• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

feladat teljesitese

DeletedUser127

Vendég
azt a feladatot kaptam hogy fejleszek tovabb egy epuletet 11es vagy magasabb szintre. en 16osra fejlesztettem egy lakohazat utana 15osre a kaszarnyat megsem kaptam meg a jutalmat. mit kell tennem. \valaszotokat elore is koszonom
 

DeletedUser1768

Vendég
Helló!
A feladatokkal kapcsolatban lenne kérdésem!
Azt érzékeltem hogy szintnek megfelelő feladatok jönnek!
Az elutasított kéréséket vissza kapjuk?
A teljesített feladatokat többször is megkapjuk -e teljesítésre?
Előre is köszi a válaszokat!
 

DeletedUser7

Vendég
A játékban háromféle küldetés található.
A főküldetések nem elutasíthatóak, egyszer elvégezhetők.
A mellékküldetések elutasíthatóak, de nem fognak újból megjelenni. Az hogy kaphatsz-e egy adott küldetést, az több mindentől is függ, milyen épüelteid vannak stb. A leglényegesebb és általad is feltett kérdés. Attól függően hogy a főküldetésben hol tartasz mehetsz tovább ezekkel a küldetésekkel.
Az ismétlődő küldetések ciklikusan ismétlődnek. Ezek csak akkor kezdődnek, ha az adott "korhoz" tartozó mellékküldetéseket elvégezted, midaddig amíg a főküldetés megfelelő küldetését el nem végzed (fejlett felfedezők kikutatása jellegű küldetések)
 

DeletedUser1768

Vendég
A játékban háromféle küldetés található.
A főküldetések nem elutasíthatóak, egyszer elvégezhetők.
A mellékküldetések elutasíthatóak, de nem fognak újból megjelenni. Az hogy kaphatsz-e egy adott küldetést, az több mindentől is függ, milyen épüelteid vannak stb. A leglényegesebb és általad is feltett kérdés. Attól függően hogy a főküldetésben hol tartasz mehetsz tovább ezekkel a küldetésekkel.
Az ismétlődő küldetések ciklikusan ismétlődnek. Ezek csak akkor kezdődnek, ha az adott "korhoz" tartozó mellékküldetéseket elvégezted, midaddig amíg a főküldetés megfelelő küldetését el nem végzed (fejlett felfedezők kikutatása jellegű küldetések)

Köszi!
Lassan össze áll kép! Gondolom ezek a feladat kérdések nem nyilvánosak, vagyis nincs lista, hogy milyen ( jellegű) kérdések vannak globálisan a játék feladat rendszerében?
 

DeletedUser1958

Vendég
Sziasztok, kaptam most egy olyan feladatot, hogy készítsek 2 db luxus karosszéket. Ilyet hol találok? Hol tudom elkészíteni?
 

DeletedUser1942

Vendég
Fő küldetést nem lehetne kikerülni valahogy? Kicsit túlmentem a koron és visszafelé kellene küldit csinálni?
 

DeletedUser1637

Vendég
Fő küldetést nem lehetne kikerülni valahogy? Kicsit túlmentem a koron és visszafelé kellene küldit csinálni?
Természetesen nem lehet kikerülni. :) Ha lemaradtál a feladatok teljesítésével, akkor azt pótolnod kell, hogy továbbléphess. Érdemes folyamatosan vinni a feladatokat. ;)
 

DeletedUser1882

Vendég
Kaptam egy küldit de nem értem.Küldj orkokat 3x fosztogatni.Fogalmam sincs mit kell csinálnom.:eek::(:eek:
 

DeletedUser1163

Vendég
az általános feladatok között, a tündérek feladatnál akadtam meg... azt a feladatot kaptam, hogy szerezzek 20 éjárnyat... nos, ezt nem csináltam meg, de közben továbbléptem az orkokhoz. a tünde épületeket lebontottam. most is megvan a feladat... eltünik, mivel más fajnál vagyok? vagy ujra fel kell épitenem a tünde portált és a termelő épületeket?
 

DeletedUser1637

Vendég
Kedves @derketa ! :)
A fejezethez tartozó el nem utasítható küldetéseket (sztori küldetések) mindenkinek meg kell csinálnia, ha tovább szeretne lépni, és érdemes a fejlődéssel együtt vinni ezeket, hiszen valahol utat is mutatnak a haladásban, illetve némi jutalommal segítik is ezeket a lépéseket. :)
 

DeletedUser2743

Vendég
Sziasztok ! Új vagyok még . Van az a küldetés , hogy oldd fel az Árutermelés bónusz technologiáját . Ezt hogy kéne megcsinálni ? Sehogy sem tudom :( Előre is köszsönöm a válaszokat!
 

GreenKnight

Veterán
A könyvecskében (kutatási fa) a "Deszkamanufaktúra" mellett van egy "Márvány termelés növelése" kutatás. Na azt kell bezöldíteni és kipipálni.
 
Fent