• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A zene ereje

Calyr

Veterán
Ha van elég PP-d és nem kell majd a Portállal gyártani és nem akarod a feladatokat megcsinálni, akkor majd később átugorhatod ennél a fejeztenél is a küldetéseket. Akkor tegyél le annyi hangszerkészítőt amennyit csak tudsz, hogy gyorsabban haladj.
Azt nem tudom, hogy mennyi Ütem kell a techfán a két ősi csoda feloldásához, de tán a 3. szintű portál má tud elegendőt tárolni.
Mondjuk én nem matekoztam ennyire, inkább leraktam azt a rengeteg együttest. Ha azon áthaladsz, akkor utána már viszonylag gyorsan megvan a vége.
A 3. szintű portál csakis akkor lesz elég, ha van mellé legalább 14-es szintű Tárolás Örvénye ősi csoda.
 

Calyr

Veterán
Azt néztem hogy majd kér még 9 meg 15 együttest ☹️ Azokat nem akartam megépíteni csak a portált a 3-ik szintre húzni aztán a techfán végigmenni.
Semmi extra nyereményről nem maradsz le a faji feladatoknál, ha vársz a kövi korig (és akkor átléptetheted).
De a 3-as portál csak a TÖ csodával lesz elég a tech. fához, anélkül nem.
 

Herannin

Erős harcos
Azt néztem hogy majd kér még 9 meg 15 együttest ☹️ Azokat nem akartam megépíteni csak a portált a 3-ik szintre húzni aztán a techfán végigmenni.
TÁrolás örvénye csodával nem kell a 4es portál. Asszem 16. szint már elég hogy a vendég cuccos raktárkapacitás annyira növekedjen, hogy a 3as portál is elég legyen.
 

Kira7

Veterán
Mondjuk én nem matekoztam ennyire, inkább leraktam azt a rengeteg együttest. Ha azon áthaladsz, akkor utána már viszonylag gyorsan megvan a vége.
Annyiban érdemes matekozni, hogy a 3. szint után még a 4. szinthez amik kellenek még együttesek azoknak a mag , felemelkedett árú igénye ,és még hozzá a hely igény , attól kevesebb ráfordítással felhúzod a tárolás örvénye jóval kevesebb helyet is foglal és az utána meg is marad. Az együtteseket meg a végén csak kidobod, amit vissza kapsz belőle az meg szinte semmi. A tárolás örvényével még a pp is jobb lesz .
 

Burney

Felderítő
Köszi szépen a válaszokat, akkor itt leállok egy darabig és a Tárolás ösvényére koncentrálok :)
De az alap problémám még mindíg az hogy a Portál 3-ik szintjéhez nem fogadja el a 2-2-2 ritmust ami elvileg megvan, a 6 db Együttessel :(
Mennyi együttes kell a 3-ik szinthez??
 

Angita

Tag
Köszi szépen a válaszokat, akkor itt leállok egy darabig és a Tárolás ösvényére koncentrálok :)
De az alap problémám még mindíg az hogy a Portál 3-ik szintjéhez nem fogadja el a 2-2-2 ritmust ami elvileg megvan, a 6 db Együttessel :(
Mennyi együttes kell a 3-ik szinthez??
Szia ! 3-3-3 együttest kell leraknod.
 

Ferenc99

Erős harcos
Sziasztok ! Azt szeretném kérdezni , hogy rajtam kívül más is észrevette , hogy a Felderítők Fogadójánál miért csökkentették a maximálisan megszerezhető ládák számát ? Nagyon durva a háttere ennek nem ?
Konkrétabb leszek picit észrevettétek , hogy az a plusz 3 láda ami most nincs mit is adna ?
Hát így már nem csodálom , hogy kevesebb a megszerezhető láda .
Bocs , hogy ilyen rejtélyes vagyok , de nem írhatom le nyíltan .
 

Erica

Veterán
Sziasztok ! Azt szeretném kérdezni , hogy rajtam kívül más is észrevette , hogy a Felderítők Fogadójánál miért csökkentették a maximálisan megszerezhető ládák számát ? Nagyon durva a háttere ennek nem ?
Konkrétabb leszek picit észrevettétek , hogy az a plusz 3 láda ami most nincs mit is adna ?
Hát így már nem csodálom , hogy kevesebb a megszerezhető láda .
Bocs , hogy ilyen rejtélyes vagyok , de nem írhatom le nyíltan .
Szia!
Ezt nem értem, nálam a 32-es szinten 7 láda van minden nap, és annyi is volt. Most mire is gondolsz??
 

Calyr

Veterán
Korábban? Ki kutattad már egyáltalán , hogy ilyet írsz? Ez első perctől kezdve minden 10 láda után adott plusz egy ládát. A fogadó szuper csoda.
Ferencnek van igaza, a bétán a maxos csoda még +7 (!) ládát adott (így lehetett 10 db összesen a napi kapott láda), de mire élesbe jött, már visszafogták.
 

Ferenc99

Erős harcos
Fájt nekik , hogy a játékosok plusz 3 ládát szerezhetnének még , gondolom nem én vagyok az egyetlen aki imádja az ajándék ládákat .
 

Ferenc99

Erős harcos
A lényeg , hogy nem gondolom hibának azt a plusz 3 ládát .
Jaj letesztelték a bétán és biztos tönkre tenné a játékot . Ugyan már . Nem hiba .
A kristály világítótorony megváltoztatását se tartanám annak , de azt már jobban el tudom fogadni , hogy ne kapj minden egyes segítségnyújtásért árut , persze ez rég volt , gondolom nem emlékszik rá senki .
 
Fent