• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

Dizel1

Veterán
Igen, nem lehet mindent megnyerni, de ha úgy állsz hozzá, hogy sikerül pár jobb épületet szerezni, akkor örülni fogsz annak is. Minden nap egy újabb lehetőség, hogy valamit szerezhess. :)
Egyetlen pillanatra sem volt rossz érzésem emiatt. Pontosan ez történik, amit írtál. A lepottyanókra hajtok. Mint ahogy eddig is. (((Már egy csomó van a raktáramban.)))
 

DeletedUser

Vendég
Ide is ideírom, mert ide tartozik:
A mogyoroküldetésben a 11.napon a különdij egy 2x2-es épitmény..
Mágikus egységeket megerősítő épület
2 x 2 alapterület
10%-al növeli a mágikus egységek erejét, ha leteszed a városodba az épületet
Hatása a letevés pillanatától számítva 5 napon keresztül tart, majd megszűnik . Utána dísznek kiváló
Több elhelyezése esetén az erejük összeadódik
Most láttam az EGK-n, hogy egy ilyen épület most 50% pluszt ad!!
 

Dizel1

Veterán
Ide is ideírom, mert ide tartozik:


Most láttam az EGK-n, hogy egy ilyen épület most 50% pluszt ad!!
Nem vennék rá mérget, de az előző küldetésekben is volt valami ilyesmi - ha nem ilyen - épület, és úgy emlékszem, hogy 5 nap után újra lehet aktiválni újabb 5 napra.
 

nlstemplar

Veterán
Hát 2 napja az EGK-n is 10% volt még

A játékban a napi nyeremény leírásban 50% szerepel, kérdés hogy elírás a szövegben, vagy tényleg 50%.
És halmozva 2 épület már 100%, duplázná a mágus egységek erejét?
Ősszintén szólva ez túl szép ahhoz , hogy elmerjem hinni.

Láda nyitást próbáltam, de nem az épületet adta. :(
 

DeletedUser1168

Vendég
Kedves Mindenki!

Tisztelettel szeretném jelezni, a korábban említett RNSZ (rendkívül nagy szerencse) valóban létezik, megtapasztaltam. :D
A mai (2. duplázós napon) anyagi ráfordítás nélkül (ezért kicsit rosszul is érzem magam - fejlesztő lévén) különösebb megerőltetés nélkül sikerült elérnem a 3. fődíjat. Mivel pár nappal korábban sikerült a feladatsort befejeznem, így kb. 3000 mogyi segítségével sikerült elérnem a célt (maradt is még 159 mogyi).

Tisztelettel: Daxolia
ui: sok szerencsét mindenkinek ;)
 

DeletedUser247

Vendég
Kedves Mindenki!

Tisztelettel szeretném jelezni, a korábban említett RNSZ (rendkívül nagy szerencse) valóban létezik, megtapasztaltam. :D
A mai (2. duplázós napon) anyagi ráfordítás nélkül (ezért kicsit rosszul is érzem magam - fejlesztő lévén) különösebb megerőltetés nélkül sikerült elérnem a 3. fődíjat. Mivel pár nappal korábban sikerült a feladatsort befejeznem, így kb. 3000 mogyi segítségével sikerült elérnem a célt (maradt is még 159 mogyi).

Tisztelettel: Daxolia
ui: sok szerencsét mindenkinek ;)
Gratulálok! :);)
 

DeletedUser136

Vendég
Kedves Mindenki!

Tisztelettel szeretném jelezni, a korábban említett RNSZ (rendkívül nagy szerencse) valóban létezik, megtapasztaltam. :D
A mai (2. duplázós napon) anyagi ráfordítás nélkül (ezért kicsit rosszul is érzem magam - fejlesztő lévén) különösebb megerőltetés nélkül sikerült elérnem a 3. fődíjat. Mivel pár nappal korábban sikerült a feladatsort befejeznem, így kb. 3000 mogyi segítségével sikerült elérnem a célt (maradt is még 159 mogyi).

Tisztelettel: Daxolia
ui: sok szerencsét mindenkinek ;)
Nagy-nagy gratula! :D:D:D
 

kovigyu

Felderítő
Kedves Mindenki!

Tisztelettel szeretném jelezni, a korábban említett RNSZ (rendkívül nagy szerencse) valóban létezik, megtapasztaltam. :D
A mai (2. duplázós napon) anyagi ráfordítás nélkül (ezért kicsit rosszul is érzem magam - fejlesztő lévén) különösebb megerőltetés nélkül sikerült elérnem a 3. fődíjat. Mivel pár nappal korábban sikerült a feladatsort befejeznem, így kb. 3000 mogyi segítségével sikerült elérnem a célt (maradt is még 159 mogyi).

Tisztelettel: Daxolia
ui: sok szerencsét mindenkinek ;)
Én is gratulálok, de mi ez a duplázó. Hogy lehet dupla mogyit szerezni? Én semmi változást nem vettem észre.
 

DeletedUser1637

Vendég
Kedves Mindenki!

Tisztelettel szeretném jelezni, a korábban említett RNSZ (rendkívül nagy szerencse) valóban létezik, megtapasztaltam. :D
A mai (2. duplázós napon) anyagi ráfordítás nélkül (ezért kicsit rosszul is érzem magam - fejlesztő lévén) különösebb megerőltetés nélkül sikerült elérnem a 3. fődíjat. Mivel pár nappal korábban sikerült a feladatsort befejeznem, így kb. 3000 mogyi segítségével sikerült elérnem a célt (maradt is még 159 mogyi).

Tisztelettel: Daxolia
ui: sok szerencsét mindenkinek ;)
Gratulálok! :) A dupla csírás napok pont ezért lettek bevezetve. hogy legyen esélye mindenkinek.

Sziasztok.
Én nem kaptam meg az exkluzív napi feladatot. Tudja valaki, hogy miért?
Végeztél a folyamatos feladatsorral, így csak a napi maradt neked. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent