• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Félszerzetek

GreenKnight

Veterán
Egy kissé megint tanácstalan vagyok... :) Az Isteni magok termelése elég lassú folyamat, ráadásul még bomlik is. Viszont ebben a fejezetben nagyon nagyon sok kellene. Hiába van meg a Kereskedelmi központom is, ez még mindig édes kevés a boldogsághoz :)))
Mag kell a kutatásnál, mag az építéshez, mag az érző áruhoz..., ennyi magot az Isten sem tud megtermelni :)))))))))))
Én hogyan? Honnan?
Valamit rosszul csinálok?
Szerintem igen, ugyanis nem látok nálad acél manufaktúrát egyet se. Márpedig, ha a márvány manuban akarod megtermelni a szükséges érző árut, akkor ez a helyzet. Szerintem 1db 24-es acél manuval többet és sokkal gazdaságosabban tudnál termelni, mint a 6 márványban összesen.
 

liliputy

Veterán
Ez akkor sem oldja meg az eredeti problémát, hogy rengeteg Mag kell, mivel bármelyik érzékeny áru termeléséhez Mag kell és ez "érzékenyen" érinti a Mag raktárat ;)
Szerintem a fejlesztők ezzel a módszerrel próbálják lassítani a fejlődést...... hova az a nagy sietség.... gondolják. :rolleyes::D:D:D
 

GreenKnight

Veterán
Én nem tudom, hogy ti mire költitek el vagy hogyan csináljátok, de nekem a mag készletem kb. 10%-al csökkent az elementálok megjelenése óta. Pedig termelem az érzékeny árut (persze nem ész nélkül és nem állandóan), csinálom a kutatásokat, stb.
Nekem az ásványi anyagok szűkössége nagyobb gondot okoz, mint a mag hiánya.
 

DeletedUser

Vendég
Én nem tudom, hogy ti mire költitek el vagy hogyan csináljátok,
Mondjuk a termelés mennyiségében nagy különbségek lehetnek. Nekem mondjuk 109 a csodáim össz-szintje, de @liliputy -nak ahogy néztem, csak 41. És ha még ritkábban is gyűjti be a magokat, hát sokkal kevesebb termelődik. Nekem 29ezer körül termelődik naponta... ezzel mondjuk elég könnyen lehet gazdálkodni és gondolom, neked is legalább ennyi...
 

liliputy

Veterán
Egyébként meg feltételezem, hogy azok a játékosok, akik hetek,hónapok óta csak "vegetáltak", mert már régóta várták az új fajokat, nyilván sok magot összegyűjtöttek, mivel eddig nem volt szükség rá a fejlesztésekhez.
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként meg feltételezem, hogy azok a játékosok, akik hetek,hónapok óta csak "vegetáltak", mert már régóta várták az új fajokat, nyilván sok magot összegyűjtöttek, mivel eddig nem volt szükség rá a fejlesztésekhez.
Jelzem, én ezt tettem, de pár nap alatt elvertem az összeset gyorsan. :D Már nekem is a termelődő számít, de ahogy fentebb írtam, az enyém viszonylag soknak számít asszem.
 

GreenKnight

Veterán
Cseréljünk..... , nekem azzal semmi gond :D:p
Nem csodálom, hiszen még csatornát se látok a városodban. Illetve ahogy nézem épp most húzod a kereskedőt, tehát onnan nem jutsz most egy darabig maghoz.
nyilván sok magot összegyűjtöttek, mivel eddig nem volt szükség rá a fejlesztésekhez.
Pontosan. Kb. 200K körüli készlettel vágtam neki az elementáloknak, ami most a "hatalmas" felhasználás miatt 180K körül állt be.

Nekem 29ezer körül termelődik naponta... ezzel mondjuk elég könnyen lehet gazdálkodni és gondolom, neked is legalább ennyi...
Ilyesmi lehet nekem is, nem számoltam össze még pontosan. Nagyon sokat számít, ha 3 óránként be tudja gyűjteni az ember. Persze nem árt, ha ehhez elég magas a csodák szintje is, mert a begyűjtési bónusz többet számít, mint az alap termelés.

És ez mennyiben változtat a mag termelésén? Én úgy gondoltam, hogy az Elvenar Ker.Központ fejlesztésével növelhető csak a mag..... vagy rosszul tudom?
A begyűjtési bónusz a főépület szintjének és a csodák szintjeinek szorzata. Nálam ez 27x121=3.267 mag 3 óránként. Amihez jön a kereskedő normál termelése (befejezett tartomány*főépület szintje/24 óra), ami nálam 513/óra. Tehát 3 óránként leszedek kb. 4.800 magot.
Ehhez képest a ker. központ 1.296 magja 12 óránként elenyésző.
 
Utoljára szerkesztve:

kovigyu

Felderítő
Mondjuk a termelés mennyiségében nagy különbségek lehetnek. Nekem mondjuk 109 a csodáim össz-szintje, de @liliputy -nak ahogy néztem, csak 41. És ha még ritkábban is gyűjti be a magokat, hát sokkal kevesebb termelődik. Nekem 29ezer körül termelődik naponta... ezzel mondjuk elég könnyen lehet gazdálkodni és gondolom, neked is legalább ennyi...
Szia!
A csodák össz-szintjét hol tudom megnézni?
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Most kezdem a félszerzeteket. Lesz feladat az előző faj épületeinek eladására? Úgy néz ki, hogy itt nem, de azért megkérdezem.
 

DeletedUser4276

Vendég
Sziasztok!
Elértem a techfán a félszerzetek végére. A kapcsolódó feladatsornál az 58.-at teljesítettem (200e mana és 20e mag), de nem ad be többet a fejezetes feladatokból, két eldobható feladat jelent meg.
Úgy tudom a fejezetes feladatok 60 feladatból állnak, és van feladat a Forrásliget lebontására is.
Az eldobható feladatok után vajon befogja a maradék kettőt adni a játék? Van erről valakinek vmi tapasztalata?
 

DeletedUser683

Vendég
Most kezdem a félszerzeteket. Lesz feladat az előző faj épületeinek eladására? Úgy néz ki, hogy itt nem, de azért megkérdezem.
Eladhatod a sárkányos épületeket. ;)

Sziasztok!
Elértem a techfán a félszerzetek végére. A kapcsolódó feladatsornál az 58.-at teljesítettem (200e mana és 20e mag), de nem ad be többet a fejezetes feladatokból, két eldobható feladat jelent meg.
Úgy tudom a fejezetes feladatok 60 feladatból állnak, és van feladat a Forrásliget lebontására is.
Az eldobható feladatok után vajon befogja a maradék kettőt adni a játék? Van erről valakinek vmi tapasztalata?
Te viszont várd ki, mert kéri majd feladat (az utolsó) a forrás-liget eladását, ráadásul 200 gyémánt a jutalom. ;)
 

DeletedUser4276

Vendég
.
Te viszont várd ki, mert kéri majd feladat (az utolsó) a forrás-liget eladását, ráadásul 200 gyémánt a jutalom. ;)
Tudok a gyémántról, azért is aggódom miatta. :) Olyan, mintha megszakadt volna a feladatsor, nem adja be a következő fejezetes feladatot. Okozhat problémát, hogy kinyitottam a következő faj ládáját?
 

DeletedUser683

Vendég
Tudok a gyémántról, azért is aggódom miatta. :) Olyan, mintha megszakadt volna a feladatsor, nem adja be a következő fejezetes feladatot.
Se neked nem a következő fejezet küldetései kellenek, hanem a félszerzeteké. A félszerzet fejezet utolsó küldetése a liget eladása. Egyébként az egyik tesómnál figyeltük meg, hogy a miénkhez képest változtattak a küldetéseken. Érdeklődj a support csapatnál szerintem! :)
Okozhat problémát, hogy kinyitottam a következő faj ládáját?
Az csak abban az esetben, ha fel is oldottad a Fejlett felderítő kutatást, mert ezzel a művelettel történik meg a fejezetlépés. :)
 

nlstemplar

Veterán
Okozhat problémát, hogy kinyitottam a következő faj ládáját?
Az csak abban az esetben, ha fel is oldottad a Fejlett felderítő kutatást, mert ezzel a művelettel történik meg a fejezetlépés.
Ha megcsináltad a fejezet lépést akkor az előző fejezetes feladatok is eldobhatóvá válnak.
A félszerzetes fejezet feladatok között egyébként is van ami elutasítható volt. Pontosan milyen feladataid vannak?
 
Fent