• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Elvenar androidra

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1842

Vendég
Szerintem sok játékos dolgát megkönnyítené ha a játék mobil eszközről is elérhetővé válna. Ez által szinte bárhol, bármikor lehetne játszani, emellett talán a fiatalabb generáció azon részének az érdeklődését is sikerülne felkelteni, akik netezésre inkább csak a mobiljukat vagy a tabletjüket használják. :)
 

DeletedUser1842

Vendég
2016-ban már kérvényeztem egyszer, visszautasították... :( Remélem most sikerrel járunk

Annak nem, hogy annó vissza utasították, de annak örülök, hogy nem csak nekem fordult meg a fejemben ilyesmi. Megnéztem a linket és én is valahogy így képzeltem el. Például buszmegállóban a busz megérkezése előtti tíz - húsz percben (Magamból ki indulva, mivel én is busszal járok be suliba.) simán fel lehetne lépni és nem azt mondom, hogy valami nagy város fejlesztést, de egy ilyet mint az alapanyag vagy tudáspont begyűlytés pikk-pakk le lehetne zavarni így azok nemveszének el, többet lehetne termelni belőlük. Segítené és gyorsítaná a fejlődést, de a végső döntés sajnos úgysem a mienk. :(
 

DeletedUser870

Vendég
Annak nem, hogy annó vissza utasították, de annak örülök, hogy nem csak nekem fordult meg a fejemben ilyesmi. Megnéztem a linket és én is valahogy így képzeltem el. Például buszmegállóban a busz megérkezése előtti tíz - húsz percben (Magamból ki indulva, mivel én is busszal járok be suliba.) simán fel lehetne lépni és nem azt mondom, hogy valami nagy város fejlesztést, de egy ilyet mint az alapanyag vagy tudáspont begyűlytés pikk-pakk le lehetne zavarni így azok nemveszének el, többet lehetne termelni belőlük. Segítené és gyorsítaná a fejlődést, de a végső döntés sajnos úgysem a mienk. :(

Meg nem maradnának el a támogatások, ugyanis én van, hogy 16 órázom, és éjfélkor hazaérve már nincs erőm végig menni a csapaton... De az alkalmazással tuti nem maradna ki egy nap se, mert a munkahelyen fel tudok menni wifire, és pikk-pakk megcsinálnám pár perc alatt! :)
 

Rikari

Veterán
Örülnék annak ha az időzítések miatt androidról is játszhatnék. Támogatom a kezdeményezést, mert sokkal hatékonyabb lennék, ha akkor is beléphetnék a játékfelületre amikor nincsen körülöttem asztali gép.
 

DeletedUser256

Vendég
Szerintem sok játékos dolgát megkönnyítené ha a játék mobil eszközről is elérhetővé válna. Ez által szinte bárhol, bármikor lehetne játszani, emellett talán a fiatalabb generáció azon részének az érdeklődését is sikerülne felkelteni, akik netezésre inkább csak a mobiljukat vagy a tabletjüket használják. :)
A fejlesztők még a magyar szerver indulása után nem sokkal ezt a kérdést megválaszolták egy Q&A-ben:

"Lesz a játéknak mobil verziója? Mint pl. a Forge of Empiresnek? Ha igen, lesz Windows Phone alkalmazás?
Elvenar csak most indult a böngészőkben. Jelenleg arra koncentrálunk, hogy ez a verzió legyen sikeres. Elsődleges célunk új tartalmak bevezetése a játékosaink számára, mindezt megbízhatóan, gyorsan, a minőséget emelve, a bugok számát csökkentve. Jelenleg ez emészti fel az összes energiánk. Tehát mobilverziók terén jelenleg nem tudunk mit bejelenteni."

Azóta csaknem két év eltelt, tehát egyre esedékesebbé válik a mobil app, és biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb lesz is :) Viszont, mivel mostanában még mindig elég javítani- és fejlesztenivaló van, szerintem ez még sajnos pár évet tolódni fog :(
(Különben támogatom az ötletet!)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent