• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Chat parancsok visszahozatala

DeletedUser3

Vendég
Ha olyan egyszerű lenne átemelni a régiből az újba, már megtörtént volna.

Ahogy fentebb már leírtam, dogloznak rajta a fejlesztők, de nem fogunk tudni pontos (de még hozzávetőlegeset sem) időpontot mondani arról, hogy mikor fog érkezni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
Ha olyan egyszerű lenne átemelni a régiből az újba, már megtörtént volna.

A régit nem lehetne "visszaemelni", amíg meg nem lesz a beígért, hiper-szuper cset? Ezen van, hogy eltűnnek a beszélgetések, az egyik nap minden bejegyzés 3x volt megjelenítve. Inkább világítson a 100as belépéskor, de legalább ne tűnjön el a beszélgetés és vissza is jönne a /who.
 

DeletedUser3

Vendég
Párszor már le lett írva @bere007, de ha elkerülte a figyelmed:
Nem lehet. Az előző chat sem működött jól. Ott is eltűntek az üzenetek, sőt, volt, hogy be sem töltött az egész. Az új chatrendszer nemcsak a játék kódjában változott, de a háttérben működő chatszerver is le lett cserélve, teljesen más rendszerre.
Ennek is vannak hibái, viszont korántsem akkorák, mint a réginek. Annak pedig tlnyleg nem lenne értelme, ha oda-vissza váltogatnánk régi és új rendszer között - nem mintha megoldható lenne, hiszen a játékban található új kód a régi szerverrel nem működne jól, a régi kód pedig az újjal.

Részemről ezt a témát lezártnak tekintem. Elmondtam, amit csak el lehetett, többet nem lehet hozzáfűzni.
Várunk a chat fejlesztésére.
 

DeletedUser183

Vendég
csak egy kérdés. Nem az adatvédeleme miatt van most ez a probléma? (userek nyomonkövetése, ki-mikor játsz/ik/ott)
 

Dizel1

Veterán
Nem olyan régen az is volt egy felvetés a chat panel felújításával kapcsolatban, hogy esetleg lehessen működtetni a másolás-beillesztés funkciókat. Ez azóta nem érdekel senkit? Mert néha nagyon jól jönne a funkció, amikor segítek a többieknek. Már többször küldtem át hosszú linkeket, és vagy elgépelték, és nem működött, vagy neki sem fogtak.

(És csak úgy mellékesen: Két napja szinte használhatatlan a Fórum nálam. Az előzőleg erre feltett kérdésem törölve lett, de nem találom a helyét, ahol feltehetném. Úgyhogy most csatoltam a témához. Mindenki kínlódik a Fórummal?)
 

DeletedUser3

Vendég
Általában bármilyen új funkció egy-egy verziófrissítéssel kerül be. Azt lehet meg kéne várni...
Valaki tekerje már le a napot, nagyon meleg van...
 

gilingalang

Veterán
Általában bármilyen új funkció egy-egy verziófrissítéssel kerül be. Azt lehet meg kéne várni...
Valaki tekerje már le a napot, nagyon meleg van...
Az 1.59 az például nem verziófrissítés volt? Mert akkor nem vágom, mi számít verziófrissítésnek és mikor lesz a kövi.
 

DeletedUser3

Vendég
De az volt. A verziófrissítés leírásában nem is szerepelt, hogy visszakerül a parancs. Majd annak a verziónak a leírásában fog, amelyikben visszakerül.
 
Fent