• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Üdvözöljük az Elementálokat!

DeletedUser683

Vendég
Szia, @Lynetel arra gondolt, ha megkörnyékez idegent gyantáért, az illető tesóságában lehet probléma ebből; hisz mindenki tesóságon belül segít első körben. (tipp) :cool:
Igen, így második olvasatra ez is benne van, szerintem is arra gondolt. :oops:
Nem "eccerű" ez a gyantakérdés.
 

Erica

Veterán
Nem "eccerű" ez a gyantakérdés.
NEM ÁM...olykor még a szőrt is húzza......vagy mi...:D
images
 

DeletedUser929

Vendég
Azt elég szomorúnak tartom, hogy valaki a testvériségedben nem a csoportnak adja el az áruját, miközben a fagyanta folyamatosan hiánycikk. Véleményem szerint nem sok keresnivalója van az ilyennek a csoportban. Azt nem tudtam, hogy csoportbeli fagyantás van-e nálatok, külsős megkörnyékezése jutott eszembe,

1 fagyantás van a csoportban, ő kiváló tag de rajta kívül még 6 tagot nem tud ellátni gyantával. Képtelenség, hisz mi a bánatot kezdene annyi platinával.

De látod te is szomorúnak tartanád, ha egy gyanta gyártót egy testvériségen kívüli keresné meg. Szerintem így reagálna az emberek 95 %-a, hogy ez árulás.
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Nem tökéletes megoldás, de talán kis segítség lehet ha nem minden platinát rögtön gyantára próbálsz cserélni, hanem valamennyit átváltasz holdkőre és azt gyantára. Macerás, de a semmitől talán jobb.

Sziasztok!
Igen a fagyanta a mi csapatunkban is gond! Nem lehet hogy valamit elrontottak a játékba?és pl ha megépítem a legmagasabbra a deszkát nem fogja adni nekem? aki márványos és acél a társ gyártója????
Az meg végképp felháborító hogy egyesek nem elfogadják a "tisztességes" ajánlatot, hanem feltesznek "irreálisakat!" nem lehetne ez bekorlátozni?? Itt áll mindenki aki nem azt termeli!! és arra várnak hogy a "tisztességtelen" ajánlatokat majd úgyis elfogadja valaki! Én biztos nem fogom!!! Szégyen! :(
Üdv: Mircipirci
 

DeletedUser

Vendég
Az hogy az összessel lehet piacolni az ok! de a tisztességtelenség az nem!
Ilyenek mindig vannak és lesznek. Nem piacolunk velük, ennyi. :) Még amikor néha 2 vagy 3 csillagosat tesz is ki, aki máskor folyton 0-ásat, akkor sem veszek tőle, még ha nagyon kellene is a cucc, amit kínál. Inkább kivárom, míg valaki normálistól kapok, olyanból több van. :)
Ezúton is köszönöm a sok érzékeny vásárlást mindenkinek! :rolleyes:
 

DeletedUser3108

Vendég
Hello,
Rendszeresen látom egyik játékos társunk ajánlatait, aki kitesz pl. 5100 platinát, és kér 5000 fagyantát, majd a piac utolsó soraiban kitesz 5000 fagyantát, és kér 8000!! platinát érte...
Amint @Kiralyno is írta, az ilyenektől én sem vásárolok, még akkor sem, ha egy helyben kell is toporognom. Várok a tisztességes ajánlatokra.
Ezúton is köszönet @Corvo -nak, akitől segítséget kértem gyanta ügyben, amikor hirtelen nagyon nagy szükségem volt rá, és azonnal segített.
Szerencsére, ilyen játékosok is vannak... :)
 

Burney

Felderítő
Sziasztok!
Ha kész vagyok az összes kutatással, akkor itt is le lehet bontani a termelő épületeket??
A Portált azt gondolom nem, a következő fajnál fogja kérni a feladat......legalábbis az eddigi gyakorlat szerint :D
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok!
Ha kész vagyok az összes kutatással, akkor itt is le lehet bontani a termelő épületeket??
A Portált azt gondolom nem, a következő fajnál fogja kérni a feladat......legalábbis az eddigi gyakorlat szerint :D
Ezt jelenleg nem lehet tudni. Én elbontottam. :) Várhatóan több hónap még, amíg új faj lesz, addig kihasználom a helyet. Húztam pár termelőt, műhelyet, illetve a tesósági kalandoknál is jól jön a plusz hely. 10-10 ezer érzékeny árúba, és durván számolva 1 napi arany és alapanyagba kerül újra felépíteni, ha kérné az eladást, és ahhoz elég 1. szintű is. ;)
 
Fent