• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bónuszváltási lehetőség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser410

Vendég
Sziasztok,

Jó lenne, ha a játék folyamán legalább egyszer váltani lehetne, hogy mik a bónuszos termékek. Nem össze vissza, csak egyszer legalább. Mondjuk mikor a testvériségbe bekerül az ember, sok esetben szimpátia alapon maradnak együtt a játékosok, de megnehezíti egymás segítését, ha sok azonos bónuszos van egy csapatban véletlenül. Mint nálunk, nagyon szeretünk együtt játszani, de leginkább csak deszkás van a csapatban, a kufár drága, és sokszor nem találni csak nagyon előnytelen ajánlatokat. Ezért ha egyszer válthatnánk, az nagyon jó lenne :)
Előre is köszönöm a segítséget, illetve hogy elolvastok :)
Üdv,
Floren
 

Erica

Veterán
Sziasztok,

Jó lenne, ha a játék folyamán legalább egyszer váltani lehetne, hogy mik a bónuszos termékek. Nem össze vissza, csak egyszer legalább. Mondjuk mikor a testvériségbe bekerül az ember, sok esetben szimpátia alapon maradnak együtt a játékosok, de megnehezíti egymás segítését, ha sok azonos bónuszos van egy csapatban véletlenül. Mint nálunk, nagyon szeretünk együtt játszani, de leginkább csak deszkás van a csapatban, a kufár drága, és sokszor nem találni csak nagyon előnytelen ajánlatokat. Ezért ha egyszer válthatnánk, az nagyon jó lenne :)
Előre is köszönöm a segítséget, illetve hogy elolvastok :)
Üdv,
Floren
Floren Drága!!
Na ezt nagyon de nagyon támogatom!!!Jóóóóóóó Gondolat!!!♥
 

DeletedUser198

Vendég
A baráti alapon összeálló testvériségekkel ez a baj:(....hemzseg(het)nek bennük az azonos bónusszal rendelkezők! Látják a hibát, érzik a piac hiányosságát....a hátrányt, a nehezebben haladást...mert mindenki ugyanazt termeli és ugyanazt keresi....:confused::mad:....de mégsem bomlanak fel, mert együtt kezdték a játékot.....ragaszkodnak egymáshoz.....;)
 

Vanek

Veterán
Mivel a játékosok bónuszos termelőit alapvetően határozza meg a térképen való megjelenés (és így a fejlesztési fa is); így nagyon nem lenne egyszerű ezt megoldani (ha meg is lehetne).
(De van erre egy jelenleg is élő megoldási lehetőség: otthagyják páran a régi regisztrációjukat; és indítanak egy új karaktert. Ott másik helyre fog érkezni a játékos, és mások lesznek a bónuszos termelők is. De még egy apróság: lehet, hogy testvériségen belül gond lesz; de hát pont erre vannak a szomszédok, akiknél tutira mások a bónuszos nyersanyagok - és velük is lehet kereskedni olcsón. Nálunk is az volt, hogy rengeteg volt a 'vasas' játékos, de a szomszédoknál el lehetett cserélni a nálunk felesleges terméket.)

De tudom, tényleg jól jönne a fenti ötlet annak ellenére is, hogy nem lenne egyszerű (és így automatikus) a megoldhatósága. De egy kecske is megmarad, és a káposzta is jóllakik :)D) elv mentén legyen a játék legelején ilyen lehetőség, amikor még nem használta ki az adott játékos valamelyik bónuszos termelőjét (akár a történetbe is bele lehet szőni, amikor például el lesz engedve a játékos keze a 'bevezető' küldetések után). Akkor lehessen váltani; de később, játék közben már ne; mert az már visszaélésekre adhat okot (és tényleg nem lenne egyszerű a küldetéseket változtatgatni, meg a fejlődési fát cserélgetni, meg a térképen áthelyezgetni embereket - mert a bónuszos termelőkhöz ezek is kapcsolódnak).
 

