• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.97

Deleted User - 204368

Vendég
"A Sárkányos kocsi (a 2019-es karnevál eseményen volt megszerezhető) új neve Sárkányos léggömb lesz, így nem lesz összetéveszthető az idei karnevál eseményen szerezhető Sárkányos kocsival. " zsenális megoldás véletlenül se a most megszerezhető épületetnek adjunk egyedi nevet :D
 

DeletedUser3

Vendég
zsenális megoldás véletlenül se a most megszerezhető épületetnek adjunk egyedi nevet :D
Jogos a felvetés, de a tavalyi tényleg inkább léggömb, mint kocsi, az idei meg inkább kocsi mint bármi más.
Event_Car_3x3_02_0000.pngA_Evt_Car_XX_Dragon_Puppet1_1_0000.png
 

Natty

Felderítő
Nagyon köszönjük a változásokat. :) Itt az alkalom, hogy immár 5x is rákérdezzek, kb. mikor lesz elérhető mindenki számára a gyors pacsi. Ezt a kérdést nemcsak én tettem már fel, de választ sajnos nem kaptam még rá.:)
 

DeletedUser3

Vendég
Nagyon köszönjük a változásokat. :) Itt az alkalom, hogy immár 5x is rákérdezzek, kb. mikor lesz elérhető mindenki számára a gyors pacsi. Ezt a kérdést nemcsak én tettem már fel, de választ sajnos nem kaptam még rá.:)
Tesztelés alatt áll a funkció. Nincs fix időpontunk arról, hogy mikor lesz mindenkinél elérhető. Ha lesz, azt jelezni fogjuk a változásjegyzékben.
 

DeletedUser3541

Vendég
Érdekes a csillagozás a kereszt ajánlatoknál, ha pontosan számolsz az 1,5-ös szorzóval, akkor 2*, ha csak 1 db nyersanyag eltérésed is van, akkor 1* vagy 3* és ez 10k-s nagyságrendnél is megvan, ezen azért lehetne változtatni.
 

Krionosz

Újonc
Ez arra jó hogy retentöen lasitja a fejlödést .
Jelenleg Techfa 3 fejezetnél tartok .
Feloldások 1000 + os értékeket kérnek agyag , érc , deszka .
2 Szintű bonuszos árú váltásal tudtam fedezni a területi terjeszkedésem + techfa fejlödést / ami kell a épületek növekedési mérete miatt /.
1/4 arány szükséges volt . Ez az arány nem jó erre . Ha megtartom a 1/4 arányú váltást nem kapok csillagos minösitést .
Kis szinten minimum arány csökentés miatt alap bonos árú termelést duplázni kellet volna.
 

DeletedUser1047

Vendég
A kereskedő csillagjai frissülnek: A különböző csoportok árui ezentúl 1.5:1 aránynál lesznek egyenlőként feltüntetve a korábbi 4:1 arányhoz képest. Például egy olyan ajánlat, ami 1500 Márványt kér 1000 Kristályért cserébe, két csillagos lesz.
Köszönöm! Régóta éreztem, hogy a 4x-es szorzó nem igazságos a kereszt-ajánlatoknál, örülök a változásnak.
 

Deleted User - 242797

Vendég
Tesztelés alatt áll a funkció. Nincs fix időpontunk arról, hogy mikor lesz mindenkinél elérhető. Ha lesz, azt jelezni fogjuk a változásjegyzékben.

Hoshi,azt lehet tudni hogy miért kell egy tesztelt funkciót élesben is tesztelni..?És hogy a tesztelés miért tart lassan már két hónapja..?Nagyon jó lenne ha már végre mindenki megkapná,én is nagyon várom már...
 

