• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Mihaszna

Veterán
Elvenar, szett nyeremény.jpg

A Bétán pörgettem a napi díjakat, míg véletlen - és tényleg csak véletlen - ráakadtam erre a csodálatos dologra. Így már mindjárt másabb a leányzó fekvése, és (csak az irodalmi szóhasználat miatt) nagyon nem érdekel, hogy hol van, mert úgyis megtalálom a pirost. ^^ Csak maradjon meg mire ideér hozzánk. :$$$

Téli szett.jpg
 

Deathfolk

Veterán
3823 bővítmény megtekintése

A Bétán pörgettem a napi díjakat, míg véletlen - és tényleg csak véletlen - ráakadtam erre a csodálatos dologra. Így már mindjárt másabb a leányzó fekvése, és (csak az irodalmi szóhasználat miatt) nagyon nem érdekel, hogy hol van, mert úgyis megtalálom a pirost. ^^ Csak maradjon meg mire ideér hozzánk. :$$$

3822 bővítmény megtekintése
Érdekes hogy fejleszthető épület és szett is lesz egyszerre, bár szerintem egyik se ér semmit... nem adnak semmi értelmeset a hely többet ér mint ezek. De nem is gond úgy is útálom az ilyen itt a piros hol a piros eventeket... A bomlást csökkentő dolgok viszont tetszenek, azokból megpróbálok majd párat szerezni, de ha nem kapok az se gond, ez most nekem nyugis event lesz :)
 

Ferenc99

Erős harcos
3823 bővítmény megtekintése

A Bétán pörgettem a napi díjakat, míg véletlen - és tényleg csak véletlen - ráakadtam erre a csodálatos dologra. Így már mindjárt másabb a leányzó fekvése, és (csak az irodalmi szóhasználat miatt) nagyon nem érdekel, hogy hol van, mert úgyis megtalálom a pirost. ^^ Csak maradjon meg mire ideér hozzánk. :$$$

3822 bővítmény megtekintése
Ne trollkodjál már , ez csak régebbi eventes szett !!
 

Mihaszna

Veterán
Ne trollkodjál már , ez csak régebbi eventes szett !!

Nincs ebbe semmi trollkodás. Információt osztottam meg - remélem valóban elérhető lesz a szett. Az, hogy kinek mit jelent/mennyit ér, azt mindenki saját maga dönti el, de ez még nem jelenti azt, hogy (teljesen) értéktelen. A veteránautók találkozójára sem azért megy ki az ember, mert megakarja vásárolni, hanem, hogy megcsodálja őket. Ha pedig lehetőség adódik szerezni egyet, akkor mindenki saját maga dönti el, hogy él e a lehetőséggel. Minden esetre ez egy olyan relikvia, ami a maga idejében sokat futott.. s elárulom neked, hogy most se megy olyan rosszul ;)
 

Erica

Veterán
Ne trollkodjál már , ez csak régebbi eventes szett !!
Ferikém!
A legnagyobb Troll te vagy ezen a Fórumon. Olvasom a "kedves" hozzászólásaidat, ami soha sem építő jelleggel kerül fel. Van amikor azt sem tudod merre vagy előre, mert olyan ostobaságokat írsz, hogy a hajamszála már eléri a plafont is. Olykor azt hiszem, hogy Te nem is Elvenarral játszol. hanem valamiféle 3 éveseknek fejlesztett kirakóssal. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni @Mihaszna posztjaihoz, akkor kerüld ki, és lépj túl rajta. Tudod van aki értelmes fontos üzenetet próbál a Fórum lakóinak közvetíteni, ezért nekünk olvasóknak mindenképp értékes információk. Ha neked nem az, olvass Barbis újságot, de ne írj állandóan agyhalott betűket.
Baráti üdvözlettel.
 

Ferenc99

Erős harcos
Nincs ebbe semmi trollkodás. Információt osztottam meg - remélem valóban elérhető lesz a szett. Az, hogy kinek mit jelent/mennyit ér, azt mindenki saját maga dönti el, de ez még nem jelenti azt, hogy (teljesen) értéktelen. A veteránautók találkozójára sem azért megy ki az ember, mert megakarja vásárolni, hanem, hogy megcsodálja őket. Ha pedig lehetőség adódik szerezni egyet, akkor mindenki saját maga dönti el, hogy él e a lehetőséggel. Minden esetre ez egy olyan relikvia, ami a maga idejében sokat futott.. s elárulom neked, hogy most se megy olyan rosszul ;)
Tényleg nem trollkodsz , bocsánat . Aki akarja lesz egy szett :)
ami jól néz ki csak nem olyan ütős cuccokat ad .
 

Rikari

Veterán
Kifejezetten nagy érdeklődéssel szoktam az Eventes épületekről szóló információkat olvasni. Már önmagában is becsülöm azt, hogyha valaki utánajár, képet szerkeszt hozzá, és azokat hiteles adatokkal látja el. Teszi ezt mindazért, hogy komplex rálátást biztosítson azoknak, akik Elvenart összefüggéseiben játszák. Könnyebb eldöntenünk, hogy mire van szükségünk. Aki közzétette, az dolgozott vele, és csak azért, hogy nekünk kényelmesebb/áttekinthetőbb legyen a világunk. Egyénre szabottan különbözhetnek az igényeink, de ettől még kétségtelenül fontos, és hasznos, ha valaki veszi a fáradtságot és korrekten tájékoztat. Az értünk beletett munka, és szándék is dícsérendő, amiért a részemről minden esetben elismerés jár!
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
A Téli Event első heti Napi díjai: Nagyításért kattints a kép(ek)re.

Megjegyzés: Az 5. Napi díj eredetileg 15 :tudáspont: volt, de a fejlesztő csapat kicserélte.

Továbbá: A 7. Napi díj illetve a hozzátartozó érték korszakonként eltérhet, alacsonyabb korszakokban Alapvető (Deszka, Márvány, Acél), Kézműves (Tekercs, Kristály, Selyem) illetve varázslatos (Varázspor, Elixír, Drágakő) áruk is lehetnek.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg
 
Sziasztok!
Megjelent a bétán az Üst. Beszélgessünk kicsit róla, mert én nagyon nem értem jelenleg, hogy mit-hogyan miért. Kérem, aki jól tud angolul, és van városa a bétán, írjon róla :)
 

Natty

Felderítő
Sziasztok, ezt a részletes magyarázatot találtam az Üstről, Google fordítóval le lehet fordítani, eléggé részletesen elmagyarázza a dolgokat. Jó játékot:) Köszönjük annak, aki feltöltötte:)
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

A mai napon egy vadonatúj esemény indult a Bétán - Az álmok szezonja -, amely a téli eseménytől teljesen független. Különböző feladatok/feladatkötetek teljesítésével kell szezonszirmokat gyűjteni, és ha elérünk egy bizonyos mennyiséget ill. szakaszt, akkor jutalmakat gyűjthetünk be, többek között nyersanyagokat, épületeket és lejáró harci épületeket is. Az esemény időtartalma 75 nap! További részleteket az eseménnyel kapcsolatban ide kattintva találhattok és olvashattok, illetve aki regisztrálva van a Béta oldalon, ki is próbálhatja. Kellemes kikapcsolódást mindenkinek. :)

Új esemény 1.jpg Új esemény 2.jpg
 
Fent