

Vendég
Sziasztok Lenne egy sos kérdésem folyik ez a testvériség játék a testvériségem fel oldott egy ládát vagyis a párom jokepu85 o meg kapta a jutalmat az épületet meg a plusz két dolgot a többiek akik rész vettek semmit mindenki fel van háborodva hogy küzdöttek idejüket fektették bele a semmiért mi lehet a gond mert a raktárban senkinek semmi sincs csak annak aki a ládát nyitotta
 

DeletedUser3089

Vendég
sziasztok a mogyorós küldetésben kaptam olyan feladatot hogy helyezzek át egy épületet azt hogyan kell?
 

Csatolmányok

  • Képkivágás0.PNG
    Képkivágás0.PNG
    186,5 KB · Megtekintések: 5

DeletedUser2081

Vendég
Szia! A törpös résznél (törp ősi csodák van hátra) vagyok s ki kell kutatnom a fejlett felfedezőket. Hol-hogyan miképp? Köszönöm :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia! A törpös résznél (törp ősi csodák van hátra) vagyok s ki kell kutatnom a fejlett felfedezőket. Hol-hogyan miképp? Köszönöm :)
A fejlett felderítők mindig az új fejezet első kutatása. Általában mindig kéri, hogy kutasd ki, és jutalmat kapsz majd érte. A feladatod ugyan az, mint most az ősi csodák kikutatásánál. Bepakolod a tudáspontokat, majd aktiválod. (a felderítőknél annyi kicsi különbség van, hogy ott rendelkezned kell a szükséges számú teljesített tartománnyal, csak akkor haladhatsz tovább. Épp, mint ahogy eddig is.
 

DeletedUser2081

Vendég
A fejlett felderítők mindig az új fejezet első kutatása. Általában mindig kéri, hogy kutasd ki, és jutalmat kapsz majd érte. A feladatod ugyan az, mint most az ősi csodák kikutatásánál. Bepakolod a tudáspontokat, majd aktiválod. (a felderítőknél annyi kicsi különbség van, hogy ott rendelkezned kell a szükséges számú teljesített tartománnyal, csak akkor haladhatsz tovább. Épp, mint ahogy eddig is.

Akkor nem változott semmi. :) Köszönöm szépen!
 

DeletedUser2876

Vendég
Szia, olyan dologban kérnék segítséget, hogy az állandó feladatoknál most jutottam el a törpös feladatokhoz, viszont már a tündéreknél tartok, így nem tudok továbbhaladni, esetleg van-e erre valami megoldás. Próbáltam visszarakni a törp épületeket, de nem enged begyűjteni semmit.

Előre is köszike, fletusz
 

DeletedUser3108

Vendég
Szia, olyan dologban kérnék segítséget, hogy az állandó feladatoknál most jutottam el a törpös feladatokhoz, viszont már a tündéreknél tartok, így nem tudok továbbhaladni, esetleg van-e erre valami megoldás. Próbáltam visszarakni a törp épületeket, de nem enged begyűjteni semmit.

Előre is köszike, fletusz


Szia,

Sajnos nincs más megoldás, mint újra megépíteni a törp-portált. Akkor be tudod gyűjteni a törpös nyersanyagokat, és el tudod végezni a kötelező küldetéseket.
 

DeletedUser2876

Vendég
Szia,

Sajnos nincs más megoldás, mint újra megépíteni a törp-portált. Akkor be tudod gyűjteni a törpös nyersanyagokat, és el tudod végezni a kötelező küldetéseket.

már próbáltam, de mint azt írtam, nem engedi begyűjteni
 

DeletedUser3108

Vendég
Ne haragudj, de a leírtakból nem jött le nekem, hogy a portált is újra építetted...
Olvasd el, kérlek, amit Djyahel írt, bizonyára Neki lesz igaza, és tele van a portál, azért nem engedi a termelést begyűjteni.
 

Putyika

Veterán
már próbáltam, de mint azt írtam, nem engedi begyűjteni
Nem írtál túl sok konkrétumot, (mit gyártottál amit nem enged begyűjteni, milyen szintre húztad a portált?) tehát csak találgatni tudunk!
Például azt figyelembe vetted, hogy az ambróziát és az éjesszenciát nem tudja tárolni a portál 1-es szinten, tehát begyűjteni sem engedi? :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser2876

Vendég
Nem írtál túl sok konkrétumot, (mit gyártottál amit nem enged begyűjteni, milyen szintre húztad a portált?) tehát csak találgatni tudunk!
Például azt figyelembe vetted, hogy az ambróziát és az éjesszenciát nem tudja tárolni a portál 1-es szinten, tehát begyűjteni sem engedi? :)
törpökről beszélünk, de mindegy
újraépítettem mindent, a törp portált, a gránitbányát, a raktárban viszont már csak a tündéres holmikat mutatja, és nem engedi begyűjteni a gránitot, remélem így már elég érthető :)
 

