• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Mihaszna

Veterán
A kis csacsi visszatér (új köntösben, - "A nagy ásatás" néven -) ;) S ha minden igaz (és semmi sem hazugság - mellesleg én sem tévedek -), akkor ezúttal egy szettet hoz magával. A jelenleg javában zajló Event után ez várható. :)

Megjegyzés: A szettes kép a Bétáról való, és nem feltétlen köthető az eseményhez, csupán a következtetésből vontam le!

Event.jpg Szett.png
 

Mihaszna

Veterán
Szeretném megerősíteni az információt amit fentebb írtam az eseménnyel kapcsoltban, a képen látható szett lesz a nyeremény.
 

Marcos

Tag
Profilképek:
портрет_id_ch21_m2-5e5d5f23a358ad9dfb3d2e5eb9f905c3.png
портрет_id_ch21_m1-0f25126397f7b858dad8e8c6223e17dc.png
портрет_id_ch21_f2-25787ef7974572fae7ad7f29b2706be1.png
портрет_id_ch21_f1-dafeee0638197652fe3d38a200ccdeb9.png


Portrait_aw_ch212-87ff9674e553d0aca167efcc6b762136.png
портрет_aw_ch211-e67240763e1c314fdb93099dca1d980e.png
 

Susanh

Erős harcos
21. fejezetről azóta van több infó?
Mert én már elkezdtem takarékoskodni a magokkal,manával,unuriummal és a tudáspontokkal:cool:
 

Mihaszna

Veterán
21. fejezetről azóta van több infó?
Mert én már elkezdtem takarékoskodni a magokkal,manával,unuriummal és a tudáspontokkal

Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy kb az év vége fele fogják majd elindítani. Persze bármi lehetséges, én kívánom minden játékosnak, aki már végzett az utolsó résszel is, hogy minél hamarabb megkaphassák az újabb dózist. :)
 

Marcos

Tag
A béta szerverre megérkezett a következő event ami az ilyenkor már megszokott Főnixes lesz.
Az idei event is hoz egy új fejleszthető épületet ami etethető:
Képernyőkép 2023-03-14 200106.png

Az épület fejezettől függően alapanyagot, normál vagy érző árút és minden szinten 4 tudáspontot termel 48 órás begyűjtési idővel:
Képernyőkép 2023-03-14 200235.png

Az épület etetési hatása pedig hogy szinttől függően maximum 10%-all olcsóbban lehet egyezkedni a toronyban 12 órán keresztül:
Képernyőkép 2023-03-14 200259.png
 
Utoljára szerkesztve:

Ferenc99

Erős harcos
A béta szerverre megérkezett a következő event ami az ilyenkor már megszokott Főnixes lesz.
Az idei event is hoz egy új fejleszthető épületet ami etethető:
4074 bővítmény megtekintése

Az épület fejezettől függően alapanyagot, normál vagy érző árút és minden szinten 4 tudáspontot termel 48 órás begyűjtési idővel:
4075 bővítmény megtekintése

Az épület etetési hatása pedig hogy szinttől függően maximum 10%-all olcsóbban lehet egyezkedni a toronyban 12 órán keresztül:
4076 bővítmény megtekintése
Mély döbbent csend nehezedett rám .
 

BLERO

Felderítő
A béta szerverre megérkezett a következő event ami az ilyenkor már megszokott Főnixes lesz.
Az idei event is hoz egy új fejleszthető épületet ami etethető:
4074 bővítmény megtekintése

Az épület fejezettől függően alapanyagot, normál vagy érző árút és minden szinten 4 tudáspontot termel 48 órás begyűjtési idővel:
4075 bővítmény megtekintése

Az épület etetési hatása pedig hogy szinttől függően maximum 10%-all olcsóbban lehet egyezkedni a toronyban 12 órán keresztül:
4076 bővítmény megtekintése
köszi az infót
hát ez a tyúk bele illik a sormintába, veszíti az erejét minden egyes madár az előzőhöz képest....
 

Marcos

Tag
Holnap indul a béta szerveren a következő szezon, ami a fődíjon és a megjelenésen kívűl nagy valószínűséggel teljesen ugyan az lesz mint a jelenleg is futó.
A fődíj egy 2x2-es épület ami fejezettől függően alapanyagot, értékes árút, manát vagy magot termel.
Képernyőkép 2023-03-15 222328.png

A fődíj:
Képernyőkép 2023-03-15 222452.png
 

Erica

Veterán
A béta szerverre megérkezett a következő event ami az ilyenkor már megszokott Főnixes lesz.
Az idei event is hoz egy új fejleszthető épületet ami etethető:
4074 bővítmény megtekintése

Az épület fejezettől függően alapanyagot, normál vagy érző árút és minden szinten 4 tudáspontot termel 48 órás begyűjtési idővel:
4075 bővítmény megtekintése

Az épület etetési hatása pedig hogy szinttől függően maximum 10%-all olcsóbban lehet egyezkedni a toronyban 12 órán keresztül:
4076 bővítmény megtekintése
Hát ez olyan nagyon...ööööö LILA....:)
 

Ferenc99

Erős harcos
Ez az új főnix vagy mi , ez egy FŐNIX , igaz ? 1 négyzetre vetítve a termelését és két napra összehasonlítottam mondjuk a mosómedvével .
Remélem a kinézete jobb lesz mint amilyen a termelékenysége .
 

Marcos

Tag
Ez az új főnix vagy mi , ez egy FŐNIX , igaz ? 1 négyzetre vetítve a termelését és két napra összehasonlítottam mondjuk a mosómedvével .
Remélem a kinézete jobb lesz mint amilyen a termelékenysége .
Igen, ez egy főnix lesz de szerintem eddig az összes közül ennek lett a leggyengébb nem csak a termelése hanem a kinézete is, az etetési bónuszról ne is beszéljünk. Az első képen amit csatoltam látszik az épület fejlődéséből pár szint a végén az utolsóval.
 

Mihaszna

Veterán
Holnap indul a béta szerveren a következő szezon, ami a fődíjon és a megjelenésen kívűl nagy valószínűséggel teljesen ugyan az lesz mint a jelenleg is futó.

Marcos, csak a téma miatt idéztem tőled, az bejegyzés mindenkinek szól. :)

A 3000 Gyémántos szezonbérletért cserébe begyűjthetünk jó néhány jutalmat, ezek közül szeretnék kiemelni párat.

Lakat alatt 1.jpgLakat alatt 2.jpgLakat alatt 3.jpgLakat alatt 4.jpg <--- Ennek van egy 3. verziója is, szerintem kép nélkül is tudjátok, hogy miről van szó.

Ezeken és sok máson kívül még belehet zsebelni 1X150, 1X250 és 1X400 Gyémántot is. Így gyakorlatilag 2200 Gyémántba kerül a Szezonbérlet. A fenti képeket azért emeltem ki, mert szerintem méretükhöz képest mindegyik megéri az árát (nem a szezonbérlet árára gondoltam, hanem általánosan értettem)
 

Mihaszna

Veterán
Felmerült bennem egy kérdés ezzel az új Főnix madárral kapcsolatban. Illetve nem is egy, hanem 2 is.. A bónusza, hogy ha megetetik kisállat eledellel, akkor 10 kedvezményt ad a Torony tárgyalásoknál. Az egyik kérdés, hogy ez a 10% a Spektrális kő elvén alapul, hogy 1 szellemnél 10%, vagy az összesnél? A másik, hogy ha valakinek 2 van belőle, akkor a 10%-ok összeadódnak? Mert az első esetében nagyon nem mindegy.. már ha valakinek "véletlenül" 2 lenne belőle.
 

Marcos

Tag
Felmerült bennem egy kérdés ezzel az új Főnix madárral kapcsolatban. Illetve nem is egy, hanem 2 is.. A bónusza, hogy ha megetetik kisállat eledellel, akkor 10 kedvezményt ad a Torony tárgyalásoknál. Az egyik kérdés, hogy ez a 10% a Spektrális kő elvén alapul, hogy 1 szellemnél 10%, vagy az összesnél? A másik, hogy ha valakinek 2 van belőle, akkor a 10%-ok összeadódnak? Mert az első esetében nagyon nem mindegy.. már ha valakinek "véletlenül" 2 lenne belőle.
Az etetés hatása alatt az összes tárgyalásra vonatkozik a 10% bónusz.
Én úgy tudom hogy ha sikerül kettőt összeszedni belőle és egyszerre meg is vannak etetve akkor a bónuszok összeadódnak.
 
Fent