• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

DeletedUser1519

Vendég
A lehetőséget nem biztosítják, nem az én döntésem, mert napok óta nem tudok feladatot teljesíteni, hiszen mind megcsináltam.

A lehetőség adott volt. Én is minden feladatot megcsináltam és úgy osztottam be a mogyoróimat, hogy a duplacsírás napokon is sokat nyissak, meg is lett mindhárom nyeremény. Az hogy te mire költötted a megszerzett mogyorókat az bizony a te döntésed volt.

Hol lehet az event pontos leírását megtalálni?

Ezen oldalról egyébként mindent megtalálsz az eventről (igaz angolul):

https://www.gamersgemsofknowledge.com/eldrasils-ascending-main
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1637

Vendég
A lehetőséget nem biztosítják, nem az én döntésem, mert napok óta nem tudok feladatot teljesíteni, hiszen mind megcsináltam.
Látom a süketek párbeszéde folyik itt.
Hol lehet az event pontos leírását megtalálni?
Kedves @Vica967 !
Az Eventeknek nincsen hivatalos feladatsora, ha erre gondoltál. Azt írod nem biztosítják a lehetőséget. Mindenkinek van lehetősége, akár napi exkluzívra, akár nagydíjak megszerzésére. Az 1. és 2. nagydíj általában elérhető mindenki számára, ha szorgos. A harmadik nagydíj prémium kategória, vagyis vásárlással kiegészített játékkal érhető el. Ez így korrekt, ugyanis a fejlesztőknek is meg kell élniük valamiből. Ahhoz, hogy neked, és a többségnek ingyenes legyen a játék bármely eleme, ahhoz a prémium vásárlók járulnak hozzá, Ők előnyöket szereznek, a fejlesztők meg a munkájuk bérét. ;)
 

DeletedUser902

Vendég
(Anyasárkány PIPA! :D Nagyon tetszik! :D )

A gyorsítók nekem is jól jöttek.... a saját BFSZ-ságom kompenzálására is, mert sikerült véletlenül beszednem pár napja az egyik 2 napos termelésemet a háromból amit kért a feladat. o_O Peeersze, persze.... legyen az ember figyelmesebb és általában az is vagyok, de ha nem lett volna ez az "időutazó" segítség, azt hiszem most végeznék a 64. feladattal és nem a 75.-et szedném be délután. A második díj simán meg lesz szinte erőlködés nélkül, a harmadik valószínűleg már nem, de ez annak is köszönhető, hogy nem készültem előre szinte semmivel. :)
Így is rengeteg új épülettel, kultúrával és lakossággal gazdagodtam. :)
A gyorsítók szerintem hasznosak..... olyan könnyítést adnak a játékban, amiről a közel 2 éves játékom során soha nem álmodhattunk ezelőtt és nem csak az ilyen bakik kivédésére gondolok, mint amit én is elkövettem sajnos. Ha most fejleszteném a főépületem 51:42 óra lenne az építkezés gyorsítása nélkül, építő motiválással, gyorsítással 47:00 óra. Egy tartomány felfedezése 51:57 óra. Ezekkel az "időnyerőkkel" a fejlődés is felgyorsítható. A kalapácsos is jól jön, főleg ha pótolni szeretném a hadseregem, vagy orkokat termelni. A pénzesőre írhatnám, hogy értéktelen a számomra, mert aranyam az van orrvérzésig, de (mint ahogy már leírtam máshol korábban) enni nem kér, elfér a raktárban és soha nem lehet előre tudni, mikor lesz rá szükségem, mert egyre drágábbak az épületek fejlesztésének költségei és a tartományi felderítések is. :)
@Dizel1 téged az zavar, hogy nem ad se kultúrát, sem lakosságot? :)
De ad helyette mást.... sok esetben esélyt rengeteg minden másra! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2988

Vendég
Sziasztok! A mai mogyorógyűjtésem eredménye sajnos nem került jóváírásra. Ki tudna ebben nekem segíteni? Előre is köszönöm.
 

GreenKnight

Veterán
és már többeknek sikerült a 3. Nagydíjat is megszereznie a béta szerverünkön prémium igénybevétele nélkül is egy kis szerencsével.
Itt is és különösebb szerencse nélkül is. A dupla csírás napokkal a 3. fődíj elérhető, ha valaki végigviszi a folyamatos feladatsort, megcsinálja a napi küldetéseket és mellé még összeszedegeti a város körüli mogyorókat is.
Egy kis matek:
- folyamatos feladatsor: 3.571 mogyi
- napi küldetések (26x35): 910 mogyi
- napi 25 mogyi a város körül: 650 mogyi
Összesen: 5.131 mogyi, amit ha a 140-essel nyitsz dupla csírás napon, akkor 36 nyitás=1.440 csíra. És marad 91 mogyi amivel pont 20 csírát kapsz. Ez összesen 1.460 csíra és a 3. fődíjhoz 1.450 csíra (250+400+800) szükséges "csak".
A napi 25 mogyi se elérhetetlen, hiszen napi 30 alkalommal kaphatsz 1-3 mogyit.

