• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Üdvözöljük az Elementálokat!

DeletedUser929

Vendég
Az ingyen, meg nem igyen kérdést meg már túltárgyaltuk régen. Én is vettem anno de ez nem jogosít fel semmivel többre, mint azokat, akik ingyen játszanak.:)

Hát nem tudom, én többször láttam itt olyan hozzászólásokat, ahol kifejtették, hogy aki fizet, az bizony kapjon előnyöket is mellé.
 

DeletedUser929

Vendég
. Egyszerűen a használható terület méretéről van szó, ami behatárolt, nem tudják megoldani a korlátlan bővítést. :)

Ha én eljutok a tartományi bővítés végéhez és lerakom az 1 db elementál bővítést, még marad 18 db 5×5-es területegység. Ami azt jelenti, ha marad az 1 faji szakasz/ 1 városbővítés koncepció, akkor még pontosan 18 fajt kell még kitalálniuk a fejlesztőknek. Sok sikert hozzá! :))

Az előnyöket megkapja, amikor megvásárolt valamit, viszont az semmi másra nem jogosítja fel. Nem lesz ettől több szava, és nem várhatja el, hogy rá jobban figyeljenek. Erre gondoltam. :)

Lehet nem lesz ettől több szava, csak épp az ő pénzéből tud az is játszani, aki ingyen játszik. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser683

Vendég
Ha én eljutok a tartományi bővítés végéhez és lerakom az 1 db elementál bővítést, még marad 18 db 5×5-es területegység. Ami azt jelenti, ha marad az 1 faji szakasz/ 1 városbővítés koncepció, akkor még pontosan 18 fajt kell még kitalálniuk a fejlesztőknek. Sok sikert hozzá! :))
Ez nyilván nem így van, mivel vannak akik több területet kivásároltak már, tehát kevesebbet. Nézd, mint fentebb írtam, én megértem, hogy ez nem olyan jó, viszont én a másik oldalára is próbáltam rávilágítani. Tegyük fel, hogy akkora a házad, hogy belefér 3 szekrénysor, akkor a negyediket már nem veszed meg, mert nem fogsz tudni megfelelően haladni a lakásban, zavarni fog a plusz szekrénysor, akár a közlekedésben, akár a tv nézésben, vagy nem tudod kihúzni a kihúzható ágyadat. :)
Látom ma sikerült belém állnod, viszont ez azt jelenti, hogy nem érted amit írok. Nem baj, attól még legyen szép napod! :)
Lehet nem lesz ettől több szava, csak épp az ő pénzéből tud az is játszani, aki ingyen játszik. :)
Közvetve igen, de ez pusztán üzlet. Aki akar, vásárol előnyöket, és ezt a pénzt fordítják a játék fenntartására. ;)
 

DeletedUser3

Vendég
Szeretnék megkérni mindenkit, hogy ezt a témát most zárjuk le.
Nagyon eltértünk az eredeti témától, és úgy látszik, hogy az eszmecsere csak egyoldalú, így nincs értelme. Mindenkinek megvan a maga véleménye a dolgokról, de ha ez azzal társul, hogy a másikét meg sem akarjuk hallani, annak nem lesz jó vége.

@Djyahel szerintem korrekten leírta a dolgokat, csak ismételni tudnám.
 

Burney

Felderítő
Sziasztok!
Ha a feladatban kérteknek megfelelően felépítettem az 5 föld manifesztációt, meg 2-ik szintre húztam egyet, utána még kér a feladat mint az ötre valamit, vagy netán egytől meg lehetne szabadulni??
 

DeletedUser929

Vendég
Arról van valami statisztika, hogy a már érzékeny árut gyártó játékosok között hogy oszlik meg a holdkő-platina-elfgyanta bónusz?
Piaci tapasztaltok alapján mintha több lenne a platinát gyártó játékos, az elfgyanta gyártók meg mintha kevesebben lennének.

A mi Testvériségünkben 4 platinás van, 2 holdköves és csak 1 elfgyantás.
 

Burney

Felderítő
Arról van valami statisztika, hogy a már érzékeny árut gyártó játékosok között hogy oszlik meg a holdkő-platina-elfgyanta bónusz?
Piaci tapasztaltok alapján mintha több lenne a platinát gyártó játékos, az elfgyanta gyártók meg mintha kevesebben lennének.

A mi Testvériségünkben 4 platinás van, 2 holdköves és csak 1 elfgyantás.

Szia!
Nekem az alap bónuszosom az acél ehhez jött hozzá a fa ami elfgyantát termel.
Hozzáteszem nincs túl sok manufaktúrám, 4 acél 24-es szinten és 2 fa jelenleg 25 szinten.
Ami tapasztalatom van, a 2 db fa manuval több elfgyantát gyártok le és kevesebb Isteni magot használok fel mint a 4 acéllal platinát, így inkább az elfgyantát gyártom és piacolok vele platinát is, meg holdkövet :)
Nálam holdköves van kevés, ha meg van igen pofátlan cserealap van néha, de ha 1:1 arányba kiteszek valamit elég gyorsan elfogy.
 