Putyika

Veterán
Hú, bocsika...csak az maradt meg, hogy a tündéreket emlegetted! :oops:
A raktárban valóban csak a legújabb faj áruit mutatja...de a törp portálban látod, hogy miből mennyid van! Lehet, hogy tényleg Djyahel tippje lesz a nyerő és tele van a raktárad! :)
 

DeletedUser683

Vendég
törpökről beszélünk, de mindegy
újraépítettem mindent, a törp portált, a gránitbányát, a raktárban viszont már csak a tündéres holmikat mutatja, és nem engedi begyűjteni a gránitot, remélem így már elég érthető :)
A korabbi vendegfajok aruit nem lehet megtekinteni masik vendegfajnal, de ha maradt ilyen, azt tarolja a rendszer a hatterben. Ha sok granitod maradt (4. szintu portalnal), akkor most az 1. szintu portalod nem tud tobbet tarolni, igy meg kell szabadulnod valamennyi granittol. Ezt el lehet hasznalni torp ut epitesere, granitbanyak fejlesztesere, portal fejlesztesere. Ha a rezed is sok lenne, ugyanigy eljarhatsz. Nem kell eladogatni, mert az eladas nem csokkenti a torpos aruidat. Szinte biztos, hogy tele van a raktarad, es azert nem tudod beszedni a granitot. A torp ut epitesenel meg tudod nezni, hogy van-e granitod, vagy a banya fejlesztes fulnel is, mert ha van, akkor engedne ezeket a muveleteket. :)
 

Grafy12

Újonc
Olvastam itt a fórumon a Halloween küldetés teljesítendő pontjait, az lenne a kérdésem, hogy a küldetés a szintekhez van differenciálva, vagy mindenkire ugyanazok a feladatok vonatkoznak? Azért érdekelne mert nyilvánvaló hogy egy hetes szintű épületet, aminek a következő "KUTATÁS"-a még több napnyira van azt biztosan nem lehet kifejleszteni 20.as szintre. Így eleve esélytelen végigvinni a kalandot szerintem.
 

DeletedUser3108

Vendég
Olvastam itt a fórumon a Halloween küldetés teljesítendő pontjait, az lenne a kérdésem, hogy a küldetés a szintekhez van differenciálva, vagy mindenkire ugyanazok a feladatok vonatkoznak? Azért érdekelne mert nyilvánvaló hogy egy hetes szintű épületet, aminek a következő "KUTATÁS"-a még több napnyira van azt biztosan nem lehet kifejleszteni 20.as szintre. Így eleve esélytelen végigvinni a kalandot szerintem.
Szia,

Az olyan típusú feladatoknál, ahol alapanyagot, aranyat, vagy nyersanyagot kell összegyűjteni, szintenként más-más a kért mennyiség. Annál a feladatnál pedig, amit konkrétan említesz, választani lehet, hogy egy technológiát kutatsz-e ki, vagy pedig egy épületet fejlesztesz 20. vagy magasabb szintre.
Remélem, segítségedre voltam... :)
 

Grafy12

Újonc
Szia,

Az olyan típusú feladatoknál, ahol alapanyagot, aranyat, vagy nyersanyagot kell összegyűjteni, szintenként más-más a kért mennyiség. Annál a feladatnál pedig, amit konkrétan említesz, választani lehet, hogy egy technológiát kutatsz-e ki, vagy pedig egy épületet fejlesztesz 20. vagy magasabb szintre.
Remélem, segítségedre voltam... :)
Köszönöm a segítséget! Már értem! Így lényegesen jobbnak látom a lehetőségeket!:)
 

Grafy12

Újonc
A tudáspontok tovább termelődnek ha tele van a csík vagy sem, mert ellentmondásos információkat láttam!:confused: Természetesen találtam választ, de maga a rendszer cáfolta meg mikor 13 pontom volt belépéskor.:eek: kilépéskor üres volt a számláló...
 
Utoljára szerkesztve:

Siorna

Veterán
Az erőbefektetés nélküli TP-k nem termelődnek tovább, ha tele a számláló (azaz azok, amiket automatikusan kapsz). Amiket szerzel, azok tele számláló esetén is hozzáadódnak a meglévő TP-khez, és nem is vesznek el (jellemzően bajnokságokban, tartományi harcokban szerzett TP-k). Most valószínűleg az történhetett, hogy véget ért a bajnokság, és kaptál TP-ket - ezek ugyebár kemény munkával szerzett TP-k, tehát akkor is járnak, ha a számlálósor már tele van.
 
Fent