• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Lenne még egy kérdésem, sajnos ezt végképp nem értem :( van a Gőmbtuskó, amire azt írta, hogy előny 1700 kultúra, megépítve viszont csak 1470, ugyanez van az Eldrasil Szent termeinél is, ott, azt írja, hogy 1270 a kultúra, de megépítve 1100. Ez hogy lehet, mitől függ? Köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Lenne még egy kérdésem, sajnos ezt végképp nem értem :( van a Gőmbtuskó, amire azt írta, hogy előny 1700 kultúra, megépítve viszont csak 1470, ugyanez van az Eldrasil Szent termeinél is, ott, azt írja, hogy 1270 a kultúra, de megépítve 1100. Ez hogy lehet, mitől függ? Köszönöm
Ezek a III. és IV. fejezet értékei. Ha megszerzéskor a IV. fejezetben voltál, akkor a magasabbat kéne adnia. Ha mégsem azt adja, fordulj a Supporthoz, ők meg tudják nézni, mi lehet a gond.
 

DeletedUser2182

Vendég
Ezek a III. és IV. fejezet értékei. Ha megszerzéskor a IV. fejezetben voltál, akkor a magasabbat kéne adnia. Ha mégsem azt adja, fordulj a Supporthoz, ők meg tudják nézni, mi lehet a gond.
ÓÓÓÓ,értem, ez lehet, már nem emlékszem pontosan, de a múlt hét vége felé léptem át a negyedik szintre.....annyi mindenre figyelni kell :D :D Köszönöm!!!
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Egy kérdésem lenne!Mennyi idő alatt pottyan le a 6 mogyoró?2-3 óra vagy fél nap,vagy naponta csak egyszer?Mert 4 óra alatt egyetlen egy mogyoró sem pottyant a városomba tegnap este. :(
 

cerkaveg

Újonc
Hali!
Új vagyok. Ha jól olvasom, nincs nagy előrelátás a napi exkluzívban. Jól látom, hogy például a holnapit senki sem tudja?
Másik kérdésem az lenne, hogy olvastam itt olyat, hogy már volt dupla csírázás. Valaki tudja, hogy lesz-e még? Hol keressem azt?
 

DeletedUser2182

Vendég
Hali!
Új vagyok. Ha jól olvasom, nincs nagy előrelátás a napi exkluzívban. Jól látom, hogy például a holnapit senki sem tudja?
Másik kérdésem az lenne, hogy olvastam itt olyat, hogy már volt dupla csírázás. Valaki tudja, hogy lesz-e még? Hol keressem azt?
https://docs.google.com/spreadsheet...QWQEbKojHl294UoqdbV3RLex98/edit#gid=393920461
Hali!
Új vagyok. Ha jól olvasom, nincs nagy előrelátás a napi exkluzívban. Jól látom, hogy például a holnapit senki sem tudja?
Másik kérdésem az lenne, hogy olvastam itt olyat, hogy már volt dupla csírázás. Valaki tudja, hogy lesz-e még? Hol keressem azt?
Szia! Szombaton lesz még duplázó. Itt szétnézhetsz, ha megfelel neked. https://docs.google.com/spreadsheet...QWQEbKojHl294UoqdbV3RLex98/edit#gid=393920461
 

Putyika

Veterán
Sziasztok!Egy kérdésem lenne!Mennyi idő alatt pottyan le a 6 mogyoró?2-3 óra vagy fél nap,vagy naponta csak egyszer?Mert 4 óra alatt egyetlen egy mogyoró sem pottyant a városomba tegnap este. :(
Szia!
6 mogyoró lehet egyszerre a városod körül! A napi max az 30 körül van (nem emlékszem a pontos számra)! Valószínűleg napközben már összeszedted az arra a napra járó mennyiséget, ezért nem kaptál este egyet sem! :)
 

DeletedUser3293

Vendég
Szerintem most valamit rendesen eltoltak, mert nem nagyon akarom elhinni hogy a napi exkluziv 25% eselyre van állitva.
Ugyanis van 2 városom és mindkettőn több mint 10x nyitottam ma nagy mogyoróhéjat és eddig nem adta a napit!!!
És hasonlóra panaszkodnak a klántársaim is.
Régóta játszom a játékot, nagyjából ki lehet tapasztalni az eventeken az arányokat, van hogy néha többet kell nyitni de ez már elég extrém.
 

DeletedUser1322

Vendég
Szerintem most valamit rendesen eltoltak, mert nem nagyon akarom elhinni hogy a napi exkluziv 25% eselyre van állitva.
Ugyanis van 2 városom és mindkettőn több mint 10x nyitottam ma nagy mogyoróhéjat és eddig nem adta a napit!!!
És hasonlóra panaszkodnak a klántársaim is.
Régóta játszom a játékot, nagyjából ki lehet tapasztalni az eventeken az arányokat, van hogy néha többet kell nyitni de ez már elég extrém.
Nincs ebben semmi extrém.Van hogy ad,van hogy nem ad ennyi.Bár most nem akartam nyitni de kipróbáltam én is.Első nyitás 140 mogyi,a második nyitásra pedig jött a napi nyeremény.Légy türelmes,majd legközelebb összejön.
 

DeletedUser3293

Vendég
Nincs ebben semmi extrém.Van hogy ad,van hogy nem ad ennyi.Bár most nem akartam nyitni de kipróbáltam én is.Első nyitás 140 mogyi,a második nyitásra pedig jött a napi nyeremény.Légy türelmes,majd legközelebb összejön.

1000 mogyoróval lett kevesebb úgy hogy 2x vissza adott 140et 1x pedig 200at... és igy járt mindkét városom, szerinted ez nem extrém?
 

Vica967

Újonc
Sziasztok,
Azt szeretném kérdezni, hol lehet megnézni az event leírását. Sajnálatos dolog történt, megcsináltam valamennyi feladatot és nem jutottam el az utolsó épület megszerzéséhez(kevesebb csírát kaptam).
Úgy gondolom sokat dolgoztam érte.
Itt valami hiba van, mert ha valaki teljesít minden feladatot függetlenül a csírák számától meg kéne kapnia a meghirdetett főnyereményt.
 

DeletedUser1519

Vendég
Itt valami hiba van, mert ha valaki teljesít minden feladatot függetlenül a csírák számától meg kéne kapnia a meghirdetett főnyereményt.

Nincs hiba. Alapesetben az eventeknél a 3. fődíj csak mogyoróvásárlással érhető el biztosan (ergo költeni kell rá jó magyar forintokat), esetleg bejátszhatott az RNSZ (rendkívül nagy szerencse), amire azért kevés az esély. Ám éppen ebben az eventben a fejlesztők tettek egy könnyítést a duplacsírás napokkal, melyeket kihasználva sokkal nagyobb esélyed lesz mogyivásárlás nélkül is a 3. fődíjra, bár némi szerencse itt is kell. :)
 

Vica967

Újonc
Nincs hiba. Alapesetben az eventeknél a 3. fődíj csak mogyoróvásárlással érhető el biztosan (ergo költeni kell rá jó magyar forintokat), esetleg bejátszhatott az RNSZ (rendkívül nagy szerencse), amire azért kevés az esély. Ám éppen ebben az eventben a fejlesztők tettek egy könnyítést a duplacsírás napokkal, melyeket kihasználva sokkal nagyobb esélyed lesz mogyivásárlás nélkül is a 3. fődíjra, bár némi szerencse itt is kell. :)
 

DeletedUser1519

Vendég
Nem ismerték el a rengeteg munkát.

A rengeteg munka elismerése az első két fődíj, meg az egyéb megnyerhető épület és áldás. A 3. díjat eddig tényleg csak vásárlással lehetett elérni, így szerintem éppen hogy korrekt volt a fejlesztőktől, hogy erre biztosítottak más lehetőséget is (mondom én, aki egyébként nem nagyon szoktam a fejlesztőket védelmembe venni :))
 

Vica967

Újonc
A dupla csírás napokkal a 3. fődíj simán hozható. Ha nem akkor nyitsz vagy nem eleget, akkor az nem a készítők hibája. Ők biztosítják a lehetőséget, a többi a te döntésed.

A lehetőséget nem biztosítják, nem az én döntésem, mert napok óta nem tudok feladatot teljesíteni, hiszen mind megcsináltam.
Látom a süketek párbeszéde folyik itt.
Hol lehet az event pontos leírását megtalálni?
 
Fent