• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bónuszváltási lehetőség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser434

Vendég
Maximálisan egyet értek Thordekkel, valahogy úgy kellene orvosolni a törölt inaktívok helyének betöltését, hogy az aktív tagokat áthelyezik egymás mellé, ugyanabba a bónuszkörnyezetbe. Vinné magával mindenki az új helyre, a már felderített térképét is (természetesen csak lefedettségben). Habár a régi szomszédok mozgatása, technikailag túl bonyolult lenne, de - ha veszít is az ember(elf) egypár jó szomszédot ezzel - az új, és főleg AKTÍV szomszédok majd kárpótolják! ;)

Tapasztalataim szerint, sokan elkezdik kíváncsiságból a játékot, aztán nem jön be, és hagyják, ahogy van, még a bevezetőt sem fejezik be. Elkezdi építeni a Főépületet, és otthagyja, aztán mennék támogatni, és nincs mit, mert hetekig (amíg nem törlik a rendszerből) ugyanaz a látvány fogad, bukom Rajta (is) a támogatásomért járó aranyat. Mivel Ők sem jönnek támogatni, így azt az aranyat (vagy egyéb támogatást) is bukom, amit Tőlük kapnék. Amikor úgy törölnek egy inaktívot a térképemről, hogy még nincs a helyére senki 1-2 napig, csak az üres semmi bámulom, szintén bukok rajta. :(

Én támogatnám az aktív tagok tömörítését a térkép közepére, hogy a szélére kerüljenek az újak. Nekik is jobb, hisz egy szinten vannak, együtt fejlődhetnek, és a nagyobbaknak is, hisz nem lesznek "érdemtelenül büntetve" az új szomszédaikkal. :D
 

DeletedUser262

Vendég
jogos nekem most kapásból 5 olyan üres hely van körülöttem amiről törölték a játékost csak ott tátong üresen, legalább valami ereklyét tennének a helyére
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent