• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Elvenar mobilizálva - Kibeszélő

DeletedUser183

Vendég
Nekem P9 van, és ha nem használom, lezárom a képernyőt, stb, akkor fut a háttérben, de ha bejelentkezek a weben, akkor az első interakció után újraindul a játék a telón és kidob a web. Nem tudom másnál mi baj lehet
 

DeletedUser2963

Vendég
Sziasztok! Alig vártam hogy legyen mobil verzió is elvenarra. Gyorsan le is töltöttem,telepítette a rendszer,beírhattam a belépési adatokat,de mégse tölti be a játékot... 7/16-nál mindig kidob belőle.Sony E4-es telón próbáltam. Mi lehet a gond és mit tehetek hogy betöltse a játékot? Előre is köszönöm a segítséget.
 

hedzsy

Újonc
S5-ön megy az app :)elsőre nagyon nehezen töltött be, de azóta minden sima :)
nagyon szuper lesz ha minden működni fog :)
jelenleg 2 fontosabb dolgot hiányolok:
- a halloweeni event nem látható!
- tp-ket nem lehet betenni a világcsodákba!
valamint:
- a piacnál nem lehet szűrni, hogy a testvériség tagjait lehessen látni (ez mondjuk elnézem :)
- és én még nem tudtam a testvériség tagoknak a városába belemenni és szintén ott tp-t kiosztani
A motiválásnál nagyon jó, hogymegkérdezi, hogy mit motiválnál csak nem látszik, hogy akinél motiválok mit szeretne... (pl építőmotiválással nemis találkoztam), de lehet, hogy nekik nem is lehetett ezt még nem tudom :)
 

DeletedUser1842

Vendég
Letöltöttem... 7/16-nál lefagy, majd kidob. :( (típus: Lenovo A3500)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser136

Vendég
Sziasztok.

Én is letöltöttem. Simán sikerült. Nagyon tetszik. :D
Gratulálok a fejlesztő csapatnak ! :D
 

DeletedUser1154

Vendég
Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne, hogy a pc-sen Google+- szal jelentkezem be. De itt ilyen lehetőség nincs, viszont nem akarom előről kezdeni a játékot. Akkor én, hogyan is tudok bejelentkezni ilyen esetben?
 

DeletedUser6

Vendég
Letöltöttem... 7/16-nál lefagy, majd kidob. :( (típus: Lenovo A3500)
Sajnos ezzel a típussal nem kompatibilis a játék. Nekem is egy ilyen tabletem van, de az Android verzió nem megfelelő hozzá. Pontosan ugyanezen a helyen dobott ki mindig a játék. :/
jelenleg 2 fontosabb dolgot hiányolok:
- a halloweeni event nem látható!
- tp-ket nem lehet betenni a világcsodákba!
valamint:
- a piacnál nem lehet szűrni, hogy a testvériség tagjait lehessen látni (ez mondjuk elnézem :)
- és én még nem tudtam a testvériség tagoknak a városába belemenni és szintén ott tp-t kiosztani
Az applikáció jelenleg még az alapvető dolgokat tartalmazza, minden egyéb játékelemen jelenleg is dolgoznak a fejlesztők. Ilyenek például az eventek, illetve az Ősi Csodák. ;)
Külföldieknek nem lehet letölteni..
Pedig sokan játszunk ám mi is és örülnénk a mobil verziónak! ;)
Egyes piacokon egy kicsit később érkezik meg az applikáció elérhetősége, de nem kell aggódni hamarosan elérhető lesz ott is, ahol jelenleg még nem. :)
Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne, hogy a pc-sen Google+- szal jelentkezem be. De itt ilyen lehetőség nincs, viszont nem akarom előről kezdeni a játékot. Akkor én, hogyan is tudok bejelentkezni ilyen esetben?
Az segíthet, ha beállítasz egy bejelentkezési jelszót. A főoldalon meg tudod ezt tenni, az "Elfejeltetted a jelszavadat?" opcióval. Ha nem sikerülne, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot a supporton. Egyébként szerintem a Google+-os bejelentkezésen is dolgoznak már a fejlesztők. :)
 

DeletedUser136

Vendég
Ha valaki pl. szeretne venni egy tabletet , milyet érdemes venni ?:oops::)
 

DeletedUser3133

Vendég
Pontosan milyen kilépés menüt keresel? Ha kijelentkeztél, akkor az alkalmazáslistából tudod bezárni a játékot.

Olyan kilépés menüt keresek, amivel ki lehet lépni a játékból.
Ezt ugye, nem gondoltad komolyan?
A telefonomon (Huawei P8Lite) csak szoftveres gombok vannak, mint leírtam. Ezeket pedig nem tudom előcsalogatni, amíg a bejelentkező kép uralja a képernyőt, csak a felvázolt módszerrel.
Tényleg olyan nagy kérés egy programnál, hogy ki lehessen belőle lépni?
Amit te javasolsz, az olyan, mint ha a Windowsban egy programot a feladatkezelőből lehetne csak bezárni. Ez nem kilépés a programból, hanem a program futásának megszakítása.
 

DeletedUser2312

Vendég
Sziasztok Galaxy A5 2016 os telón megy, de szintén gond az event, nem látom az ünnepi küldetéseket.
Valamint a sok mozgó animációt jó lenne kikapcsolni.- :)
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Akkor passz, nekem ment...

Viszont az app nagyon király, gondolom még van mit fejleszteni, sok hibát látok, de kitartóan tesztelem :) Nagyon tetszik, szép a grafika, jól kezelhető :)
Szia!
A pc úgy enged be hogy frissited amikor beirtad a belépési adatokat. Pirossal kiirja hogy server baja van. Ezután frissited az oldalt és bent vagy.. Arendill stb...
 

DeletedUser3

Vendég
A telefonomon (Huawei P8Lite) csak szoftveres gombok vannak, mint leírtam. Ezeket pedig nem tudom előcsalogatni, amíg a bejelentkező kép uralja a képernyőt, csak a felvázolt módszerrel.
Nekem is ilyen telefonom van, és a játék futásának bármelyik pillanatában, ha alulról (ahol a Huawei felirat is van) a képernyő felé pöccintesz (húzol) előjönnek a szoftveres gombok, és így be tudod zárni az alkalmazást. (Négyzet gombbal a futó alkalmazások listája, és onnan ki tdod lőni. Lehet én nem ismerem a telefonom, de más alkalmazást is csak innen lehet bezárni.)
 

DeletedUser3133

Vendég
Nekem is ilyen telefonom van, és a játék futásának bármelyik pillanatában, ha alulról (ahol a Huawei felirat is van) a képernyő felé pöccintesz (húzol) előjönnek a szoftveres gombok, és így be tudod zárni az alkalmazást. (Négyzet gombbal a futó alkalmazások listája, és onnan ki tdod lőni. Lehet én nem ismerem a telefonom, de más alkalmazást is csak innen lehet bezárni.)
Igazad van, így elő lehet csalni a gombokat. Megvallom, ezzel újat mondtál, én ugyanis sosem használtam ezt a funkcióját a telefonnak. Mégpedig azért, mert nem volt rá szükségem. Eddig még minden program amit elindítottam, rendelkezett olyan menüponttal, hogy "kilépés". Erre kattintva az adott alkalmazás bezárta a képernyőn levő ablakot, és visszatérhettem a telefon felületére. Ez az intelligens programbefejezés. (Ezt te is kipróbálhatod bármelyik alkalmazással) A program továbbra is megnyitható volt a négyzet gombbal előhívható programlistából, vagy törölhető onnan.
Hadd jegyezzem meg:
Ez a rész az Androidban azért van, hogy a program gyorsabban elindulhasson legközelebb, ugyanis az adatai a memóriában maradnak. Amikor innen törlöd, akkor a memóriának ezt a részét felszabadítod.
Egy szó mint száz, most találkoztam először olyannal, hogy egy profi program (mert ettől eltekintve ez egy igen profi program) nem zárja be maga után az utolsó ablakot, miután véget ér a futása. Pontosabban, nem ér véget a futása, csak egyszerűen, futás körben kilövöm a memóriából. Ez akár adatvesztéshez is vezethet. De ezt a programozóitok nyilván tudják.
Kérlek, továbbítsd ezt a gondomat programozóknak.
Köszönöm.
 

DeletedUser1842

Vendég
Sajnos ezzel a típussal nem kompatibilis a játék. Nekem is egy ilyen tabletem van, de az Android verzió nem megfelelő hozzá. Pontosan ugyanezen a helyen dobott ki mindig a játék. :/
Kár. :( Akkor nekünk marad a jó öreg PC-s verzió.
 

DeletedUser17

Vendég
Igazad van, így elő lehet csalni a gombokat. Megvallom, ezzel újat mondtál, én ugyanis sosem használtam ezt a funkcióját a telefonnak. Mégpedig azért, mert nem volt rá szükségem. Eddig még minden program amit elindítottam, rendelkezett olyan menüponttal, hogy "kilépés". Erre kattintva az adott alkalmazás bezárta a képernyőn levő ablakot, és visszatérhettem a telefon felületére. Ez az intelligens programbefejezés. (Ezt te is kipróbálhatod bármelyik alkalmazással) A program továbbra is megnyitható volt a négyzet gombbal előhívható programlistából, vagy törölhető onnan.
Hadd jegyezzem meg:
Ez a rész az Androidban azért van, hogy a program gyorsabban elindulhasson legközelebb, ugyanis az adatai a memóriában maradnak. Amikor innen törlöd, akkor a memóriának ezt a részét felszabadítod.
Egy szó mint száz, most találkoztam először olyannal, hogy egy profi program (mert ettől eltekintve ez egy igen profi program) nem zárja be maga után az utolsó ablakot, miután véget ér a futása. Pontosabban, nem ér véget a futása, csak egyszerűen, futás körben kilövöm a memóriából. Ez akár adatvesztéshez is vezethet. De ezt a programozóitok nyilván tudják.
Kérlek, továbbítsd ezt a gondomat programozóknak.
Köszönöm.
Az Android sajátossága az amiről itt most írtál!
De ez nem a program bezárása, hanem csak egy olyan művelet, mint az asztali gépen a tálcára rakás. Tehát ugyanúgy fut, mint ahogyan előtte, csak nem látod a futását. Ugyanúgy fogja a telefon/tablet erőforrásait, mint ha képernyőn lenne.
Klasszikus értelemben bezárni az androidon futó programok 98%-át csak @Hoshi által írt módon lehet!
 

DeletedUser3354

Vendég
Sziasztok!

Jó, hogy van végre mobilos verzió is, már nagyon hiányoltam.
Amit hiányzik nekem a mobil Elvenarból:
- Normális harcrendszer - csak automata harc van. Ebben várható változás valamikor? Tervben van?
- Lehet majd profilképet választani? Egyelőre csak az van, amit a rendszer dobott, és nem tetszik.
- Az áldásokat, bűbájokat nem lehet elérni, a Varázsakadémiába nem is lehet belépni - ez hiba nálam, vagy még fejlesztés alatt van?
 

DeletedUser3269

Vendég
Sajnos az Eventes a mostani halloweenes feladatsort én sem látom rajta .Ez is fejlesztés alatt van?
 
Fent