• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Applikáció

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser870

Vendég
Szép jó napot!

Szerintem egy applikáció telefonra, Android és iOS rendszerre, gyorsítaná a játék elterjedését, népszerűségét, illetve a játékosok gyorsabb fejlődését. Azoknak lenne a legjobb, akik útközben is játszanának bárhol és bármikor.

üdvözlettel:
WandererWolf
 

DeletedUser513

Vendég
Nem tartom kizártnak, hogy ez a javaslat már a játék kezdetén a tervek között szerepelt az asztalon. Lásd, más inno játék sem pár hónap után lett elérhető applikáció formájában. Persze, az ötlet jó!
 

Tessaiga

Erős harcos
Ezt nem így tervezték. Volt már erről szó. Egyelőre tervben sincs, hogy appot készítsenek.
Egyébként meg, ha a flash alapról átváltanának HTML5-re, és egészen kicsi képernyőkre is optimalizálnák a megjelenítendő dolgokat, akkor sima böngészőben is lehetne játszani, így mobilon is. Azonban egyelőre akkora adatforgalmat csinál a játék, hogy ez végképp messze lesz, ha egyáltalán lesz. (bár lehet a flash generálja)
Nem különben meg a HTML5-ös "programozókból" igen csak nagy a hiány a világban. Próbálnak egyes cégek átállni a flashről, de nem igazán van rá emberük.
 

DeletedUser60

Vendég
szerintem azért nincs app mert folyamatos a fejlesztés
bár állitolag nem olyan nehéz appot csinálni
 

DeletedUser870

Vendég
Nem tartom kizártnak, hogy ez a javaslat már a játék kezdetén a tervek között szerepelt az asztalon. Lásd, más inno játék sem pár hónap után lett elérhető applikáció formájában. Persze, az ötlet jó!
Tudom, pont azért vetettem fel, mert számomra is egyszerűbb lenne. A legtöbb általam követett játékhoz van, és reményeim szerint ehhez is mihamarabb lesz.
 

DeletedUser870

Vendég
Ezt nem így tervezték. Volt már erről szó. Egyelőre tervben sincs, hogy appot készítsenek.
Egyébként meg, ha a flash alapról átváltanának HTML5-re, és egészen kicsi képernyőkre is optimalizálnák a megjelenítendő dolgokat, akkor sima böngészőben is lehetne játszani, így mobilon is. Azonban egyelőre akkora adatforgalmat csinál a játék, hogy ez végképp messze lesz, ha egyáltalán lesz. (bár lehet a flash generálja)
Nem különben meg a HTML5-ös "programozókból" igen csak nagy a hiány a világban. Próbálnak egyes cégek átállni a flashről, de nem igazán van rá emberük.

Nos, a sima böngészőből való belépés is megfelelő lenne a többségünknek...
 

DeletedUser7

Vendég
Nyáron még azt az infót kaptuk, hogy nincs tervben mobilapp fejlesztése, azóta nem tudom megváltozott-e a hozzáállás. Ha lesz, akkor a lehető leghamarabb bejelentjük, de az ötletet (mivel a fejlesztők tudják, hogy lehet mobilappot fejlszeteni) zárom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent