• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Félszerzetek

DeletedUser1637

Vendég
Kérésre nyitottam ezt a témát! Ide kerüljenek az Félszerzetek fajjal kapcsolatos kérdések, válaszok, hasznos információk, szigorúan off nélkül, hogy legyen értelme a külön topiknak, és bárkinek bármikor visszakereshető legyen a tartalom! :)
 

DeletedUser362

Vendég
Egy kérdésem lenne... Még nem jöttem rá, hogy tudnék Isteni magokhoz jutni. A kutatásban sikerült feloldanom a mezőgazdaságot. Azt hittem ezután építhetek gabonamezőt, de valami nem stimmel. A gabonamezőhöz magokat kér. Segítsetek! Köszönöm!
 

DeletedUser1322

Vendég
Egy kérdésem lenne... Még nem jöttem rá, hogy tudnék Isteni magokhoz jutni. A kutatásban sikerült feloldanom a mezőgazdaságot. Azt hittem ezután építhetek gabonamezőt, de valami nem stimmel. A gabonamezőhöz magokat kér. Segítsetek! Köszönöm!

Az Isteni magokat a kereskedő épületed termeli.Ehhez 2-es szintre kell fejlesztened.
 

DeletedUser1701

Vendég
Mèg 3-4 kutatás van nekem a vègèig, de eddig mèg csak egy olyan feladattal találkoztam, ami a műhelyek fejlesztèsèt kèri. Az is egy normál (elutasítható) volt, hogy legyen 5 műhelyem 26-os szinten. ;) De ettől függetlenül lehet, hogy lesz másik is, bár remèlem, hogy nem...:D
 

DeletedUser1432

Vendég
Azt szeretném megtudni, mi az isteni magok alap terméshozamának, valamint korai begyűjtés bónuszának képlete?

Köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném megtudni, mi az isteni magok alap terméshozamának, valamint korai begyűjtés bónuszának képlete?

Köszönöm
Alap termelés 24 óra alatt: <főépületed szintje> x <befejezett tartományaid száma>
Begyűjtési bónusz: <főépületed szintje> x <csodáid szintjének összege>
Szerk. És leggyakrabban 3 óránként lehet begyűjteni.

Szívesen. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1495

Vendég
Sziasztok!
Tudnátok segíteni, elakadtam.
A nem elvethető küldetéseknél van egy kérés " Szállíts le 1000 Orkot " mit kell itt csinálni, már mindent kipróbáltam.
Előre is köszi.
 

DeletedUser1432

Vendég
Sziasztok!
Tudnátok segíteni, elakadtam.
A nem elvethető küldetéseknél van egy kérés " Szállíts le 1000 Orkot " mit kell itt csinálni, már mindent kipróbáltam.
Előre is köszi.
Ha rákattintasz a küldetésre, az ablak jobb oldalán nincs egy zöld + jel?
 

DeletedUser

Vendég
Mondok egy infót, hátha másnak is fontos lehet.
A farm 2-ről 3-ra való fejlesztését megszakítva visszakaptam a befektetett 450 levest. Viszont a gabonamező építésének megszakításával elveszett a belerakott 410 trágya, és azt hiszem, az isteni magok is. (Lehet esetleg ez egy hiba?)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1432

Vendég
Ma reggel nyitáskor én is beléptem a gazdaboltba, egyenlőre csak körülnézni, mi fog kelleni :)
 

nlstemplar

Veterán
30. Kutasd ki az átrendezett lakóépületeket Elutasítható.
31. Legyen 20 lakóépületed 26-os, vagy magasabb szinten Nem utasítható el.

Ez most tényleg így van?
Nem fordítva van, a 30. nem utasítható el, és a 31.az elutasítható?
 

DeletedUser1432

Vendég
30. Kutasd ki az átrendezett lakóépületeket Elutasítható.
31. Legyen 20 lakóépületed 26-os, vagy magasabb szinten Nem utasítható el.

Ez most tényleg így van?
Nem fordítva van, a 30. nem utasítható el, és a 31.az elutasítható?
Javítva, köszi
 

DeletedUser1205

Vendég
Sziasztok, a félszerzetek TP fája végig ki lett kutatva, van valami lezáró feladat vagy csak simán lehet bontani a farmokat és kész?
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok, a félszerzetek TP fája végig ki lett kutatva, van valami lezáró feladat vagy csak simán lehet bontani a farmokat és kész?
Az utolsó feladat, hogy add el a Forrás-ligetet és gyűjts 20.000 isteni magot. Ezért kapsz 200 gyémántot. Ha ez is megvolt, akkor nincs több érdemi dolgod a félszerzetekkel.
 
Fent