• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Egy szép új világ: Winyandor

Tekla

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Véletlenül rákattintottam az új világ ikonjára, gyorsan visszaléptem az előző oldalra, de a következő belépéskor már azt írta ki, hogy két világban játszom, holott erre egyáltalán nem vágyom. Ez most azt jelenti, hogy az új világban is van a nevem alatt egy város? Vissza lehet csinálni valahogy???
 

DeletedUser262

Vendég
sziasztok nekem olyan kérdésem lenne hogy az új világban mi alapján adja a bajnoksági tartományokat ? van 20 felfedezett tartományom és ad 2 bajnokit, a másik karimon 16 felfedezett tartományom van és 3 bajnokit tudok csinálni tehát nem értem az egészet :(
 

Putyika

Veterán
az új világban mi alapján adja a bajnoksági tartományokat ?
Minden világban ugyanaz alapján adja a bajnoki tartományokat. Annyit tudsz csinálni, amennyi teljesített tartományod van az éppen aktuális bajnoksághoz. Magyarul: mivel most éppen drágakő bajnokság van, az egyik városoddal már 3, a másikkal pedig még csak 2 drágakő tartományt harcoltál le, ezért ennyiben tudsz bajnokizni. :)
 

DeletedUser262

Vendég
Minden világban ugyanaz alapján adja a bajnoki tartományokat. Annyit tudsz csinálni, amennyi teljesített tartományod van az éppen aktuális bajnoksághoz. Magyarul: mivel most éppen drágakő bajnokság van, az egyik városoddal már 3, a másikkal pedig még csak 2 drágakő tartományt harcoltál le, ezért ennyiben tudsz bajnokizni. :)

kszöszönöm
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

nlstemplar

Veterán
Nekem pedig az a kérdésem, hogy a bajnokságban ugyanannyi pontot szerző játékosok között mi alapján dől el a végső sorrend? Nem a teljesítés időpontja számít, azt már láttam, úgy tűnik, nem is a rendes ranglista helyezés. De akkor mi?

Talán a játékos ID szerint rendezi sorba őket?
 

Corvo

Veterán
Nekem pedig az a kérdésem, hogy a bajnokságban ugyanannyi pontot szerző játékosok között mi alapján dől el a végső sorrend? Nem a teljesítés időpontja számít, azt már láttam, úgy tűnik, nem is a rendes ranglista helyezés. De akkor mi?
Teljesített tartomány? Több féleképpen is össze lehet szedni ugyan annyi pontot.
 

DeletedUser1519

Vendég
Nekem pedig az a kérdésem, hogy a bajnokságban ugyanannyi pontot szerző játékosok között mi alapján dől el a végső sorrend? Nem a teljesítés időpontja számít, azt már láttam, úgy tűnik, nem is a rendes ranglista helyezés. De akkor mi?

Talán nézi a csaták és lefizetések arányát... De ez jó kérdés, engem is érdekelne...
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos egyelőre véletlenszerű a sorrend, a legjobb az lenne, hogy az elsőként teljesítő legyen legfelül. Egyelőre ezt el kell fogadnink, javítása tervben van.
Köszi szépen! :)
És ha már írtam. Jön a Kaland is Winyandorba, igaz? Sajnos ott még messze nincsen elixír, 2 pontig lehet eljutni anélkül már az első szinten is...
Vagy esetleg van valaki, aki egy héten belül elixírt fog gyártani? 100-ra vevő vagyok előre is szinte bármilyen áron! (Egy csapatnak ennyi mennyiség elég, körbeadogatnánk. :p )
Esetleg @Hoshi megajándékoznál minden főmágust 100 elixírrel, hogy tudjunk kalandozni? :rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

kovigyu

Felderítő
A bajnoksággal kapcsolatban azt szeretném megkérdezni, hogy a megszerzett rúna szilánkokat csak én nem kapom meg folyamatosan, vagy más is így jár?
 

DeletedUser683

Vendég
A bajnoksággal kapcsolatban azt szeretném megkérdezni, hogy a megszerzett rúna szilánkokat csak én nem kapom meg folyamatosan, vagy más is így jár?
Szerintem megkapod, de kérdés, hogy törött szilánkra, vagy rúnaszilánkra gondoltál-e? Ha mégse kapnád meg, szerinte írj a support csapatnak, ők segítenek! ;)
Amíg nincs kikutatva egy Ősi csoda technológia se, addig nem kapjuk meg. Vagy csak nem láthatók addig. Hamarosan kiderül. :)
Valójában egy még ki nem kutatott csodához is megkapja mindenki, csak még felhasználni nem tudja. :)
A kép a bétás városomból való. Jól látszik, hogy az orkos fejezetet nyúzom, de már van orkos, és későbbi fejezetes rúnaszilánkom is.
betan2018.05.04runak.jpg
 
Fent