• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Félszerzetek

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
A félszerzeteknél a felénél tartok.. meddig kell mannát termelni? esetleg a következő fajhoz is kell?? Azt tudom , hogy a főépület fejlesztéshez kell a 2 szinthez ami a félszerzetekhez tartozik.
Valaki esetleg tudja esetleg? Most van 678000 manna abból bőven futja a főépület fejlesztéseire... de kell még valamihez?
Köszönöm:Mircipirci
 

DeletedUser1637

Vendég
Ahogyan @GreenKnight írta, az Isteni magok, és a Mana ezentúl szerves részei a játéknak, tehát ezután is fognak kelleni. :)
 

DeletedUser362

Vendég
Üdv mindenki! Az lenne a kérdésem, hogy: elérkeztem az utolsó fejezetben a "Henye békához" amit sikerült feloldanom. Sehol sem találok olyan épületet vagy bármit ami ezzel kapcsolatos lenne. Mi ez a henye béka? Van valami tennivalóm ezzel kapcsolatban?
Előre is köszönöm a választ.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenki! Az lenne a kérdésem, hogy: elérkeztem az utolsó fejezetben a "Henye békához" amit sikerült feloldanom. Sehol sem találok olyan épületet vagy bármit ami ezzel kapcsolatos lenne. Mi ez a henye béka? Van valami tennivalóm ezzel kapcsolatban?
Előre is köszönöm a választ.
Szia! A henye béka egy nehéz távolsági harci egység, és a zsoldostáborban képezhető.
 

DeletedUser929

Vendég
A játékban való haladásomat nagyon nagy mértékben segítette a gondos előretervezés. Az ehhez szükséges információkat a testvériségi tagoktól szereztem be, illetve az Elvenar Wikiről. Sajnos most ott tartok, hogy ez az utóbbi lehetőség megszűnni látszik, mivel a wikin a félszerzetekről SEMMIFÉLE információ nem található meg.

Kérdésem az lenne, hogy a jövőben ez fog változni? A wikit fordító/készítő illetékesek igazán összekaphatnák magukat...
 

Amszeth

Erős harcos
Sziasztok

Segítsetek egy kicsit, meg tudná nekem mondani valaki, hogy honnan szerzek csípő kenyeret?
Elvileg a farm 2-es szintjén lehet termelni, de ahhoz hogy 2-es szintű legyen a farm kell hozzá 300db.

köszi. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Segítsetek egy kicsit, meg tudná nekem mondani valaki, hogy honnan szerzek csípő kenyeret?
Elvileg a farm 2-es szintjén lehet termelni, de ahhoz hogy 2-es szintű legyen a farm kell hozzá 300db.

köszi. :)
Szia! Már egyes szinten is tud a farm csípő kenyeret termelni, mezőből kell 1-es és 2-es szintű is hozzá (gabona+répa).
 

Amszeth

Erős harcos
Hoppá!!!

Most úgy csináltam mintha kezdő lennék.:(:(:(

Folyamatosan megy a műtrágya termelés és a mezőkből meg csak 1db 2-es van.

Eddig a farm csak gyémántért engedett volna mást termelni.

Szóval jól benéztem.

Legközelebb jobban figyelek.

Köszönöm a segítséget.:)
 

liliputy

Veterán
Sziasztok! Van egy feladat a félszerzeteknél, hogy szállíts le 1000 orkot. A fegyvertáramból ma reggel gyűjtöttem be 770,et meg majd még ugyan ennyi lesz, és a feladatban nem jelent meg a 770 ork. A kérdés: mi adja az orkokat? nem a fegyvertár?
 

Putyika

Veterán
Nem legyártani, hanem leszállítani kell! ;) A feladatban van egy kis zöld + jel arra kell rákattintani és leszállítani őket! :)
 

DeletedUser362

Vendég
Egy kissé megint tanácstalan vagyok... :) Az Isteni magok termelése elég lassú folyamat, ráadásul még bomlik is. Viszont ebben a fejezetben nagyon nagyon sok kellene. Hiába van meg a Kereskedelmi központom is, ez még mindig édes kevés a boldogsághoz :)))
Mag kell a kutatásnál, mag az építéshez, mag az érző áruhoz..., ennyi magot az Isten sem tud megtermelni :)))))))))))
Én hogyan? Honnan?
Valamit rosszul csinálok?
 
Fent