• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Törpök

DeletedUser1637

Vendég
Kérésre nyitottam ezt a topikot! Ide kerüljenek a Törpök fajjal kapcsolatos kérdések, válaszok, hasznos információk, szigorúan off nélkül, hogy legyen értelme a külön topiknak, és bárkinek bármikor visszakereshető legyen a tartalom! :)
 

DeletedUser1881

Vendég
Sziasztok az lenne a kérdésem ha befejeztem a Törpöket vagyis a hatodik fejezetet akkor már nem lesz szükségem gránitra vagy rézre?Köszönöm előre is a választ.
 

DeletedUser1882

Vendég
Sziasztok az lenne a kérdésem ha befejeztem a Törpöket vagyis a hatodik fejezetet akkor már nem lesz szükségem gránitra vagy rézre?Köszönöm előre is a választ.
A termelőket eladhatod.Portált ne mert lesz egy feladat,hogy ad el .Ha nem szoktad megoldani az oldalt feljövő feladatot akkor eladhatod a portált is.
Nem lesz szükség se gránitra se rézre.
 

DeletedUser1881

Vendég
A termelőket eladhatod.Portált ne mert lesz egy feladat,hogy ad el .Ha nem szoktad megoldani az oldalt feljövő feladatot akkor eladhatod a portált is.
Köszi akkor szóval kivégezhetem a törpöket,igen találkoztam vele,hogy adjam el,pont ezért kérdeztem,hogy nem-e lesz szükségem rá,kicserélem az utakat törpösre és fájó búcsút veszek tőlük,hüp-hüp.
 

DeletedUser1842

Vendég
Helló!
Törpkor (6. fejezet) előtt vagyok. Melyik nyersanyaggal mennyivel érdemes nekivágni, illetve melyik törp termelő épületből mennyit érdemes lerakni? Ezek együtt + portál mekkora helyet igényelnek?
 

DeletedUser1701

Vendég
Helló!
Törpkor (6. fejezet) előtt vagyok. Melyik nyersanyaggal mennyivel érdemes nekivágni, illetve melyik törp termelő épületből mennyit érdemes lerakni? Ezek együtt + portál mekkora helyet igényelnek?
Már nagyon régen jártam a Törp korban, de úgy emlékszem, hogy 10 gránit bánya és 6 rézöntöde minimum kell a megfelelő ütemű fejlődéshez. Ettől persze el lehet térni, ha elegendő terület áll a rendelkezésedre;) Ezeket igyekezz a Törp portállal együtt minél hamarabb a maximum szintre fejleszteni, hogy a termelés és a portál kapacitása is nőjön. A gránit bánya 3x2-es, a rézöntöde pedig 2x3-as helyet foglal, ezek szintnöveléskor nem változnak. A portál 2x2-ről indul, és a 4. szinten már 5x5-ös helyet fog foglalni. :)
 

DeletedUser1842

Vendég
10 gránit bánya és 6 rézöntöde minimum kell a megfelelő ütemű fejlődéshez. Ettől persze el lehet térni, ha elegendő terület áll a rendelkezésedre;) Ezeket igyekezz a Törp portállal együtt minél hamarabb a maximum szintre fejleszteni, hogy a termelés és a portál kapacitása is nőjön. A gránit bánya 3x2-es, a rézöntöde pedig 2x3-as helyet foglal, ezek szintnöveléskor nem változnak. A portál 2x2-ről indul, és a 4. szinten már 5x5-ös helyet fog foglalni.

Köszi!:) Melyik nyersanyag fog legjobban fogyni, mit érdemes előre felhalmozni? Úgy értem deszka, acél, selyem stb..
 

DeletedUser1701

Vendég
Köszi!:) Melyik nyersanyag fog legjobban fogyni, mit érdemes előre felhalmozni? Úgy értem deszka, acél, selyem stb..
A gránit ugyanúgy termelődik a bányákban, mint az arany a lakóépületekben, a réz termelése a két nem bónuszos alapvető árut igényli. A fejlesztésükhöz pedig arany, alapanyag és a vendégfaj árui szükségesek.
 

DeletedUser1842

Vendég
A gránit ugyanúgy termelődik a bányákban, mint az arany a lakóépületekben, a réz termelése a két nem bónuszos alapvető árut igényli. A fejlesztésükhöz pedig arany, alapanyag és a vendégfaj árui szükségesek.
Köszönöm a segítséget. Ezek alapján már biztos, hogy nem lesz gond.:)
 

DeletedUser1637

Vendég
Melyik nyersanyag fog legjobban fogyni, mit érdemes előre felhalmozni?
A lakóépület fejlesztéshez mindhárom kézműves (második szintű) árú kell elég jelentős mennyiségben az egyik szinthez, a másikhoz mindhárom varázslatos (harmadik szintű) árú fog kelleni, szintén jelentős mennyiségben. Műhelyekhez a szokásos alapanyag+arany kombináció kell (722E-895E arany, 15.9E-20E alapanyag). A techfára nem emlékszem, de azt meg tudod nézni feloldatlan állapotban is. ;)
 

DeletedUser2200

Vendég
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni. Befejeztem a törpöket, már minden törp épültet el is bontottam, de a küldetések között marad egy halom törp küldetés. Ez már nem fog változni? Már van napfarm, készül a éj farm, azt hittem egyszer csak megszűnik a törp küldetés is.
Előre is köszönöm a választ.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni. Befejeztem a törpöket, már minden törp épültet el is bontottam, de a küldetések között marad egy halom törp küldetés. Ez már nem fog változni? Már van napfarm, készül a éj farm, azt hittem egyszer csak megszűnik a törp küldetés is.
Előre is köszönöm a választ.
Lett volna küldetés arra, hogy bontsd le a portált, ami az utolsó.
Ha nem csináltad folyamatosan a küldiket, akkor szívás. Már amennyiben később szeretnéd csinálni őket.
Csak úgy tudsz tovább lépni, hogy ha megint felépítesz mindent, ami ahhoz kell, hogy az épp aktuális küldetést és a továbbiakat megcsináld.
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni. Befejeztem a törpöket, már minden törp épültet el is bontottam, de a küldetések között marad egy halom törp küldetés. Ez már nem fog változni? Már van napfarm, készül a éj farm, azt hittem egyszer csak megszűnik a törp küldetés is.
Előre is köszönöm a választ.
Szia,
A törpös küldetések csak úgy szűnnek meg, ha megcsinálod őket. Tehát, ha csinálni akarod a küldiket, vissza kell építened a törp-portált, és a gránit, valamint rézbányákat, és megcsinálni mindazt, amit kérnek. Egyébként lesz olyan küldetés is, hogy add el a törp-portált.
Remélem, tudtam segíteni Neked. :)
További jó játékot!
 

DeletedUser2200

Vendég
Köszönöm szépen a válaszokat, ugyan nagyon elszomorodtam :( Marad akkor már végig a törp, mert hogy nem építem újra az biztos. Így is nagyon nehezen tudtam továbblépni.

Mégis visszaépítettem a portált és egy gránitbányát, így végigvittem a küldetést a törp portál elbontásáig. Hogy több ilyen hibát ne kövessek el, kérdésem hogy a többi portált is akkor szabad majd elbontani, amikor küldetést kapok róla? Lesz egyáltalán a többi portál bontáshoz küldetés?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3108

Vendég
Mégis visszaépítettem a portált és egy gránitbányát, így végigvittem a küldetést a törp portál elbontásáig. Hogy több ilyen hibát ne kövessek el, kérdésem hogy a többi portált is akkor szabad majd elbontani, amikor küldetést kapok róla? Lesz egyáltalán a többi portál bontáshoz küldetés?
Ha jól emlékszem, az erdei elfeknél már nem kérte, hogy add el a tisztást, de a tündér-, és az ork-portál eladását igen. Arra viszont lehet hagyatkozni, hogy amíg van olyan küldetés, amit nem lehet elutasítani, addig még nem végeztél az adott faj küldetéseivel.
 
Fent