DeletedUser929

Vendég
Továbbra is nagyon nehéz elfgyantát találni a piacom platináért cserébe.
Tud valaki erre valami ötletet, hogyan lehetne gyorsabban gyantáért jutni?

Termelési-kereskedelmi megállapodásokra is gondoltam, de abból meg lehet probléma lesz Testvériségen belül. De nálunk 1 ember nem tud ellátni saját magán túl még 6 testvériségi tagot gyantával.
 

DeletedUser683

Vendég
Továbbra is nagyon nehéz elfgyantát találni a piacom platináért cserébe.
Tud valaki erre valami ötletet, hogyan lehetne gyorsabban gyantáért jutni?

Termelési-kereskedelmi megállapodásokra is gondoltam, de abból meg lehet probléma lesz Testvériségen belül. De nálunk 1 ember nem tud ellátni saját magán túl még 6 testvériségi tagot gyantával.
Ez többnyire általános probléma. Valószínű, hogy az arány az, ami előre nem volt látható. Mármint azok aránya, hogy azok közül, akik beléptek az Elementálos fejezetbe, azok közük kinek mi a bónuszosa, és ezek között nincs egyenletes arány.
 

DeletedUser929

Vendég
Ez többnyire általános probléma. Valószínű, hogy az arány az, ami előre nem volt látható. Mármint azok aránya, hogy azok közül, akik beléptek az Elementálos fejezetbe, azok közük kinek mi a bónuszosa, és ezek között nincs egyenletes arány.
De akkor így hogyan lehet normálisan haladni, fejleszteni?
 

DeletedUser683

Vendég
De akkor így hogyan lehet normálisan haladni, fejleszteni?
Nekem általában, amikor nagyon kell, kirakom kérést, és elviszik. Annyi, hogy előre nagyon nem tudok raktározni, de az nem is olyan nagy baj, nem bomlik. Gondolom azért annyit csak tudsz szerezni, hogy fejlessz, vagy egyáltalán nem? A kérdésedre én érdemben nem tudok válaszolni. olyan ez, mint a bajnokságok utáni átmeneti áruhiány valamelyik áruból, és valószínűleg a helyzet megoldása is a tiéd. Szívesen segítenék, de nekem ugyanaz a bónuszos, mint neked, így nem tudok. Valakit környékezz meg ez ügyben szerintem! ;)
 

DeletedUser929

Vendég
Gondolom azért annyit csak tudsz szerezni, hogy fejlessz, vagy egyáltalán nem? ;)

Pont ez a gondom, hogy nem. Törp acélmanut akarnám fejleszteni 26-os szintre és képtelenség hozzá összeszedni a 26.200 gyantát.
Már 5200 platinát raktam ki 5000 gyantáért, kíváncsi vagyok így kelendő lesz-e.

Nem tudom mi az arány, de szerintem az elementálosok max 20 %-a lehet gyantás.


Valakit környékezz meg ez ügyben szerintem! ;)

Megoldás lenne ez is, bár fennáll a balhé esélye, hogy a gyantáját miért külsősnek adja el, miért nem testvériségen belül.
 

DeletedUser929

Vendég
De ahogy látom a probléma nem csak engem érint. Jelenleg a kereskedőben 27 oldalon keresztül keresnek gyantát platináért.
pla.jpg
 

DeletedUser683

Vendég
Azért szólok, hogy ne érjen meglepetés... az érzékeny áru bomlik. Minden éjszaka 10%-ot. Hacsak nincs épületed, ami ezt csökkenti.
:D Köszi! Én is szólok, hogy ugyanezt írtam, csak más a csomagolása. Ha nem raktározom, nem bomlik, így talán jobban érthető, mert ami nincs, az nem bomlik. ;)
Régen rossz lenne, ha eddig nem jöttem volna rá, hogy bomlik az érző áru. :)
Megoldás lenne ez is, bár fennáll a balhé esélye, hogy a gyantáját miért külsősnek adja el, miért nem testvériségen belül.
Azt elég szomorúnak tartom, hogy valaki a testvériségedben nem a csoportnak adja el az áruját, miközben a fagyanta folyamatosan hiánycikk. Véleményem szerint nem sok keresnivalója van az ilyennek a csoportban. Azt nem tudtam, hogy csoportbeli fagyantás van-e nálatok, külsős megkörnyékezése jutott eszembe, és ha minden kötél szakad, és nagyon nincs, és nagyon kell, akkor egy kis árut felajánlanék cserébe, hogy boldoguljak. De ez én vagyok. :)
De ahogy látom a probléma nem csak engem érint. Jelenleg a kereskedőben 27 oldalon keresztül keresnek gyantát platináért.
1104 bővítmény megtekintése
Igen, általános, ahogyan fentebb is írtam. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent