• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A zene ereje

Calyr

Veterán
Sziasztok, a portálfejlesztésen értetlenkedtem én is, ezért keveredtem a fórumra. A 3-as szintre húznám, de ezek szerint még minden együttesből kell gyártanom egyet-egyet. :)
Kérdésem: szükséges megtartani, amiket építettem, és "elhasználtam" az előző szintnél? Tehát a 4-es szintre húzásnál együtt ott kell lenni a 18 együttesnek? (Bocs, ha már volt ez a kérdés, nem tudtam most végigkeresgélni....)
Annyi "könnyítésed" van ebben, hogy nem feltétlenül kell mindnek kapcsolatban lennie egymással, felépítés után átteheted bárhová a városban, így is érzékelni fogja a játék. A teljes kapcsolat csak annak kell, aki pp helyett gyártja az ütemeket.
 

Deathfolk

Veterán
Az új design magyarázata, hogy Ahskahala, az Erdei Elf királynő megérkezik a városodba...
Attól hogy a történet megmagyarázza miért ilyenek az épületek még csúnyák maradnak.... :) De ahogy írod ez ízlés kérdése! De nekem úgy igazából semmi se tetszik, van 1-2 épület a lakóépület és pár manú ami elfogadhatóan néz ki, de ezek se szépek csak elmennek :) De a többség csúnya, a kaszárnya, zsoldostábor, kiképzőpálya nekem egymás mellé van letéve, összeolvad a 3 épület, 1 nagy barna foltnak néz ki az egész, a fegyvertárak is csúnyák, a varázspor manufaktúra is olyan semmilyen, anno a játék elején az orkok voltak ilyen csúnyák, azt is alig vártam hogy átlépjem, aztán a tündéreket nagyon útáltam, de őket meg a rikító színek miatt :D ezt a 2 fejezetet leszámítva egész mostanáig nem volt ilyen bajom, sőt volt pár igazán szép fejezet, most viszont ezzel már kész vagyok és mivel nem jön azonnal a következő fejezet, így nézhetem ezeket a csúnya épületeket minimum fél évig mire jön majd az új fejezet... :( Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik hogy én csak is madártávlatból játszok, soha nem közelitek rá az épületekre, sőt a böngésző megjelenítése is 90%-ra van állítva, így még az is kicsinyít az épületeken, nálam az apró részletek elvesznek.
 

Rikari

Veterán
Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik hogy én csak is madártávlatból játszok, soha nem közelitek rá az épületekre, sőt a böngésző megjelenítése is 90%-ra van állítva, így még az is kicsinyít az épületeken, nálam az apró részletek elvesznek.
A lényeg mindig a részletekben rejlik. :)
 

Burney

Felderítő
Sziasztok!
Eljutottam az együttesekig a techfán, meg a feladat is kéri hogy sorra pakolgassak le egyet belőlük.
Ezek most tényleg csak a portál termelését növelik, meg a portál fejlesztésénél van funkciójuk??
Mert ha igen elég sokba kerül az előállításuk :(
Minden portál fejlesztés előtt újabbakat kell lepakolni majd??
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Eljutottam az együttesekig a techfán, meg a feladat is kéri hogy sorra pakolgassak le egyet belőlük.
Ezek most tényleg csak a portál termelését növelik, meg a portál fejlesztésénél van funkciójuk??
Mert ha igen elég sokba kerül az előállításuk :(
Minden portál fejlesztés előtt újabbakat kell lepakolni majd??
igen, igen és igen, de közben legalább nyugiban raktárba dughatók
 

Herannin

Erős harcos
Felderítők fogadója 5 szintenként ad +1 bónusz ládát a napi szomszédi segítségnyújtások során? Az rémlik, hogy úgy 1-2 hónapja néztem és akkor 5 szintenként lett volna +1 láda. Viszont most hogy nézem az elvenar magyar oldalán az ősi csodáknál, 10 szintenként ad csak +1 bónusz ládát.
 

SirSmithy

Veterán
Felderítők fogadója 5 szintenként ad +1 bónusz ládát a napi szomszédi segítségnyújtások során? Az rémlik, hogy úgy 1-2 hónapja néztem és akkor 5 szintenként lett volna +1 láda. Viszont most hogy nézem az elvenar magyar oldalán az ősi csodáknál, 10 szintenként ad csak +1 bónusz ládát.
Megváltoztatták sajnos mielőtt ideért volna az új fejezet. Béta fórumon sem örültek neki annyira.
 

Kira7

Veterán
Megváltoztatták sajnos mielőtt ideért volna az új fejezet. Béta fórumon sem örültek neki annyira.
Régebben a javaslatok közt szerepelt hogy legyen 1 olyan ősi csoda ami csökkenti a felderítési időt...most meg csinálták. A + ládák meg bónusz hozzá még, arra meg vigyáztak nehogy túlzásba essenek :D.
 
Utoljára szerkesztve:

Herannin

Erős harcos
Régebben a javaslatok közt szerepelt hogy legyen 1 olyan ősi csoda ami csökkenti a felderítési időt...most meg csinálták. A + ládák meg bónusz hozzá még, arra meg vigyáztak nehogy túlzásba essenek :D.
Szerintem a bónusz ládák számának növelése a felderítők fogadójának fő erőssége, feltéve hogy az eredeti verziót nézzük, ahol a 31. szinten +7 bónuszládával a napi 10 bónuszláda azért elég erős. Főleg a Kristály világítótorony és a naplemente tornyok miatt. Kristályvilágító 31en már ládánként 13k nyersit ad, ez a jelenlegi fogadóval napi 7 láda, azaz olyan 90k nyersi teljesen ingyen. Illetve a naplemente esetében meg olyan 60k mag naponta. Ha nem 7, hanem 10 napi bónuszláda lenne, akkor az már 130k nyersi és 80k mag lenne naponta a ezekkel a csodákkal.
 

Burney

Felderítő
Sziasztok!
Ismét egy kérdés :)
Fejleszteném a Harmónia Liget harmadik szintjét, nagy nehezen sikerült összehoznom hozzá még 3 együttest (összesen van 6 db) Ha érintik a Ligetet ha nem akkor se látom a Portál fülön hogy meglenne a ritmusokból a 2-2-2 csak egyet mutat mindegyikből :(
Mit kell csinálni hogy elfogadja???
A termelésnél szépen nőtt a Portál termelése.
Ha még 3 együttes kell hozzá feladom.......
 

Burney

Felderítő
Rossz hírem van.
Mind a három együttesből kell összesen 6-6-6 db, tehát még gyártanod kell 3-3-3 darabot. :(
Azt néztem hogy majd kér még 9 meg 15 együttest ☹️ Azokat nem akartam megépíteni csak a portált a 3-ik szintre húzni aztán a techfán végigmenni.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Ha van elég PP-d és nem kell majd a Portállal gyártani és nem akarod a feladatokat megcsinálni, akkor majd később átugorhatod ennél a fejeztenél is a küldetéseket. Akkor tegyél le annyi hangszerkészítőt amennyit csak tudsz, hogy gyorsabban haladj.
Azt nem tudom, hogy mennyi Ütem kell a techfán a két ősi csoda feloldásához, de tán a 3. szintű portál má tud elegendőt tárolni.
Mondjuk én nem matekoztam ennyire, inkább leraktam azt a rengeteg együttest. Ha azon áthaladsz, akkor utána már viszonylag gyorsan megvan a vége.
 
Fent