• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Elvenar androidra

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

mircipirci

Tapasztalt építő
Szia. Igen, ipad-en és androidon is használtam/használom már elég rég óta. ;):D
Sziasztok!
Én már legalább 2 éve játszom a puffin böngészővel Ipad-en.. nagyon jó és gyors.. könnyebben lehet látogatni a szomszédokat bár ez net függő.
Sima win alatt lassabban látogatom végig a térképet mint ipad-en pufinnal! Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom.
Nem kell külön elvenar app , ez nagyon jó. Na persze aki átrendezné a városkáját ahhoz kicsi a képernyő de másra nagyon jó!! Nem kell a laptopot bekapcs. vagy a nagy gépet. Útközben is leszedheted az árukat! elfogadhatod a piacos ajánlatokat, olvashatod a bejött leveleket! :D

Üdv: Mircipirci
 

Rikari

Veterán
Puffin lehúzva hátha viszi az okosteló a játékot. Csalódás... a készüléke nem alkalmas az Elvenar alkalmazás megjelenítésére. Megjegyzés: Samsung A3-as kíváló képességekkel bíró telefonom van. Milyen kütyüt vegyek amivel működik is ez a dolog?
 

DeletedUser1432

Vendég
Nekem egy sima mezei lefikázott középkategóriás kínai --- MODERÁLVA --- simán megy, köszönöm a tippet :)
(az elején figyelni kell, milyen beállítást választ az ember alapértelmezettnek)

--- Kerüld a trágár kifejezéseket. Köszönjük! --- @Gorduin ---

szerk.: @Gorduin Elnézést
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1646

Vendég
Azt írta az Elvenar üdvözlő oldala, hogy: sajnos nem érhető el Elvenar alkalmazás a készülékedhez.
Mire gondoltál alapértelmezésnél? Jó lenne, ha sikerülne megoldani a dolgot.
 

DeletedUser1432

Vendég
Azt írta az Elvenar üdvözlő oldala, hogy: sajnos nem érhető el Elvenar alkalmazás a készülékedhez.
Mire gondoltál alapbeállításnál? Jó lenne, ha sikerülne megoldani a dolgot.
Válaszd ki alapértelmezettnek az asztali weboldalt, mert neked a mobil van beállítva, az a hiba
 

mamoka

Újonc
Sziasztok!
Sikerült telepítenem nekem is , be is jön a játék, de nem tudok az oldalon mozogni.Nem tudom bejárni a várost.Már fél órája próbálkozom a beállításokkal.Kérek szépen egy kis segítséget.
Előre is köszi
 

mamoka

Újonc
Sziasztok!
Sikerült telepítenem nekem is , be is jön a játék, de nem tudok az oldalon mozogni.Nem tudom bejárni a várost.Már fél órája próbálkozom a beállításokkal.Kérek szépen egy kis segítséget.
Előre is köszi

Na csak nem hagytam magam.Rájöttem, hogy "színház" módban voltam. Átállítottam és most működik
 

liliputy

Veterán
Szóval, nekem LG G2mini-m van, de a Play áruház keresőjébe ha beírom az elvenar-t csak a Forge-t Tribalt, Grepolist stb. hozza fel. Mit rontok el? vagy a teló alkalmatlan?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent