• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Törpök

DeletedUser4165

Vendég
Hogyan kell törp szobrot építeni?
Ezt az opciót sehol sem találom,de van egy ilyen feladat.
 

DeletedUser5381

Vendég
Sziasztok, a portál út helyettesítheti a sima utakat? Tehát működik egy hagyományos épület ha csak portál út van mellette, hagyományos út pedig nincs?
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok!

Valahol össze vannak szedve listába a törpkorszakhoz tartozó küldetések?:rolleyes:
Csak szeretném tudni, hogy még mennyi van hátra belőlük:cool:, mert amúgy már a korszakom legvégén járok..
Ha valaki tudna ezzel segíteni szuper lenni. Várom a visszajelzéseiteket.
 

DeletedUser3108

Vendég

Spectral

Újonc
Pontosan mi az a kihívás?

Milyen kihívásra gondolsz?
Ha a küldetéssorozatra, ami fajonként változik, akkor az teljesen opcionális. Miután átléptél a következő fejezetbe, át lehet ugrani minden az előző fajhoz tartozó fennmaradó küldetést.
Edit: legalábbis így emlékszem. Valaki javítson ki, ha tévedek.
 
Utoljára szerkesztve:

polgarmaercell

Erős harcos
Milyen kihívásra gondolsz?
Ha a küldetéssorozatra, ami fajonként változik, akkor az teljesen opcionális. Miután átléptél a következő fejezetbe, át lehet ugrani minden az előző fajhoz tartozó fennmaradó küldetést.
Edit: legalábbis így emlékszem. Valaki javítson ki, ha tévedek.
Erre én is rájöttem.
DE azt kérdeztem, hogy mi a kihívás szövege.
Pl.: Legyen a Törp portálod 3-as szintű. Vagy valami ilyesmi
 

polgarmaercell

Erős harcos
A kérdésem a következő:
Hányas szintig MUSZÁJ fejleszteni a Törp portált? (Muszájnak az számít, ha egy technológiához már olyan sok gránit és/vagy réz kell, hogy azt egy alacsonyabb szintű portál nem bírja el.)
 
Fent