• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Üdvözöljük az Elementálokat!

DeletedUser362

Vendég
Sziasztok!
Igen a fagyanta a mi csapatunkban is gond! Nem lehet hogy valamit elrontottak a játékba?és pl ha megépítem a legmagasabbra a deszkát nem fogja adni nekem? aki márványos és acél a társ gyártója????
Az meg végképp felháborító hogy egyesek nem elfogadják a "tisztességes" ajánlatot, hanem feltesznek "irreálisakat!" nem lehetne ez bekorlátozni?? Itt áll mindenki aki nem azt termeli!! és arra várnak hogy a "tisztességtelen" ajánlatokat majd úgyis elfogadja valaki! Én biztos nem fogom!!! Szégyen! :(
Üdv: Mircipirci
Ezzel küzdök én is... Valami nem stimmel a játékban, hogy mindenkinek gyanta kell :)))))))))) Platinát pl általában nem keresnek. Nem értem. Aki azt termeli az sokkal szerencsésebb, mint a másik kettővel.
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel küzdök én is... Valami nem stimmel a játékban, hogy mindenkinek gyanta kell :)))))))))) Platinát pl általában nem keresnek. Nem értem. Aki azt termeli az sokkal szerencsésebb, mint a másik kettővel.
Úgy látszik, sokkal több kitartó játékos van a márványosok között, mint az acélosok között. ;) :p Különben meg faxa csávóknak nehezebb pálya dukál. ;)
 
Fent