• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Eventes eldobható feladatok

DeletedUser683

Vendég
Vagy nem érek rá állandóan a nyavalygásotokat és hülye ötleteiteket olvasgatni.
Részemről befejeztem, sírjatok tovább!
Mint a példa mutaja ráész, most is itt lebzselsz. De egyébként meg sokáig tartott a felismerés, hogy ne olvasd a mi hülye ötleteinket. Amúgy tudtad, hogy meg van a lehetőséged neked is állást foglalnod a témában, amit meg is tettél, innentől miért kell neked folyton kötekedned, meg elmagyaráznod egy másik felnőtt embernek, hogy az neki miért is jó, amire azt írja, hogy az neki nem igazán? Nem kell válaszolnod, mélyen magadba kéne nézni, hogy vajon mi értelme is van sokszor, amit itt a fórumon művelsz, és talán tanulni belőle. Mint írtam a minap, szétnéztem a német fórumon is, azóta a spanyolon is, de mindenütt vagy 1-2 ilyen beállítottságú ember, aki képtelen felfogni, hogy a többieknek is van joguk leírni a játékkal kapcsolatos érzéseiket, és csak beszólnak egy ilyet: "Nem kötelező csinálni!" , vagy hasonló magasröptű bölcsességeket...
 

Mihaszna

Veterán
Oké, akkor én ezzel a hozzászólással (részemről) zárom a témát, mert ahogy látom a beszélgetés átment egymás sértegetésébe. :)

Amikor "néhány" ember összeült, hogy megtervezzék és hivatalosan is útjára bocsássák az Elvenar "csónakját", akkor biztos, hogy nem egy útra tervezték. Ők már előre kigondolták, hogy mi merre, hány kilométerre. Mindennek van egy menete, és mindenkire gondoltak, még a "szegényekre" is. Én például most télen lesz 2 éve, hogy játszom. Amikor elkezdtem, akkor én se tudtam, hogy mit kell csinálni, miért jó, hogy a Kultúra bónuszom maxon van stb.. Aztán magamtól rájöttem a dolgokra. Amikor Szomszédi segítséget nyújtottam, mindig megnéztem a városát annak, akinek segítettem. Sokkal fejlettebb volt (nyilván). :) És mindig arra gondoltam, hogy "de jó neki, hogy ő már ott tart". Ettől függetlenül nem az lebegett a szemem előtt, hogy én is minél hamarább elérjem azt a szintet, mert tudtam, hogy egyszer (valamikor) én is eljutok majd oda. És ez mai napig így van. :) Irigykedve nézek azokra a játékosokra, akik fejlettebbek nálam, de még most se az a célom, hogy minél hamarabb eljussak arra a szintre. Én szeretném kiélvezni a játék örömeit (marketing ide, marketing oda). Számomra ez kikapcsolódás és nem verseny a többi játékosok ellen. Mindig is elhatárolódtam az olyan játékosoktól, akik például csak azért tesznek le több Manufaktúrát, műhelyeket stb, hogy amikor majd fejlődnek és bekerülnek egy Testvériségbe, akkor ők majd az első helyen lesznek. Félreértés ne essék, nem nézem le őket, csak számomra demotiváló, elveszik a kedvem a játéktól. És ez az a rész, ahol szó sincs irigységről, mert, hogy "én is megtehetném" (mert van szabad helyem). És (még ha nem is így tűnik) én teljes mértékben empatikus vagyok azokkal a játékosokkal szemben, akik az utolsó fejezetnél tartanak (vagy közelítenek felé). Amíg Hoshi vagy valaki illetékes nem reagál rá, addig marad ez a huza-vona beszélgetés. Azok, akik már a fejeztet végén vannak, javasolnám, hogy regisztráljanak egy új játékos nevet, és kezdjék előröl a játékot, a jelenlegit pedig tegyék el talonba. :) S így senki nem marad le az Event élményeiről. Mert amíg nem kerül egy/az új fejezet bevezetésre, addig ez a probléma fenn fog állni.. akár van feladatsor, akár nincs.