DeletedUser60

Vendég
vanek úrral csak egyetérteni tudok --sajnos
nem ő a sajnos , hanem a játék kialakitása miatt
ezt tuti nem változtatják már meg , mert a kezdeti motor ilyen
ezzel ellen csak ugy lehet védekezni ha a következő csapattag már eleve ilyen -olyan bonuszos
az újra kezdés meg nem igen lehetséges, max ha valakit most hiv meg az ember .
20.000.-pontos accot , főleg ha pénzt is öl bele , nem igazán hagyna el az ember fia !
 

DeletedUser38

Vendég
Sziasztok,

Mint nálunk, nagyon szeretünk együtt játszani, de leginkább csak deszkás van a csapatban, a kufár drága, és sokszor nem találni csak nagyon előnytelen ajánlatokat. Ezért ha egyszer válthatnánk, az nagyon jó lenne :)
Üdv,
Floren

Nálunk pedig 1 szem van és nem győzi az egész testvériséget ellátni. Na ilyenkor lenne jó egy testvériségek közötti szerződés!
Mert a piacon sincsen fa!
 

DeletedUser12

Vendég
Szerény véleményem szerint talán úgy lehetne ezt a "cserélősdit" megelőzni, hogy ha regisztrációkor (a más játékoknál megszokottól eltérően nem égtájat lehetne választani, hanem) ki lehetne választani, hogy ki milyen bónuszt szeretne a játékban. Így a rendszer olyan helyre dobja, mint amilyenre egy baráti társaságnak szüksége van, feltéve, hogy előre egyeztetnek.
 

DeletedUser198

Vendég
Én azt tapasztaltam, hogy későn jöttem/jöttünk rá a Testvériség igazi lényegére...és akkor már késő volt a tudatos tagválasztásra! Persze "ki lehet rakni" a "nem megfelelő bónuszos" játékost és keresni/meghívni bónuszaiban/aktivitásában megfelelőt.....de ehhez kellően "szívtelennek" :rolleyes::p kell(ene) lennie a Főmágusoknak....:eek::cool:
 

Erica

Veterán
Én azt tapasztaltam, hogy későn jöttem/jöttünk rá a Testvériség igazi lényegére...és akkor már késő volt a tudatos tagválasztásra! Persze "ki lehet rakni" a "nem megfelelő bónuszos" játékost és keresni/meghívni bónuszaiban/aktivitásában megfelelőt.....de ehhez kellően "szívtelennek" :rolleyes::p kell(ene) lennie a Főmágusoknak....:eek::cool:
És én nem vagyok az.....mert mindenki fontos a csoportban.Igazad van Qwerti sajnos ez nem egyszerű:eek:
 

Vanek

Veterán
Szerény véleményem szerint talán úgy lehetne ezt a "cserélősdit" megelőzni, hogy ha regisztrációkor (a más játékoknál megszokottól eltérően nem égtájat lehetne választani, hanem) ki lehetne választani, hogy ki milyen bónuszt szeretne a játékban. Így a rendszer olyan helyre dobja, mint amilyenre egy baráti társaságnak szüksége van, feltéve, hogy előre egyeztetnek.

Ennek viszont az lehetne a hátránya, hogy ha a 'senki földjére' kerülsz és nincs szomszédod, akkor meg helyben nem tudsz továbblépni, és akkor tényleg csak és kizárólag a testvériségre leszel utalva.
 

DeletedUser12

Vendég
Ennek viszont az lehetne a hátránya, hogy ha a 'senki földjére' kerülsz és nincs szomszédod, akkor meg helyben nem tudsz továbblépni, és akkor tényleg csak és kizárólag a testvériségre leszel utalva.
Ettől nem igazán félnék, mert ha teszem fel egy új világ indulásakor a társaság a számára legkedvezőbb bónuszokkal kezd, akkor egy ideig nem is lesz szükség szomszédokra. A kereskedelem egyébként sem rögtön a játék elején jön a képbe. Amikorra a szomszédi segítségből befolyó aranyra akkora szükség lesz, nem igazán lesz senki földje.
 

Vanek

Veterán
Ettől nem igazán félnék, mert ha teszem fel egy új világ indulásakor a társaság a számára legkedvezőbb bónuszokkal kezd, akkor egy ideig nem is lesz szükség szomszédokra. A kereskedelem egyébként sem rögtön a játék elején jön a képbe. Amikorra a szomszédi segítségből befolyó aranyra akkora szükség lesz, nem igazán lesz senki földje.

É a játék elején honnan tudod, hogy mi a kedvező bónuszos terület? Ha felvesztek a baráti társaságba 10 deszkás embert, akkor máris mások lesznek a prioritások. Akkor mindenki újrakezd?
Mert akkor igenis lenne értelme, amikor valaki 'későn' regisztrál; hiszen akkor a hiány termelőket be lehetne állítani - de akkor meg előjön a 'senkiföldje' kérdése. Ha viszont már a legelején így álltok hozzá (mármint a ki nem derült, de már irányítani vágyott termelők kérdése), akkor meg a fentebb említett testvériségi felvételek még sok mindenen változtathatnak (mármint a "legkedvezőbb bónuszos termelők" halmazon).
 

DeletedUser25

Vendég
Erre nem lenne szükség, ha szomszédrendszer jól működne. De az sem lett átgondolva...
Mi van most? Kicsi, inaktiv, 30 nap múlva törlik, Nagyobb, inaktiv 2 hónap után sem törlik. Az újak állandóan a nagyobbak közé kerülnek: látogatni lehet őket, ők nem látogatnak, nem kereskednek, 90%+ az esély, hogy abbahagyják a játékot. És kezdődik minden előlről.
Viszont, ha egy olyan szomszédrendszer lenne, ahol a térkép elvi közepe felé folyamatosan tömöritené a játékosokat a külső régiókból (az általuk már felderitett területeket pedig nyilván felderitetté tenné az új helyen) , az a régebbi aktív játékosokat támogatná, és fogalmazzunk kicsit sarkitva "nem büntetné". Fejlesztői szinten sem nagy durranás megoldani... Igy nem jutnánk el soha oda, ahol most a béta áll: alig van ember a szomszédságban azzal meg nem lennénk kisegitve ha a rengeteg üres kockára vadiúj játékosok kerülnének.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser198

Vendég
Erre nem lenne szükség, ha szomszédrendszer jól működne. De az sem lett átgondolva...
Mi van most? Kicsi, inaktiv, 30 nap múlva törlik, Nagyobb, inaktiv 2 hónap után sem törlik. Az újak állandóan a nagyobbak közé kerülnek: látogatni lehet őket, ők nem látogatnak, nem kereskednek, 90%+ az esély, hogy abbahagyják a játékot. És kezdődik minden előlről.
Viszont, ha egy olyan szomszédrendszer lenne, ahol a térkép elvi közepe felé folyamatosan tömöritené a játékosokat a külső régiókból (az általuk már felderitett területeket pedig nyilván felderitetté tenné az új helyen) , az a régebbi aktív játékosokat támogatná, és fogalmazzunk kicsit sarkitva "nem büntetné". Fejlesztői szinten sem nagy durranás megoldani... Igy nem jutnánk el soha oda, ahol most a béta áll: alig van ember a szomszédságban azzal meg nem lennénk kisegitve ha a rengeteg üres kockára vadiúj játékosok kerülnének.
Jaj de jó, hogy valaki (ide is) leírta ezt a világtérképes szomszéd problémát!:) Az én szomszédaim is vagy
-kicsi, inaktív (alig tapasztalom, hogy változnának):mad:
-kicsit nagyobb, inaktívnak tűnők (nem változnak):mad:
-nagyobb, kicsit aktív....de ajándékot sosem viszonzó:mad:
-nagy, aktív...de ajándékot sosem viszonzó:mad:
-és az összes szomszédom (kb 30) közül az a pár (kb 5) aktív, aki viszonozza is a napi segítséget:) Nekik ezúton is köszönöm!;)
Tudom, hogy problémát jelenthet, hogy ő még nem fedezett fel engem...de ilyen intenzitás mellett nem is fog!:(
Ha a szomszédi rendszer azért jött létre, hogy a piaci problémákat és...esetleg a Testvériség hiányait pótolja....hááááát akkor tisztelettel jelentem, hogy nálam nem vált be:(
Nálunk pedig 1 szem van és nem győzi az egész testvériséget ellátni. Na ilyenkor lenne jó egy testvériségek közötti szerződés!
Mert a piacon sincsen fa!
Szia Ametiszt!:) Kiváló deszkám van:rolleyes:;)......és kiváló deszkás vagyok:oops::D
Mi az a testvériségek közötti szerződés?o_O Szerződhetnénk!!!;)
 

DeletedUser38

Vendég
Szia Ametiszt!:) Kiváló deszkám van:rolleyes:;)......és kiváló deszkás vagyok:oops::D
Mi az a testvériségek közötti szerződés?o_O Szerződhetnénk!!!;)[/QUOTE]

Sajnos ilyen nincs! Én ezt hiányolom és talán megoldaná a fent aprólékosan részletezett problémát. A környéken akinek van fája, inaktív, nem piacozik, nem látogat. Csak "pocsékba megy a fa".
Mi amikor megalakítottuk a testvériséget, próbáltunk úgy "válogatni", hogy minden bónuszból legyen, de bizony fa bónuszos talán 2 jelentkezett. Most az egyik inaktív lett. Az az egy aki maradt, nem győzi, mert neki is fejlődnie kell. Sokan vagyunk rá.
 

DeletedUser198

Vendég
Szia Ametiszt! Kiváló deszkám van......és kiváló deszkás vagyok
Mi az a testvériségek közötti szerződés?Szerződhetnénk!!!

Sajnos ilyen nincs! Én ezt hiányolom és talán megoldaná a fent aprólékosan részletezett problémát. A környéken akinek van fája, inaktív, nem piacozik, nem látogat. Csak "pocsékba megy a fa".
Mi amikor megalakítottuk a testvériséget, próbáltunk úgy "válogatni", hogy minden bónuszból legyen, de bizony fa bónuszos talán 2 jelentkezett. Most az egyik inaktív lett. Az az egy aki maradt, nem győzi, mert neki is fejlődnie kell. Sokan vagyunk rá.[/QUOTE]


:(:(:(
Pedig azt hittem, hogy végre bejutok a mézes bödönbe a fáimmal:eek::D....fincsi szálkás méz!:p

Tehát testvériségek közötti szerződés...vagy NEGYEDIK, választható bónusz! Talán ezek lehetnének a megoldások a problémára?!o_O
 

DeletedUser256

Vendég
Igen, szerintem is jo lenne, hogyha (gondolom erre gondoltatok a testv. szerzodes alatt) lehetne ugy szerzodni, hogy a masik testveriseg tagjaival is kereskedhess...
A szabadon valasztott ereklyek szerintem tulsagosan megkonnyitenek a jatekot...

Apropo aktiv szomszedsag...
2-3-an tamogatjuk aktivan 1mast, viszont piacon nagyon aktivak; ott van szomszedomnak a 74. Sanyi74, paran masok, meg persze ott van az en dragajo Ericam...;)
A testv-ben nem sokan piacolunk, viszont napi szinten 10-en tamogatjuk egymast...( Ha akarsz lenni a 11., irj priviben;) )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser262

Vendég
Apropo aktiv szomszedsag...
2-3-an tamogatjuk aktivan 1mast, viszont piacon nagyon aktivak; ott van szomszedomnak a 74. Sanyi74, paran masok, meg persze ott van az en dragajo Ericam...;)
A testv-ben nem sokan piacolunk, viszont napi szinten 10-en tamogatjuk egymast...( Ha akarsz lenni a 11., irj priviben;) )
sajnos szerintem ez mindenhol felüti a fejét nálunk is 20 tagból mos menesztettünk 15 mert annyira aktívak voltak és segítőkészek :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent