• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

DeletedUser2794

Vendég
Sziasztok!
Végeztem a feladatokkal, és nincs több felajánlás, viszont a nagydíj fényévekre van.
800-ból csak 220 van meg, és ha a napi 35 mogyit számolok még 2 hétig akkor sem lesz meg.
-és még a napi exkluzívról lemaradok. :(
Ilyenkor mi a teendő?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

GreenKnight

Veterán
Akkor valamit nagyon eltaktikáztatok. A dupla csírás napokon való nyitással simán hozható a 3. fődíj is.
Ezzel a módszerrel még kb. 300 csíra szerezhető. Illetve azt egyikőtök se írta, hogy mennyi mogyorója van még raktáron.
Végső megoldásként marad a vásárlás valós pénzért, ha mindenáron ragaszkodsz a 3. nyereményhez is.
 

Dizel1

Veterán
Akkor valamit nagyon eltaktikáztatok. A dupla csírás napokon való nyitással simán hozható a 3. fődíj is.
Ezzel a módszerrel még kb. 300 csíra szerezhető. Illetve azt egyikőtök se írta, hogy mennyi mogyorója van még raktáron.
Végső megoldásként marad a vásárlás valós pénzért, ha mindenáron ragaszkodsz a 3. nyereményhez is.
Én biztosan nem szúrtam el semmit. Számomra azok a gyorsítók teljesen értéktelenek. De valahol a játék írók is így gondolhatják, mert azokhoz volt rendelve a bónusz csíra. Meg a semmit sem érő katonai "gyorsítóhoz". (Sajnos benéztem, és abból is szereztem egyet.) Amint írtam, kesergek a 3. nagydíj miatt, viszont örülök a felhalmozott, temérdek kisebbnek.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser2794

Vendég
Gratulálok! :) A dupla csírás napok pont ezért lettek bevezetve. hogy legyen esélye mindenkinek.


Végeztél a folyamatos feladatsorral, így csak a napi maradt neked. ;)

eddig a napig nem tudtam, hogy van ilyen lehetőség is. bár jó lett volna még az a pár ember meg a kultúra is. háá akkor marad a potya :)
meg szerintem a mogyifát is megrázom hátha hullik még valami.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

creatin

Erős harcos
Én biztosan nem szúrtam el semmit. Számomra azok a gyorsítók teljesen értéktelenek. De valahol a játék írók is így gondolhatják, mert az azokhoz volt rendelve a bónusz csíra. Meg a semmit sem érő katonai "gyorsítóhoz". (Sajnos benéztem, és abból is szereztem egyet.) Amint írtam, kesergek a 3. nagydíj miatt, viszont örülök a felhalmozott, temérdek kisebbnek.

Sajnos így van, én már hét elején végeztem, tartogatom a zsákban a mogyikat, mert várok számomra értelmesebb napi nyereményre (lakosság + kultúra egyben). A duplás csírákat olyan napra rakták, amikor ez a katonai 50%-os gyorsító van, ami ráadásul csak 5 napig ér valamit. Aztán mehet a levesbe. Aki ezekre rákölti az összes mogyiját azaz rányit, annak kijöhet kis szerencsével a 3. fődíj is. Aki meg nem, annak maradnak a jó kis napi nyeremények. De a 3. fődíjtól búcsúzhat. Lehet dönteni, kinek mi éri meg?
 

GreenKnight

Veterán
Sajnos így van, én már hét elején végeztem, tartogatom a zsákban a mogyikat, mert várok számomra értelmesebb napi nyereményre (lakosság + kultúra egyben). A duplás csírákat olyan napra rakták, amikor ez a katonai 50%-os gyorsító van, ami ráadásul csak 5 napig ér valamit. Aztán mehet a levesbe. Aki ezekre rákölti az összes mogyiját azaz rányit, annak kijöhet kis szerencsével a 3. fődíj is. Aki meg nem, annak maradnak a jó kis napi nyeremények. De a 3. fődíjtól búcsúzhat. Lehet dönteni, kinek mi éri meg?
Nem költöm rá az összeset. Csak annyit, hogy meglegyen a 3. nagydíj. Még így is marad 10-15 nyitás olyanra ami nekem jó lenne.
 

DeletedUser1913

Vendég
Egy jó párszor a mogyorokat öszeszedtem,de nem jelentek meg ,sem akkor, sem azután....:rolleyes::oops:o_O,gondolom ez is hiba.
 

DeletedUser1121

Vendég
Kedves Mindenki!

Tisztelettel szeretném jelezni, a korábban említett RNSZ (rendkívül nagy szerencse) valóban létezik, megtapasztaltam. :D
A mai (2. duplázós napon) anyagi ráfordítás nélkül (ezért kicsit rosszul is érzem magam - fejlesztő lévén) különösebb megerőltetés nélkül sikerült elérnem a 3. fődíjat. Mivel pár nappal korábban sikerült a feladatsort befejeznem, így kb. 3000 mogyi segítségével sikerült elérnem a célt (maradt is még 159 mogyi).

Tisztelettel: Daxolia
ui: sok szerencsét mindenkinek ;)
Emiatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod, nekem is csinált olyant, hogy az épp adott épület miatt nyitottam ládákat és nem győzött mogyikat adni! Igaz, a 3. fődíjat nem értem még el, de most először esélyesnek látom! :)
 

DeletedUser

Vendég
Köszi, de ettől ne legyenek álmatlan éjszakáid ;)
Rövid a hajam, ami már gyorsabban ritkul, mint növekszik, borotválkozom, sosem nézek sandán balra. A többi szinte tökéletes másolat: nekem is 2 kezem van és fiatalabb vagyok, mint az apám :D

Na de szolgálati közlemény:
A táblázat kiegészült még egy füllel, nevezetesen a fajonként meghatározott követelmények mennyiségével bizonyos feladatoknál. Az adatok a Fejezetenkénti mennyiségek fülön találhatók, illetve a feladatsorban jelölve vannak.

A táblázat:

Tartalmazott adatok:
- Folyamatos feladatok
- Fejezetenkénti mennyiségek
- Napi feladatok (frissül)
- Főnyeremények adatai


Miért lett törölve a link?

Nincs olyan oldal mint a régebbi eventeknél, hogy minden napi nyereményt meglehet nézni?


Miért lett törölve a táblázat?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1637

Vendég
Gondolod hogy nem deritek fel? Állandóan,amikor csak lehet deritek,szinte órára bejövök mire lejár az adott és azt csinálom,és szinte csak azokat az épületeket rakom le amik lakosságot is hoznak.311 felderitett van eddig,de igy sem tudom pl azokat lerakni amik csak kultúrát adnak.Ezt már csak gyémántal lehetne gyorsitani,de a pénzemnek más helye is van. :)
Az, hogy ki hogyan alakítja ki a városát, mindenki egyéni döntése. Én minden event alkalmával tudok lerakni valami hasznosat, mert mindig lecserélem az elavult kultúrépületeket, illetve tudok készülni, tervezni 1-1 event alkalmával. Neked például érdemes lenne elgondolkodnod, hogy vajon érdemes-e tartanod annyi Vándorok kocsmáját, mert a jelenlegi lakóházaid közel háromszor annyi lakost adnak, mint a kocsmák, és a maradék helyre bőven férne új, erős eventes kultúrépület. De ez csak egy tipp, rajtad áll, hogy marad-e így, vagy változtatsz. ;)
 

DeletedUser1913

Vendég
Ezért hasznosak a lakost adó eseményépületek és a csodák. ;)


Másnak nagyon nem lehet hívni: Balancing change. Azt jelenti, hogy a játékmenetben, nehézségben, eddig megszokott dolgokban változás áll be. Ha azt mondjuk, hogy holnaptól minden lakóépület alapanyagot is termel, az is játékegyensúly változás. Ezeknek az oka igen sokrétű lehet, de legtöbb esetben az, hogy a tervezők illetve a felelős vezetők nem boldogok a játék egy részének teljesítményével, ezért változásokat eszközölnek. Ez minden játékban előfordul.


Enar Enar. ;)
A lakóst adó eseményépületek eléggé valószinületlenek,mivel van amikor 10 -15 kinyitott "akármiből", egyet sem nyersz...akkor? marad a többi, fejlestzteni kell,és a lakósok lassan jönnek....hát van mit javitgatni a játékon :)
 

DeletedUser1637

Vendég
A lakóst adó eseményépületek eléggé valószinületlenek,mivel van amikor 10 -15 kinyitott "akármiből", egyet sem nyersz...akkor? marad a többi, fejlestzteni kell,és a lakósok lassan jönnek....hát van mit javitgatni a játékon :)
A lottón se nyersz mindig, de ha elkötelezett vagy, mindig megveszed. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Végeztem mindkét városban az eventtel. Az az érdekes helyzet alakult ki, hogy az egyiken összejött a RNSZ, és meglesz a 3. nagydíj, de a másikon sajnos nem. Nem lehetne őket kicsit kérlelni, hogy csináljanak még egy duplázós napot? A bétán kettő volt...
 

GreenKnight

Veterán
Itt is lesz elvileg. Most vasárnap. Egy 100%-os kalapácsvisszatöltőt lehet majd nyerni a dupla mennyiségű csíra mellé.
Egyébként múlt hét vasárnap volt itt az élesen is a 2. dupla csírás nap, úgyhogy ez már a 3. lesz. És borítékolom, hogy az azt követő vasárnap vagy az utolsó nap is dupla csírás lesz, de erre azért ne vegyél mérget.
 

DeletedUser2984

Vendég
1500 mogyiból nem jött össze a mogyoró város,pedig erre spóroltam :(
 
Fent