P.S: Köszönöm mindenkinek, aki ugyan annyi tisztelet vitt bármely hozzászólásába, mint én. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Én például most télen lesz 2 éve, hogy játszom.
Te bő másfél éve játszol, én meg 4. Így már talán megérted, hogy nem a rohanás miatt vagyok a techfa végén. ;)
Számomra ez [...] nem verseny a többi játékosok ellen.
Van akinek az, de erre a játék lehetőséget biztosít. Nem mindenki csakis azért rak le több manufaktúrát, hogy több pontja legyen, hanem pl. hogy a bajnokságból többet tudjon kihozni. ;)
Azok, akik már a fejeztet végén vannak, javasolnám, hogy regisztráljanak egy új játékos nevet, és kezdjék előröl a játékot, a jelenlegit pedig tegyék el talonba.
Köszi a javaslatot, de nem ismerek olyan játékost, aki a régóta dédelgetett városát félre tenné, és csak az event élvezete miatt inkább újat nyitna. ;) Persze lehet, hogy valakinek tetszeni fog a javaslatod, viszont a többség a meglévő városában szeretne játszani az események alatt is.
Mert amíg nem kerül egy/az új fejezet bevezetésre, addig ez a probléma fenn fog állni.. akár van feladatsor,
Nem, nem fogja megoldani (legalábbis egy részét biztosan nem), erre próbáltam én is, meg még más is rávilágítani.;)
Számomra ez kikapcsolódás
Nekünk is, mindenkinek kijár, hogy élvezhesse. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4917

Vendég
Nem támogatom mert akkor sokkal nehezebb lenne az event így meg tök könnyű .
Ha ezt elfogadnák akkor úgy csinálnák , hogy pl.: kértétek ? váháhá meg is kapjátok , minden feladat elutasítható , pl teljesíts 8 tartományt 500 korallért vagy csinálj 17 db 9 órás manutermelést , 20 korallért
Ez csak példa volt , hogy megtalálnák , hogyan legyen nehezebb .
 

Rikari

Veterán
Nem támogatom mert akkor sokkal nehezebb lenne az event így meg tök könnyű .
Ha ezt elfogadnák akkor úgy csinálnák , hogy pl.: kértétek ? váháhá meg is kapjátok , minden feladat elutasítható , pl teljesíts 8 tartományt 500 korallért vagy csinálj 17 db 9 órás manutermelést , 20 korallért
Ez csak példa volt , hogy megtalálnák , hogyan legyen nehezebb .
Többen, különböző szinteken vizsgáltuk az ismétlődő feladatblokkokat. Általánosságban ki lehet azt mondani, hogy nem könnyű az event. Eltúlzott feladatok tarkítják, amin a jövőben szükséges változtatni. Itt azért áll ez a topik, hogy az értékelhető (ezen van a hangsúly) visszajelzéseinket begyűjthessék. Kaphassanak a gyakorlatban is egy képet arról, hogy mi az ami elnyerte a felhasználók tetszését és mi az, ami korrigálást igényel. Annak csak örülök ha neked "tök könnyű" de ez nekem a nagyotmondó szerepére hajaz, ami nem baj. Ilyen a világunk. Sokszínű, amihez hozzácsapódik az arctalan, következmények nélküli virtualitás, ahol lehetünk írtó cukik, viccmesterek, gonoszak, negyképűek és minden amik nem vagyunk, vagy szeretnénk lenni a valóságban. De mozogjunk bármilyen világban is, az őszinteség hosszú távon kifizetődőbb nem mellesleg ez a tisztességes út is.
A bejegyzésed teljesítésekre vonatkozó jóslataira már nem reflektálnék, mert azok totál komolytalanok. Az utolsó mondatod meg egyenesen rosszindulatot feltételez a játéküzemeltetőről, mintha azon fondorkodna állandóan, hogy hogyan lehetetlenítsen el bennünket. Ha elgondolkodsz azon, /beleképzelve magad az ő helyzetükbe/, hogy mi áll az érdekükben, akkor triviális számodra is, hogy csak az viszi előre náluk a kereket, ha vannak akik azt megállás nélkül gurítgatják. Kockákat nem tesznek elébed, mert azzal nem megy előre senkinek a szekere. Végül abszolút barátilag adnék neked egy fórumozós jó tanácsot: Érdemi, (személyeskedést mellőző) építő kritika, hasznos segítőkéz és átgondoltság...ez vezérelje inkább a bejegyzéseidet.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Mint a példa mutaja ráész, most is itt lebzselsz. De egyébként meg sokáig tartott a felismerés, hogy ne olvasd a mi hülye ötleteinket. Amúgy tudtad, hogy meg van a lehetőséged neked is állást foglalnod a témában, amit meg is tettél, innentől miért kell neked folyton kötekedned, meg elmagyaráznod egy másik felnőtt embernek, hogy az neki miért is jó, amire azt írja, hogy az neki nem igazán? Nem kell válaszolnod, mélyen magadba kéne nézni, hogy vajon mi értelme is van sokszor, amit itt a fórumon művelsz, és talán tanulni belőle. Mint írtam a minap, szétnéztem a német fórumon is, azóta a spanyolon is, de mindenütt vagy 1-2 ilyen beállítottságú ember, aki képtelen felfogni, hogy a többieknek is van joguk leírni a játékkal kapcsolatos érzéseiket, és csak beszólnak egy ilyet: "Nem kötelező csinálni!" , vagy hasonló magasröptű bölcsességeket...


Szeretném, ha az itt leírt javaslatodat elolvasnád és betartanád saját magaddal szemben is.
Elmondhatja mindenki a véleményét úgy, hogy nem tapos bele a másikba, nem hülyézi le a másikat és főleg nem lép túl minden határon! Nem ez az első eset, hogy így beszélsz, de könnyen megoldhatjuk, hogy az utolsó legyen, csak jelezned kell.
Ez vonatkozik mindenkire, aki megszólalt ebben a topikban!

Az esemény során és utána is a létező összes statisztika át lesz nézve és a fejlesztőcsapat azok és a visszajelzések alapján megnézik, milyen változtatások lehetségesek a rendszerben. Nem csak a visszajelzések, hanem a tényleges adatok alapján is. Miért - a visszajelzéseknek van egy nagy hátulütője - az emberek nagy része inkább negatív visszajelzést formál, pozitívat nem, hiszen az az alaphelyzet, azt nem tartja szükségesnek megosztani. Ezzel nincs gond, az emberek így vannak programozva. Ezt az olyan emberek, akik ilyen területen dolgoznak, tudják, tisztában vannak vele, hogy hogy kell kezelni. Épp ezért folyamatosan követik az esemény haladását, melyik küldetésnél, küldetésblokknál, melyik fejezetben, melyik szerveren, milyen fajú játékos akad el hosszabb időre, esetleg végleg megáll, és ezek alapján tovább vizsgálják a beérkező visszajelzéseket.
Amit én látok és el tudok mondani, az az, hogy az aktív játékosok nagyobb része nagyon jól halad az eseménnyel, a korábbi eseményhez képest döntő többségben jobban állnak már most, mint az előző eventek végén (több begyűjtött korall, több teljesített feladat, átlagosan hosszabb játékidő).
Ehhez természetesen hozzá fogjuk venni a visszajelzéseket, így árnyalni fogja a képet, hogy nehezebbnek érződik az esemény (kérdés, hogy miért? ismeretlen feladatok miatt, vagy mert többet kér a küldetés, vakáció miatt kevesebb szabadidő, vagy mi más állhat a háttérben?).
Tehát értjük, hogy rossz, hogy bevág a játék egy hosszabb időt igénylő feladatot, de azt is látni kell, hogy még így is sokkal előrébb vagy, mint 2 hónapja voltál az előző eseményen.


Ötlet: Én a részemről nem tartom szerencsésnek azt a megoldást, hogy egy "levonásért" cserébe lehessen átugrani a küldetést.
Oka: Tegyük fel, hogy 10 küldetés ismétlődik, egyenként 50 korallért. Ebből két küldetés felderítést kér, egy 24 órás termelés, a többi 5-15-60 stb perces. A 10 küldetés összesen ad 500 korallt, a 3 hosszú átugrása 3*50 minusz, így marad 350. De leteszek annyi műhelyt, hogy ezeket mondjuk 10-szer meg tudom ismételni, így nem számít a levonás, így is napi 3500 korallt szedek össze, három nap alatt annyim van, hogy többet nem foglalkozok vele. Lehetőséget ad a "farmolásra", aminek a meglátásunk szerint nincs értelme, arra ott vannak a clicker játékok.

Ami nekem megfordult a fejemben, és az eventes visszajelzések mellett javaslatként továbbítottam: Vagy napi X átugrási lehetőség legyen, így 24 óránként 1-2 eventes küldetést át lehet ugrani, de többet nem, így mégis van valamilyen korlát benne, nem lesz eszetlen farmolás belőle.
Vagy egy ládákból szerezhető új item, alacsony eséllyel (~5%), ami felhasználható az adott esemény küldetéseinek átugrására.

Tisztában vagyok vele, hogy a többi szerverről is kerültek be javaslatok, nem is egyféle, de ezekről döntés még nem született, és az esemény végéig valószínűleg nem is fog.

A topikot még nyitvahagyom, hogy mindenki elmondhassa a véleményét emberi hangnemben, aki ezt nem tudja megtenni, attól elbúcsúzunk.
 

DeletedUser683

Vendég
Szeretném, ha az itt leírt javaslatodat elolvasnád és betartanád saját magaddal szemben is.
Elmondhatja mindenki a véleményét úgy, hogy nem tapos bele a másikba, nem hülyézi le a másikat és főleg nem lép túl minden határon! Nem ez az első eset, hogy így beszélsz, de könnyen megoldhatjuk, hogy az utolsó legyen, csak jelezned kell.
Tudomásul vettem, de jelezném, hogy nem hülyéztem senkit le, csak idéztem Grenn hülye ötleteinkkel kapcsolatos hozzászólásából. Gondolom ott nem baj, hogy lehülyéz minket. Tény viszont, hogy Green-t leokostojásoztam, mert folyton provokál, csak az nem veszi észre, aki nem akarja, és furamód mindig ő az, aki hozzászólása inkább tetszik neked. Tudom, mert nem negatív. De le is tudnánk mi írni bármikor kultúrált hagnemben is a negatív tapasztalatainkat, ha nem forgatnák ki páran. Ha nem tennék, elfogadnák a másik véleményét is, ami esetleg szöges ellentétben van azzal, amit ő gondol, főként úgy, hogy cseppnyi gúnyt is belecsempész, akkor nem generálódnának újabb viszontválaszok, ahol már esetleg elszalad a ló. Bevallom, gondolotban cifrábbak jutottak eszembe, ismerve a játékos eddigi hibakereső hozzászólásait. Szerk. nekem írogatnak játékosok, csak olvasnak, és azért nem írogatnak a fórumra, mert nem akarnak olyan reflektálásokat olvasni a kommentjeikre, amiket Greenknight , meg még pár játékos szokott írni. Pl biztosan nagyon jól jön egy kezdőnek is a játéka elején, amikor feljön panaszkodni, hogy nehézségei vannak, és kap egy olyat: "Ki mondta, hogy az eventet mindenkinek tudnia kell befejezni?" Szerintem az se fog mostanában írni, a szívélyes fogadtatás miatt. Megértettem a figyelmeztetést.
Hogy a témához is hozzászóljak: ma reggel ismét megkaptam a 2 tartományi teljesítést, ahol is nincsen alternatíva. Maradt 1 tartományom, és úton van a felderítő, így még egy ilyen tipusú feladatot biztosan meg tudok oldani, a második (tekintve, hogy 5 nap a felderítésem, és ez kétszer kell) már nem biztos, hogy belefér, vagyis addig tartott az event nekem, és hiszem, hogy nem vagyok egyedül...
Szerk. Be is kaptam az imént ismét a 2 tartományi teljesítést. Van 1 felfedezett tartományom, és szűk 3 nap múlva lesz meg a másik. Uána 10 nap, ha még egyet akarok teljesíteni. ha belefér, és nem éjjel jár le.
Ami nekem megfordult a fejemben, és az eventes visszajelzések mellett javaslatként továbbítottam: Vagy napi X átugrási lehetőség legyen, így 24 óránként 1-2 eventes küldetést át lehet ugrani, de többet nem, így mégis van valamilyen korlát benne, nem lesz eszetlen farmolás belőle.
Ez a javaslat szerintem sokunknak tökéletes lehetne, hisz nem azzal a céllal támogattuk (én legalábbis nem), hogy ebből rendszer legyen. :)Egyébként sokkal jobb lenne, ha figyelembevennék, azokat a nehézségeket, amikről többen írtunk, és nem lennének benne az eventben, mint pl. a sok tartományi teljesítés, a sok barkácsolás, vagy lenne mellé olyan alternatíva, ami termeléssel teljesíthető.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4917

Vendég
Teljesíts 5 perces műhelyből 25 öt 64 korallért vagy teljesíts 2 tartományt 64 korallért .
A feladatok elpörgethetőek.
Ha ez így lenne 100 műhellyel folyamatosan szinte percenként lehetne 64 korallhoz jutni .
Nyilván ez Inno nak sem reális játékegyensúly , ezért gondoltam azt , hogy akkor a könnyű feladatokért mondjuk adnának 3 , 4 korallt míg a nehéz feladatokért mondjuk 100 at és újra kitalálták , hogyan legyen nehéz , bár megjegyzem ez szerintem nehezebb lenne mint ami most van .
Amit leírtam abban nincs rosszindulat . Oda gondoltál egy csomó dolgot ami az én fejemben nincs .
Vigyázz mint kívánsz , mert megkapod csak nem úgy ahogy szeretnéd , szól a mondás .
Értem , hogy jobb lenne a pöri , de nem azt kapnánk amit szeretnénk , ez van így gondolom , remélem most jól magyaráztam el .
 

DeletedUser4917

Vendég
Hoshi ezt nem hiszem el , hogy megelőztél az írásban , el kezdtem írni , oké közben jött egy hosszabb telefon , aztán befejeztem és amikor leütöttem az entert akkor csak néztem , hogy Rikari írása utána mit keres ott a tiéd , persze leesett . Mármint az elöző írás nem ez :)
 

Rikari

Veterán
Teljesíts 5 perces műhelyből 25 öt 64 korallért vagy teljesíts 2 tartományt 64 korallért .
A feladatok elpörgethetőek.
Ha ez így lenne 100 műhellyel folyamatosan szinte percenként lehetne 64 korallhoz jutni .
Nyilván ez Inno nak sem reális játékegyensúly , ezért gondoltam azt , hogy akkor a könnyű feladatokért mondjuk adnának 3 , 4 korallt míg a nehéz feladatokért mondjuk 100 at és újra kitalálták , hogyan legyen nehéz , bár megjegyzem ez szerintem nehezebb lenne mint ami most van .
Amit leírtam abban nincs rosszindulat . Oda gondoltál egy csomó dolgot ami az én fejemben nincs .
Vigyázz mint kívánsz , mert megkapod csak nem úgy ahogy szeretnéd , szól a mondás .
Értem , hogy jobb lenne a pöri , de nem azt kapnánk amit szeretnénk , ez van így gondolom , remélem most jól magyaráztam el .
"Vigyázz mit kívánsz, mert valóra válik." szól a mondás helyesen.;) Nem tudom mennyi ideje játszol, de mi már, akik több éve itt vagyunk Elvenarban, igen sok kívánságot fogalmaztunk meg a fórumon. Ezekből számtalan megvalósult, és persze van olyan is ami nem. De itt kiemelném a megvalósultakat, hogy a játék olyan fejlődéseken ment már keresztül, hogy mind az élményben, mind a kezelési technikákban hatalmasakat lépett előre. Lehet, hogy olyat éreztem a bejegyzésedben, aminek szerinted semmi alapja nem volt, akkor túltoltam-bocsánat. Az utolsó mondatodra: Szeretem a "pörit", de ha más kerül az asztalra azzal is megbarátkozom. Tudod, aki válogat, az nem éhes.:)
 

DeletedUser3

Vendég
Hogy a témához is hozzászóljak: ma reggel ismét megkaptam a 2 tartományi teljesítést, ahol is nincsen alternatíva. Maradt 1 tartományom, és úton van a felderítő, így még egy ilyen tipusú feladatot biztosan meg tudok oldani, a második (tekintve, hogy 5 nap a felderítésem, és ez kétszer kell) már nem biztos, hogy belefér, vagyis addig tartott az event nekem, és hiszem, hogy nem vagyok egyedül...
Ezt tudjuk, hogy vannak nehezebb és könnyebb feladatok az eseményen. Kinek mi a könnyebb és nehezebb. Viszont azt is meg kell említeni, hogy ezek váltakoznak, nálad pl ez a küldetés nem fog egyhamar ismétlődni, mert hamarabb fog bejönni a 9 és 24 órás termelés.
Emellett azt is meg kell említeni, hogy lényegesen több küldetést teljesítettél és több korallt szedtél így is össze, mint amit az előző eventek teljes ideje alatt maximum össze tudtál volna szedni. Ez is hozzátartozik az egészhez, és ha ezt kihagyod, nem festesz teljes képet az eseményről, ami ugyancsak negatívan hat a tapasztalatlanabb játékosok részére.
 

DeletedUser4917

Vendég
64 korallnál van még műhely 1 napos vagy 9 órás vagy csak a 15 meg az 5 perc ismétlődik ?
mit tudtok erről huligánok , he ? :)
 

bere007

Veterán
Nem támogatom mert akkor sokkal nehezebb lenne az event így meg tök könnyű .

Már megint elázott a fórum. :D:D:D:D

Teljesíts 5 perces műhelyből 25 öt 64 korallért vagy teljesíts 2 tartományt 64 korallért .
A feladatok elpörgethetőek.
Ha ez így lenne 100 műhellyel folyamatosan szinte percenként lehetne 64 korallhoz jutni .


A többi feladat meg megoldaná magát ugye? Az a rengeteg találkozót, vagy bajnokit kérő feladat, a sok manus feladat, a sok tp-t kérő feladat, a sok épületfejlesztős feladat, a 15 porról nem is beszélve. Már megint kiemelsz 2db feladatot a kb 20ból és azokkal érvelsz. Ha csak ez a 3 feladat lenne, még akkor sem lenne ez így, ahogy leírod, de picit közelebb állna a valósághoz. És áruld már el a másik accod, mert a 100-100db műhely, manu amit írtál az nagyon sokunkat érdekelne, hogy hogyan néz ki ennyi egybe...

Emellett azt is meg kell említeni, hogy lényegesen több küldetést teljesítettél és több korallt szedtél így is össze, mint amit az előző eventek teljes ideje alatt maximum össze tudtál volna szedni. Ez is hozzátartozik az egészhez, és ha ezt kihagyod, nem festesz teljes képet az eseményről, ami ugyancsak negatívan hat a tapasztalatlanabb játékosok részére.

Ez rám is igaz, na de milyen áron? Újra el kellett indítanom a felfedezőmet, pedig pár hónapot (vagy talán még többet is) szüneteltettem. Eddig az volt, hogy ne siessünk, lassítsunk és már megint bele vagyunk ebbe kergetve. Az elmúlt időkben volt alternatíva, de most már az sincs. Amikor a fejlett felderítőre kérdeztem az új faj érkezésekor, azzal volt indokolva a kimaradása, hogy így is több tartományunk van, mint kéne. Így mindig is több lesz, mint kellene, ha egyszer szó szerint ránk van erőltetve ezekkel a feladatokkal, hogy a szükségesnél sokkal többet csináljunk meg. És Dj-nél is, meg szerintem a legtöbbünknél is nem a gyártások a gondok, hanem a rengeteg tartomány. Ha ez a feladatsor úgy lett volna megcsinálva, hogy ezeket ki lehet váltani termeléssel, vagy valami mással, akkor rengeteg panaszt megúsztatok volna.
 

DeletedUser683

Vendég
Ezt tudjuk, hogy vannak nehezebb és könnyebb feladatok az eseményen. Kinek mi a könnyebb és nehezebb. Viszont azt is meg kell említeni, hogy ezek váltakoznak, nálad pl ez a küldetés nem fog egyhamar ismétlődni, mert hamarabb fog bejönni a 9 és 24 órás termelés.
Emellett azt is meg kell említeni, hogy lényegesen több küldetést teljesítettél és több korallt szedtél így is össze, mint amit az előző eventek teljes ideje alatt maximum össze tudtál volna szedni. Ez is hozzátartozik az egészhez, és ha ezt kihagyod, nem festesz teljes képet az eseményről, ami ugyancsak negatívan hat a tapasztalatlanabb játékosok részére.
Valószínűleg igen, nincs róla statisztikám, de azt is láthatod, hogy egy rakás gyorsítót használtam el arra nyitottam is többször), főleg első napon, mert hamar bekaptam kétszer a fejlesztős küldetést is, meg talán az 1 napost is kétszer, meg még nem tudom mire, szóval akkor még nem lehetett érzékelni, hogy jól fogok tudni összeszedni korallt. Igen, pár másik városomban is jól jött össze, ezt nem tagadom, nem is számítottam rá, de tudod, ha valaki elakad, és talán végleg, annak az fog az eszébe jutni, hogy a többiek még tudják vinni, ő meg nem. Én tudod jól, hogy meg szoktam írni az eventekkel kapcsolatban a pozitívumokat is, meg is szoktam köszönni a fejlesztőknek, ha úgy érzem, mert mindent úgy írok, ahogyan érzem. Nem lett volna itt se semmi baj, ha nem egymást találjuk meg, és ha valaki nem támogatja, leírja, hogy miért, és nem ilyeneket kapnak, akik meg támogatják:
"Azt ki és hol mondta, hogy az eventet mindenkinek végig kell tudnia csinálni?" (Ugyanez másik témában is volt)
"akkor vagy én nem jól gondolkodom vagy nem nekem szól az event."
"aki nem előrelátó ne eventezzen."
"4. Te okosabbnak hiszed magad??
(Neem, dehogyis. Már hogy lehetnék okosabb? Hiszen nekem csak 10 ereklye van meg a Sellők Paradicsomából)" Tőle még sokat lehetne idézni, mert az egyik kommentjében tisztán látszik, hogy nem értette, hogy miről írtunk, vagyis egy részére nem látott rá.

"És képzeld el, hogy nem a fórumon reklamáltam, hanem örültem annak, amit kaptam" És mindezt innen másoltam Hoshi. Itt pl. egy ötlet lett beadva, és a többség nem reklamált, csak próbálta megvilágítani a különféle hátrányos helyzeteket. Természetesen befejeztem a visszamutogatást. Én elégedett leszek, ha még két épületből sikerül majd szereznem párat, de az egyenlő esélyek miatt szerintem mindenki elmondhatja, hogy mi az, ami nem jó neki, és ha elakad hosszú időre, vagy végleg, akkor szintén kellemetlenül érintheti. :)
Köszönet a vissszajelzés továbbításáért! :)

És Dj-nél is, meg szerintem a legtöbbünknél is nem a gyártások a gondok, hanem a rengeteg tartomány. Ha ez a feladatsor úgy lett volna megcsinálva, hogy ezeket ki lehet váltani termeléssel, vagy valami mással, akkor rengeteg panaszt megúsztatok volna.
Így van, köszönöm, hogy összefoglaltad ezt! Sose voltam olyan, hogy lusta, és az zavart volna, hogy 5-15 percezni, vagy órázni kell pl. a műhelyben, és inkább szívesen megcsinálnám, mert az tényleg a szorgalmamtól függ, és nem a játékbeli adottságok miatti nehézségektől. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4917

Vendég
A többi feladat meg megoldaná magát ugye? Az a rengeteg találkozót, vagy bajnokit kérő feladat, a sok manus feladat, a sok tp-t kérő feladat, a sok épületfejlesztős feladat, a 15 porról nem is beszélve. Már megint kiemelsz 2db feladatot a kb 20ból és azokkal érvelsz. Ha csak ez a 3 feladat lenne, még akkor sem lenne ez így, ahogy leírod, de picit közelebb állna a valósághoz. És áruld már el a másik accod, mert a 100-100db műhely, manu amit írtál az nagyon sokunkat érdekelne, hogy hogyan néz ki ennyi egybe...
Csak kiemeltem két ellentétes nehézségű feladatot a példa kedvéért , nyilván ha odapörgetsz ahova akarsz akkor vagy a pörgetés időkorlátos ahogy Hoshi írta vagy nem ugyanannyira fogják díjjazni a két különböző nehézségű feladatot .
Műhelyek nagyrészét elbontottam mert már csak 25 kell , a manukbúl kb 160 van. Ennyit a másik Acc. ról :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
Csak kiemeltem két ellentétes nehézségű feladatot a példa kedvéért , nyilván ha odapörgetsz ahova akarsz akkor vagy a pörgetés időkorlátos ahogy Hoshi írta vagy nem ugyanannyira fogják díjjazni a két különböző nehézségű feladatot .
Műhelyek nagyrészét elbontottam mert már csak 25 kell , a manukbúl meg több azokből kb 160 van. Ennyit a másik Acc. ról :)

Már megint nem érted, vagy nem akarod megérteni. A pörgetés nem lenne ingyen. Ami korallt a feladat ad, annak az árát levonná a rendszer. Ha minden 2. pörgeted nullán leszel és dolgoztál a semmiér.
Nem baj, a 160 manut is megnéznék. :D
 
Fent