Bizonyítékként nálam már kinn van a 3. fődíj. :D
 

DeletedUser1637

Vendég
Persze, de tegyük hozzá, hogy ehhez kellett egy bétás tapasztalat, és egy tudatos felkészülés. ;)
Itt a többség nem tudott előre erről, illetve nem mindenki mond le az adott napi épületről, és csorbítva az esélyét a 3. nagydíjra.
Neked, és akinek még sikerült. gratulálok! :)
 

GreenKnight

Veterán
Persze, de tegyük hozzá, hogy ehhez kellett egy bétás tapasztalat, és egy tudatos felkészülés. ;)
Itt a többség nem tudott előre erről,
Szerintem viszont minden szükséges információ megtalálható volt a fórumon. Természetesen a fórumot nem kötelező olvasni, de utána reklamálni se kell, hogy "én nem tudtam..."
Utólag is ezer hála a bétás előörsöknek. ;)
 

Wiccara

Veterán
Sziasztok!
A napi nyereményeknél az utolsó napon elérhető szépségnek ( Flourishing Nute Cave ) megváltoztak a paraméterei. Miért? Ráadásul most a napokban lehetett módosítva, az utolsó pillanatokban; amikor már nincs más, kultúrát adó a listán! Bevallom arra pályáztam, de így kiábrándító. Nem mellesleg bosszantó, hogy ember ( azaz elf ) tervez...
 

DeletedUser1637

Vendég
Kedves @Wiccara !
Az épület eredetileg a mostani értékekkel lett tervezve, de hiba csúszott be, amikor bekerült. Ez javítva lett, tehát nem megváltoztatva. Nem is tudhatnád előre, hogy mikor mi lesz a napi exkluzív, ha a bétásoktól nem jön infó. Akkor is csak tudnál valami elfogadhatót szerezni. ;)
 

Wiccara

Veterán
Kedves @Wiccara !
Az épület eredetileg a mostani értékekkel lett tervezve, de hiba csúszott be, amikor bekerült. Ez javítva lett, tehát nem megváltoztatva. Nem is tudhatnád előre, hogy mikor mi lesz a napi exkluzív, ha a bétásoktól nem jön infó. Akkor is csak tudnál valami elfogadhatót szerezni. ;)
javítva lett, tehát nem megváltoztatva

Kedves Berea!

A lista közzé lett téve, ezer köszönet és hála érte; de most nem a meglétének etikussága a napirendi pont :)
Azzal, hogy belenyúlnak pár nappal előtte, nem vet jó fényt az "elkövetőre". Megértem, hogy ez nem lesz korrigálva, hisz épp a korrekció áldozata lettem.
Remélem, néha pozitív hibák is fognak becsúszni :p
 
sziasztok! először is jó a játék,nekem tetszik!!sajnos pár pont lemaradt,így nincs meg a 3 adik díj ,de sok hasznos dolgot szereztem ami ugyanúgy jó!!!legközelebb talán sikerül!!jöhet a többi próbatétel!!gratula a csapatnak!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

GreenKnight

Veterán
Kedves Berea!

A lista közzé lett téve, ezer köszönet és hála érte; de most nem a meglétének etikussága a napirendi pont :)
Azzal, hogy belenyúlnak pár nappal előtte, nem vet jó fényt az "elkövetőre". Megértem, hogy ez nem lesz korrigálva, hisz épp a korrekció áldozata lettem.
Remélem, néha pozitív hibák is fognak becsúszni :p
Többször el lett mondva, hogy a bétán és itt nem feltétlenül azonosak a feladatok és a nyeremények, úgyhogy nem is értem, hogy mihez képest változott szerinted az utolsó napi nyeremény. Az a napi nyeremény, amit aznap látsz a játékban.
 

Siorna

Veterán
Kedves Moderátorok, Supporterek!
Majd továbbítsátok a Fejlesztők felé is: ezer köszönet az eventért, a munkátokért! Nekem talán ez az event tetszett eddig a legjobban: gyönyörű háttér, ötletes és hangulatos nyeremények, és személy szerint nekem külön is jól jött, hogy voltak az időnyerő áldások meg a duplacsírás napok, egyébként esélyem sem lett volna a második fődíjra, hiszen nem tudok túl sokat a gép előtt lenni. Egy szó mint száz: köszönöm az élményt!!!!
Még a hétfői virágzó mogyoróban azért reménykedem - hátha az is meglesz: olyan szép! :D
Már csak egy baj van: ezektől a nyereményektől sem fogok tudni megválni, ahogy a fáimtól sem...
 

DeletedUser1637

Vendég
Kedves @Siorna !
Örülünk, hogy elnyerte a tetszésedet mind a kinézet, mind az újítások. Természetesen továbbítjuk, és minden bizonnyal a készítői is örömmel fogadják. :)
 

DeletedUser2092

Vendég

Caitlen

Felderítő
Sziasztok!

Jupijééééééé!!!
RNSZ helyett HNMSZ-vel /hihetetlen nagy mázli szerencse / megkaptam a 3. fődíjat! :)
Nem készültem tudatosan a dupla csírás napokra,sőt!
A lakosságot is adó épületekre mindig nyitottam ládát,s biza néha 5-6x is kellett,hogy megkaphassam az épp kívánatos,napi nyereményt, kivétel az anyasárkány,arra nem nyitottam,lévén az előző eventben már begyűjtöttem 2-t is :)
Így kb 1300-1400 mogyoróval kezdtem a mai nyitogatást.
Előszőr 2x is a napi nyereményt adta,aztán 2x a 33%os pénzesőt,aztán a 1x25 tp-t :D
S csak utána kezdte dobálni a 140-és a 200 mogyorókat,csak kapkodtam a fejemet,s köszöngettem neki :)
Még most is hihetetlen számomra,hogy elértem,bekerült a raktáramba a 3. fődíj is! :O

Egyetértek az előttem szólókkal,ez az event tetszett nekem is a legjobban / nem a HNMSZ miatt :D /
a gyönyörű városkép /az őszi táj,mint az élő természet / és a ládákban található nyeremények megváltoztatása / ereklyék már nem hiányoznak,sőt :D /a lehetőség a dupla csírákkal,mind,mind remek volt,köszönet az élménydús eventért!
 
Fent