• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! :D :D Olvasgattam a fenti kiírásokat és válaszokat!. Sajnos azt nem tudom mi az a "bétás" tapasztalat De legalább most megkérdezem Mi is az a béta...? Augusztusban léptem fel a játékra ami nem nagy idő, akkor volt valami hasonló játék, amit én folyamatosan írtam a feladatokat, mivel érdekelt, na meg gondoltam, hátha lesz valami hasonló játék később.Ez a mogyorógyűjtés nekem most nagyon jól sikerült, Épp ma nyertem meg a harmadik nagy nyereményt is. Igaz rengeteget számoltam, építettem, előre terveztem egy lapon. Most még van 10 mogyoróm, és még lesz 70 a napikból. Nem sok esély van a z utolsó napit megnyerni egy nyitással, de mosolyogva várom, talán mégis sikerül, ha már ennyire jól ki tudtam mindent számolgatni.Pedig még rontottam is. Egy szó mint száz: megérte és remek játék volt. Jól megmozgatta az agyamat :D :D ............Hát ha még megnyerném a hétfői bónuszt is :D :D :D

Megint sziasztok ! Eredetileg nem az előző gondolataimért jöttem fel. Szeretném megkérdezni mi is az a Halloveen feladatok? Köszönöm
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Megint sziasztok ! Eredetileg nem az előző gondolataimért jöttem fel. Szeretném megkérdezni mi is az a Halloveen feladatok? Köszönöm
Szia,

@Corvo jelezte, hogy lesz ismét egy Halloween-event...:)
Béta-szerveren már megy, ott, ha jól tudom, 7 nappal járnak előttünk, de erről nem szolgálhatok pontos információval, mert én ott nem játszom.
Remélem, azért így is segítségedre voltam. :)

https://www.gamersgemsofknowledge.com/halloween-prizes
Szerencsére @Corvo linket is mellékelt... ;)
 

DeletedUser2182

Vendég

DeletedUser356

Vendég
A lehetőséget nem biztosítják, nem az én döntésem, mert napok óta nem tudok feladatot teljesíteni, hiszen mind megcsináltam.
Látom a süketek párbeszéde folyik itt.
Hol lehet az event pontos leírását megtalálni?
Nekem meg van mind a 3 fődíj, igaz spóroltam a dupla pontos napokra. Inkább a nagy nyereményre mentem mint a napi kicsikre.Nem vettem pénzért semmit.
 

nlstemplar

Veterán
Sziasztok!

Így kb 1300-1400 mogyoróval kezdtem a mai nyitogatást.
Előszőr 2x is a napi nyereményt adta,aztán 2x a 33%os pénzesőt,aztán a 1x25 tp-t :D
S csak utána kezdte dobálni a 140-és a 200 mogyorókat,csak kapkodtam a fejemet,s köszöngettem neki :)
Még most is hihetetlen számomra,hogy elértem,bekerült a raktáramba a 3. fődíj is! :O

Gratulálok!
És kicsit irigykedek is, én több mint 1600 mogyoróval kezdtem a napot nyitogattam amíg 140 alá nem mentem, de egyetlen egyszer se kaptam a 140 vagy 200 mogyorós jutalmakat.
 

DeletedUser2182

Vendég
Gratulálok!
És kicsit irigykedek is, én több mint 1600 mogyoróval kezdtem a napot nyitogattam amíg 140 alá nem mentem, de egyetlen egyszer se kaptam a 140 vagy 200 mogyorós jutalmakat.

Nem tudom mitől függött a az ajándék mogyoró, én egy nap kivételével a duplázó napokon nyitogattam, de mindig megkaptam az ajándék mogyorókat is. Lehet, hogy épp azért, mert olyankor sokszor tudtam egymás után nyitni, és belefért még az is, mert először általában gyorsító volt a nyeremény, és végig a 140-est nyitogattam, ja és nem vettem egyáltalán mogyorót pénzért, csak a kezdő volt, amit szerintem mindenki megkapott.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

ElfSusa

Erős harcos
Sajnos, úgy tűnik, hogy nekem nem lesz meg a harmadik nagydíj, és... a bosszantó az, hogy csak harminc csíra hiányzik hozzá. A jelenlegi mogyorószámom nem éri el még a 90-et sem. Na látjátok: ez a méreg, nem a cián
 

nlstemplar

Veterán
Sziasztok!
A napi nyereményeknél az utolsó napon elérhető szépségnek ( Flourishing Nute Cave ) megváltoztak a paraméterei. Miért? Ráadásul most a napokban lehetett módosítva, az utolsó pillanatokban; amikor már nincs más, kultúrát adó a listán! Bevallom arra pályáztam, de így kiábrándító. Nem mellesleg bosszantó, hogy ember ( azaz elf ) tervez...

Kedves @Wiccara !
Az épület eredetileg a mostani értékekkel lett tervezve, de hiba csúszott be, amikor bekerült. Ez javítva lett, tehát nem megváltoztatva. Nem is tudhatnád előre, hogy mikor mi lesz a napi exkluzív, ha a bétásoktól nem jön infó. Akkor is csak tudnál valami elfogadhatót szerezni.

És most hogy már a játékban is látjuk az épületet, a mai napi nyeremény ez, a paraméterei a változás előttiek.
Csak kultúrát adna, manát nem. Legalábbis ezt jelzi ki.
Félszerzet korban 3200 kultúrát.

Akkor most mi is volt a paraméter változás?
A https://www.gamersgemsofknowledge.com/eldrasils-ascending-daily-prizes oldalon valóban átírták néhány napja , hogy mit ad.
Jóval kevesebb kultúrát adna a szerint, de termelne manát is (átírás utáni állapot).

Akkor most mi is a végleges paramétere ennek az épületnek?
Nem a letétele után szeretnék szembesülni azzal, hogy hoppá, kevesebb kultúrát ad, de termelne manát, persze mégsem, mert nincs út kapcsolata. Hisz a tisztán kultúrát adó épületeknek nem kellene út.
 

Wiccara

Veterán
Nagyon szépre sikerült ( ennek is ) a grafikája, gratula az alkotóknak! Sikerült megcsípnem egyet :) Kultúrát ad, ahogy az elején volt beharangozva, nem igényel útkapcsolatot. Köszönöm szépen!
 

Sancy

Újonc
Sajnos nekem sem jött össze a harmadik nagydíj és elfogytak a küldetések:( Megvehetném a mogyorókat de az 15000 Huf néha áldozok gyémántra de ennyit nem! Bocsi de szerintem úgy lenne etikus ha a küldetésekkel el lehetne érni a befejezést! Így egyértelmű hogy a pénzre lett kiírva az egész és nem a szórakozásra.
Üdv:Sancy
 

Tejinashi

Erős harcos
És most hogy már a játékban is látjuk az épületet, a mai napi nyeremény ez, a paraméterei a változás előttiek.
Csak kultúrát adna, manát nem. Legalábbis ezt jelzi ki.
Félszerzet korban 3200 kultúrát.

Akkor most mi is volt a paraméter változás?
A https://www.gamersgemsofknowledge.com/eldrasils-ascending-daily-prizes oldalon valóban átírták néhány napja , hogy mit ad.
Jóval kevesebb kultúrát adna a szerint, de termelne manát is (átírás utáni állapot).

Akkor most mi is a végleges paramétere ennek az épületnek?
Nem a letétele után szeretnék szembesülni azzal, hogy hoppá, kevesebb kultúrát ad, de termelne manát, persze mégsem, mert nincs út kapcsolata. Hisz a tisztán kultúrát adó épületeknek nem kellene út.

Erre én is kíváncsi vagyok, mert a táblázat egész mást ír, mint amit az info, ha ráviszem az egeret.
 

DeletedUser2182

Vendég
Én is elértem a harmadikat is ( pedig még kezdő is vagyok) minden pénz nélkül! Valóban úgy van, hogy csak a duplázáskor nyitogattam, akkor adta az ajándék mogyorókat is és lehetett haladni, és csak a 140-el nyitogattam, és rengeteget számoltam. De ha a napikat akartam volna biztosan nem megy. Valamit mindig be kell áldozni.
 

DeletedUser1163

Vendég
én inkább azt mondanám, úgy lenne normális egy feladatsorban, hogy mire végig csinálom, meg tudom szerezni a főnyereményt! ha nem, akkor a leírásnál ismertetni kellene, hogy ha nincs szerencséd, a feladatsorral nem érsz el a végére... ez lenne tisztességes. én bejöttem naponta, csináltam a küldiket, nem várakoztam a dupla napokra, így viszont hiányzik 150 mogyoró. nem eget rengető, de bosszantó. ezek után, ha indul újabb küldetés, nem hajtok rá, mert minek? ha a pénz a lényeg, írják ki. megértem, ebből élnek sokan, nem ingyenes a játék teljesen, és ez természetes. van aki tesz bele pénzt, van aki nem. én csak időtöltésnek csinálom, nem áldozok rá. most viszont több időt szántam rá, de ahogy nézem, nem kellett volna.
 
Sziasztok!
Ma mindenki kap lehetőséget csíra vásárlásra de mielőtt áldoztok rá tudni kell, hogy egy ajánlat csak 1x vásárolható meg. Nem lehet 2x 50-es csírát venni. Osszátok meg ezt a testvériségben is, hogy ne járjon pórul senki ha már pénzt költ rá!
 
Fent