• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Száműzött Bosszúja

Deathfolk

Veterán
15 tenyésztésit 4-es szintre húzni az is szép teljesítmény, én a 10-el vért izzadtam annyi manna kell hozzá. A kereskedőnél gyorsabban összevadásztam hozzá s cuccot, mint a mannát megtermeltem ;)
A tenyésztésikben a termeléssel nincs gondom, az nem olyan lassú mint a hajós projekt volt.
Igaz néha kissé unalmas, de közben mindig van valami event amivel elüthetjük az időt :D
Én 18db lv4-el csináltam, eredetileg 21db-ot terveztem de aztán fogtam bevágtam a raktárba a félkész lv2-3akat és maradt kint 18db, amikhez ráadásul rengeteg út is kellett és az is nagyon sok mannába került, bár igen még mindig jobb volt ez mint anno a rengeteg kishajós termeléses rémálom :D De nagyon nem jó irány ezek a megoldások, az ember minden kedvét elveszti és a kevésbé türelmes játékosok folyamatosan hagyják abba a játékot, mert nem hogy csak nincs motiváció de még idegesítő is ez a értelmetlen lassítás. Már előre félek mi lesz a követkető fejezetbe, lehet kombinálják a hajóst ezzel, kell majd letenni 50db valami kisebb 3x3as épületet, amibe 10perces gyártásokat kell majd indítani 1millió mannáért :D (aki meg munkaidőbe nem tud belépni az így járt....) Engem ez a event event hátán is idegesít... Én 1 olyan fejezetet szeretnék amibe nem lenne vendég nép, egyszerűen csak fejleszteni kéne a várost, lehetne minden 2.-3. fejezet ilyen nyugis, amikor ki lehetne élvezni a nagy várost és a lassítást pedig ha nagyon akarnák akkor megoldanák azzal hogy a kutatásokhoz rengeteg tp kéne.
 

Kira7

Veterán
15 tenyésztésit 4-es szintre húzni az is szép teljesítmény, én a 10-el vért izzadtam annyi manna kell hozzá. A kereskedőnél gyorsabban összevadásztam hozzá s cuccot, mint a mannát megtermeltem ;)
A tenyésztésikben a termeléssel nincs gondom, az nem olyan lassú mint a hajós projekt volt.
Igaz néha kissé unalmas, de közben mindig van valami event amivel elüthetjük az időt :D
Szia!
Amennyiben még jól rágyúrsz a kereskedő céhedre akkor végső teremtményt olyan 200 körül tudsz képezni 6 óránként , ahhoz szükséges 6 db. 4-s szintű tenyésztési központ 6 órás termelése. A végén a 4-s szintű erődhöz kutatáshoz kell 6000 végső teremtmény felépítéséhez meg 6900 csak ennek a legyártása nonstop gyártásba 16-17 nap és akkor még nem beszéltünk a Fény és éjszakai teremtmények szükségletéről ami szintén a tenyésztésikbe gyártasz Baromi lassú a vége ...hajóst is unalmasnak tartottam, de ezt se tartom többre.
 
Utoljára szerkesztve:

Garrett

Újonc
Sziasztok! Mi a maximum a tartomany felfedezèsnèl most a tèrlèpen? Illetve mikor ad utolso teruletet a varoshoz? 580 utan most azt irja h. 0 kell mèg a következőhöz. Mèg van egy főèpület fejlesztèsem, az változtat a dolgon? Köszi a választ!
Garrett
 

Herannin

Erős harcos
Sziasztok,

A bosszú erődje épül 4. szintre. Az eladásával/bontásával szerezhető meg a végső anyag.
Meg kell várnom, amíg felépül 4. szintre a bosszú erődje és csak utána adhatom el, VAGY, akkor is eladhatom ha még épül és megkapom a végső anyagot így is?
 

Putyika

Veterán
Meg kell várnom, amíg felépül 4. szintre a bosszú erődje és csak utána adhatom el, VAGY, akkor is eladhatom ha még épül és megkapom a végső anyagot így is?
Szia!

Jó a kérdés! Ha rákattintasz az eladás ikonra és épületre húzod, akkor kiírja, hogy mit kapsz vissza....de én nem kockáztatnék, nagybukta, ha nem a végső anyagot kapod.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok,

A bosszú erődje épül 4. szintre. Az eladásával/bontásával szerezhető meg a végső anyag.
Meg kell várnom, amíg felépül 4. szintre a bosszú erődje és csak utána adhatom el, VAGY, akkor is eladhatom ha még épül és megkapom a végső anyagot így is?

Szia!

Én most kipróbáltam, nekem megadta a végső anyagot, miközben a 4. szintre épült az épület. :)
 
Fent