• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Susanh

Erős harcos
A 21. fejezet szépen lassan de közeledik.
Akit érdekel hogy hogyan fognak kinézni az épületek az új fejezetben, ezen a linken az összes jelenleg elérhető épület megtalálható animációval együtt: https://sites.google.com/view/public-druids/ch21
Köszönjük a linket :)
Kissé csalódott vagyok.. a manufaktúrák léphetnének már másik fajhoz. Nem sok mindent tudnak már rajtuk újítani. A törpacélt meg már nagyon elfelejthetnék mert ez valami rettenet:eek:(jó..lehet valakinek tetszik,nekem nem.)
Viszont a szivárványos csoda nagyon szép,tetszik. remélem hasznos is lesz.
 

Marcos

Tag
Viszont a szivárványos csoda nagyon szép,tetszik. remélem hasznos is lesz.
Sajnos a csodákról még mindig elég keveset lehet tudni, de az egyik csodáról (nem tudom hogy a kettő közül melyik) végre kiderült hogy mi lesz az egyik (nem tudni hogy lesz-e több) bónusza. A varázsakadémián a bűbájgyártás idejét csökkenti le. 35. szinten 65%-al.
 

Mihaszna

Veterán

Deathfolk

Veterán
Sajnos a csodákról még mindig elég keveset lehet tudni, de az egyik csodáról (nem tudom hogy a kettő közül melyik) végre kiderült hogy mi lesz az egyik (nem tudni hogy lesz-e több) bónusza. A varázsakadémián a bűbájgyártás idejét csökkenti le. 35. szinten 65%-al.
Ennek a csodának semmi értelmét nem látom, ha csak nem valami nagyon jó másik bonusza is lesz, bár akkor meg idegesíteni fog, hogy az 1ik bonusz jó a másik meg hülyeség (ilyen csodákat nem szívesen rakok le) Ennek a csodának a játék elején lenne értelme mikor még kevés a bűbáj! De a játék végén szerintem mindenkinek hegyekbe állnak a bűbájok, minek ezt gyorsítani? Több mint 5000 bűbájom van úgy hogy nem is gyártom őket, csak is a bajnokiból, toronyból jönnek, csak KK-t gyártok, abból is van 600 db, ha több kéne arra ott a sárkánynaszád, azzal pár hónap alatt lenne vagy 1500db-om, de minek annyi? :D Ja és úgy van 5000+ bűbájom hogy 2-3 fejezettel korábban kellett a manna és úgy szereztem gyorsan sokat hogy több 1000 bűbájt elnyomtam, a sárkány apátság meg ugye adta utána a mannát, fél évre előre lebájoltam a kultúr épületeimet és a műhelyeket :D aztán azóta megint össze jött 5000+ bűbáj. Nem tudom elképzelni hogy aki majd eljut a játék végéhez, hogy megkapja majd ezt a új csodát, ne hasonlóképpen legyen mint én, mert egyszerűen összegyűlnek a bűbájok és ennyit elhasználni se lehet, max elpocsékolni, szóval semmi értelme nem lesz ennek a csoda bonusznak...

Amúgy kb 1 hónap és nem tudom mibe rakni a TP-ket mert minden általam értelmesnek tartott csoda eléri azt a szintet 30-31 ami fölé nem érdemes menni mert nem adnak már pluszt, csak az 1ik, többnyire a gyengébbik bonuszra a 2 közül. Szóval remélem a másik új csoda jó lesz és hamar jön már a 21. fejezet, bár van 1 olyan érzésem hogy majd csak nyár közepén, végén :(
 

Mihaszna

Veterán
Itt az újabb "őrület". Aki ismeri és játszott már az Átjáró a múltba eventtel, annak ismerős lesz a játék mechanizmus. A különbség, hogy most ételeket kell párosítani. A fejleszthető épület adatai fentebb megtekinthetőek Marcos bejegyzésénél.
 

Csatolmányok

  • Event 1.jpg
    Event 1.jpg
    229,6 KB · Megtekintések: 35
  • Event 2.jpg
    Event 2.jpg
    146,9 KB · Megtekintések: 33

BLERO

Felderítő
Komolyan.........
Lassan sportot űznek a "fejlesztők" a hülyébbnél hülyébb eventek, és a megnyerhető, semmirevaló fődíjak tekintetében....
Mennyi random felesleges kütyü legyen még generálva... miért nem jó az, hogy korhoz mérten változik a kapható cucc és mennyiség?
Tök jól hangzik, hogy van esélyed nyerni, hát a fórumot olvasgatva, pont nem az jön le, hogy JÓL forogna... Tudom végtelen a raki, meg elfér, de...
Negatív vagyok tudom, de néha lehetne már valami tényleg hasznossal is előállni.... Vagy vért frissíteni, vagy valami, vagy akármi, vagy pont az.....
B.
 

belzebub

Újonc
Ennek a csodának semmi értelmét nem látom, ha csak nem valami nagyon jó másik bonusza is lesz, bár akkor meg idegesíteni fog, hogy az 1ik bonusz jó a másik meg hülyeség (ilyen csodákat nem szívesen rakok le) Ennek a csodának a játék elején lenne értelme mikor még kevés a bűbáj! De a játék végén szerintem mindenkinek hegyekbe állnak a bűbájok, minek ezt gyorsítani? Több mint 5000 bűbájom van úgy hogy nem is gyártom őket, csak is a bajnokiból, toronyból jönnek, csak KK-t gyártok, abból is van 600 db, ha több kéne arra ott a sárkánynaszád, azzal pár hónap alatt lenne vagy 1500db-om, de minek annyi? :D Ja és úgy van 5000+ bűbájom hogy 2-3 fejezettel korábban kellett a manna és úgy szereztem gyorsan sokat hogy több 1000 bűbájt elnyomtam, a sárkány apátság meg ugye adta utána a mannát, fél évre előre lebájoltam a kultúr épületeimet és a műhelyeket :D aztán azóta megint össze jött 5000+ bűbáj. Nem tudom elképzelni hogy aki majd eljut a játék végéhez, hogy megkapja majd ezt a új csodát, ne hasonlóképpen legyen mint én, mert egyszerűen összegyűlnek a bűbájok és ennyit elhasználni se lehet, max elpocsékolni, szóval semmi értelme nem lesz ennek a csoda bonusznak...

Amúgy kb 1 hónap és nem tudom mibe rakni a TP-ket mert minden általam értelmesnek tartott csoda eléri azt a szintet 30-31 ami fölé nem érdemes menni mert nem adnak már pluszt, csak az 1ik, többnyire a gyengébbik bonuszra a 2 közül. Szóval remélem a másik új csoda jó lesz és hamar jön már a 21. fejezet, bár van 1 olyan érzésem hogy majd csak nyár közepén, végén :(
 

Mihaszna

Veterán
Itt a piros, hol a piros, ami szabad, sose tilos! Itt próbálkozzanak, ne otthon az asszonynál! :D

Térkép.jpg Épület.jpg Ad ez mindent, ami kell (nem is férne ki a képernyőre egyben), csak hát.. a Hullámok Diadala termelési mechanizmusával van ellátva az épület. (egy kapcsoló segítségével állíthatjuk a kívánt termelést)
 
Fent