• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Üdvözöljük az Elementálokat!

DeletedUser3403

Vendég
hát én nem értem hogy mit kell elutasitani nálam nem jelent meg
 

Jutka50

Újonc
Sziasztok!
Hiába utasítottam el több mint 10-et mégsem jött meg. Várjak még? Lesz értelme?
 

Burney

Felderítő
A Vendégek nyersanyagai lista még nem változott, az a kutatási fa előrehaladásával változik majd??
Csak hogy tudjuk miket kell majd termelni :D
 

Erica

Veterán
Sziasztok:D
Csodálatos Grafikák,aprólékosan megtervezett épületek,fantasztikusra sikeredett Avatarok....imádom♥...na jó elég a nyál csöpögtetésből♥...viszont,hogy területet csak egyet kapunk,nem arányos a város fejlesztésével,az új Faj területigénye is nagy.:mad:Remélem,hogy nagyon hamar lesz Tartományi Bővítés is!!:eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes:( aki elérte a maxot persze)
Legyen szép Napotok!!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3708

Vendég
Igen, ez nekem se tetszik, hogy CSAK 1 van a kutatásnál, és van olyan csapattag, akinek 457 tartomány után mert nem is ad tartományi bővítést. Így azért kicsit lekorlátózodott a dolog. A következő fajnál már nem is lesz bővítés? Ha az eddigi tendencia marad....

"és van olyan csapattag, akinek 457 tartomány után mert nem is ad tartományi bővítést."
igen új fejezettel lehetne bővíteni 500+ . 1 Városbővítést is keveslem Elementáloknál
 

GreenKnight

Veterán
Akkor most az 1 és 2 napos termelések megszűntek? Csak ezért nem fogom 23-ason tartani a bónuszos manuimat, mert az nem gazdaságos. Viszont előfordul, hogy előre lehet tudni, hogy valaki 24 órán belül nem jut géphez. Akkor marad a 9 órás termelés csökkentett mennyiséggel?
 
Fent