• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csapongó

liliputy

Veterán
Abban bíztam, hogy itt is harcolhatok, de ez valahogy nem jött össze.
Szerencsére ;).
Azért azokra a játékosokra is kell gondolni, akik nem szeretnek/tudnak harcolni. Örültem is, hogy nincs ilyen feladat, mert akkor még mindig a csatákban szerzett sebeimet nyalogatnám és csak távolról lesném a hegycsúcson lévő ládikákat :rolleyes:
Mint írtad, csatározásra ott van a bajnokság. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok!
Minden nap, amikor először belépek, a "Raktár" azt mutatja egy piros 1-essel, hogy abban a kategóriában van egy új Bűbájom vagy Áldásom vagy Idézésem.
Viszont nem termelek Bűbájt és nem kaptam sem Áldást sem Idézést. Belépek a raktárba, amire eltűnik a jelzés.
Akkor mit jelez ki nap mint nap?
lehet, az egereket. :p
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, de sajnos csak fordítóval megy és ezért nem is regisztráltam korábban sem a bétára. Az angol sajnos nem az erősségem
Ahhoz nem kell tudni angolul, hogy lásd a játékot a bétán... és nem is kell napi 5 * belépned... elég, ha felregizel, s amikor időd engedi, belépsz. Van több magyar testvériség, ahol magyarul csetelünk. Ha valami érdekel, simán rákérdezel. Mi sem nyomjuk ezerrel azokat a városokat, de lassan fejlesztgetjük. S közben látjuk előre, mi várható. Sokat segít. Amikor event van, akkor lefordítjuk, ha nem értjük a feladatot, de azért már megtanultuk, ált. ott van minden feladat előtt adott ikon, ami szerszám, vagy a manu, bűbáj, szóval még következtetni sem nehéz. Vagy mint fentebb írtam kérdezni a többiektől.
 

DeletedUser136

Vendég
Ahhoz nem kell tudni angolul, hogy lásd a játékot a bétán... és nem is kell napi 5 * belépned... elég, ha felregizel, s amikor időd engedi, belépsz. Van több magyar testvériség, ahol magyarul csetelünk. Ha valami érdekel, simán rákérdezel. Mi sem nyomjuk ezerrel azokat a városokat, de lassan fejlesztgetjük. S közben látjuk előre, mi várható. Sokat segít. Amikor event van, akkor lefordítjuk, ha nem értjük a feladatot, de azért már megtanultuk, ált. ott van minden feladat előtt adott ikon, ami szerszám, vagy a manu, bűbáj, szóval még következtetni sem nehéz. Vagy mint fentebb írtam kérdezni a többiektől.
Szia @mimo111 .
Én szeretnék a béta játékra regisztrálni, nem csak a Fórumra. :) Hol kell ? Az itteni játékosnevet és jelszót lehet használni vagy másik kell ? :oops:
 

Erica

Veterán
Szia @mimo111 .
Én szeretnék a béta játékra regisztrálni, nem csak a Fórumra. :) Hol kell ? Az itteni játékosnevet és jelszót lehet használni vagy másik kell ? :oops:
Szia
https://beta.elvenar.com/
Itt tudsz regizni,minden más lesz,,más játékosnév,más jelszó.Más szerver.Sok sikert!!Engem is megtalálsz,(Clauriel játékos néven)és a tesóságunk vár szeretettel.
 

DeletedUser683

Vendég
Szia @mimo111 .
Én szeretnék a béta játékra regisztrálni, nem csak a Fórumra. :) Hol kell ? Az itteni játékosnevet és jelszót lehet használni vagy másik kell ? :oops:
Szia
https://beta.elvenar.com/
Itt tudsz regizni,minden más lesz,,más játékosnév,más jelszó.Más szerver.Sok sikert!!Engem is megtalálsz,(Clauriel játékos néven)és a tesóságunk vár szeretettel.
lgen, van szabad hely, a szalmat epp tegnap forgattam. :D
 

Fofe

Újonc
Szia! Befogadó testvériség vagyunk, sok segítőkész taggal. Veled együtt még jobbak leszünk :)
Szép nevünk: Tűzmadarak! Írj üzenetet a játékban Fofe részére! Gyere bátran közénk!
 

DeletedUser902

Vendég
Azt vágjátok, hogy mennyien vannak a fórumon? :D
upload_2017-9-26_20-36-25.png
 
Fent