Natty

Felderítő
Hoshi,azt lehet tudni hogy miért kell egy tesztelt funkciót élesben is tesztelni..?És hogy a tesztelés miért tart lassan már két hónapja..?Nagyon jó lenne ha már végre mindenki megkapná,én is nagyon várom már...
Vártam, hátha karácsonyi ajándék lesz, de nem. Hoshi most emlegeti a Bálint napot, hátha akkor gondolnak majd ránk szeretettel:)
 

DeletedUser3

Vendég
Hoshi,azt lehet tudni hogy miért kell egy tesztelt funkciót élesben is tesztelni..?És hogy a tesztelés miért tart lassan már két hónapja..?Nagyon jó lenne ha már végre mindenki megkapná,én is nagyon várom már...
Technikai teszt, amire nem elég a bétaszerveren elérhető játékosszám, valamint azt is figyeljük, hogy a játék egyéb részeire milyen hatással van a funkció. Többrétű dolog.
 

Deleted User - 242797

Vendég
Technikai teszt, amire nem elég a bétaszerveren elérhető játékosszám, valamint azt is figyeljük, hogy a játék egyéb részeire milyen hatással van a funkció. Többrétű dolog.

Oksa...Köszönöm...
 

bandi1815

Újonc
1:4-ről 1:1,5-re és 1:16-ról 1:2,25-re változtatni az arányokat elég erős túlzás. Az árut legyártani ugyanúgy 4x illetve 16x többe kerül. Nem attól lesz fair az ajánlat, hogy az értékénél kevesebbért lehet eladni. A csillagos értékelési rendszer ami nevetséges. A 2 csillagos ajánlatra csak 1 beállítási lehetőség van. 5000 fa 5001 vasért 1*-os ajánlat, pedig pont ugyanannyit ér, mint 5000 fa 5000 vasért. Inkább ezen kellett volna változtatni valahogy, nem csillaggal jelölni, mert annak mindig meg kell adni egy határértéket, hanem pl. %-al jelölni. pl. ha valaki 5000 fát kínál és 6000 vasat szeretne érte, akkor az 83%-os ajánlat, míg 5000 fa 5000 vasért 100%. Vagy a csillagos rendszerben maradva legalább egy bizonyos fejezet utána ne lehessen már 1 db-bal többet kirakni. mondjuk 100 lenne a minimum, vagy 500, tehát 5000 után a következő legkisebb 5100 vagy 5500 lenne.
 

Krionosz

Újonc
Bocs ha off - nak érzitek.
Több barátomal beszélgetve + testvériségel ugy döntötünk maradunk 1/4 aránynál . Kis szinten fejlödni igy egyszerübb.
Igy persze nemkapunk csillagot de legalább nem zavar elég átszámolnunk az 1/4 szorzot. :)
Sikerült elérni hogy " letisztultabb " legyen a kereskedés ablak.

Csillagos minősités helyett azt kellet volna megoldani hogyha pl : Valaki feltett 10 000 a 10 000 hez nagyságú ajánlatot.
Akkor rá katintva az ajánlatra eltudjak vinni bele pl 300 at értelemszerüen 300 ért.
Ne keljen kérlelni mást tegyen már ki ilyen - olyan ajánlatot.
Más esetben meg arra várni ugyan ki viszi el az adott árúmat, mondjuk 2 nap múlva mert a " korrekt " 2 csillagos ajánlatomat rendszer jutalmazza 1 + 50% os büntetésel.

Lenne értelme olyan változtatásnak ahol :
Tesvériség jelőlésel létrejöne " Zárolt ajánlat " / csak tagoknak / .
- Szintenkénti kereskedési arány 1/1 lenne kötelezöen / Árúk Szint Tipusának megfelelően /.
- Két szint közti átváltás 1/ 4 arány lenne kötelezöen. / Kissebb arányt csak Testvériségben lehetne kiteni /
- Megszüntetnék a +50 % os értelmetlen büntetést.

Ez kis szinten akadájoz.
Nincs anyi területed felfedve hogy láss elegendő ajánlatot / közre játszik sok inaktiv tag az ember közelében / + ereklye szám + tech fa fejletlenség + helyhiány.
Nem tudsz lerakni anyi termelöt hogy dinamikusan tudj haladni.
/ Itt megjegyezném 2 kor végén 3 kor elején minden épület nől de népeséget csak techfa 3 szint közepén lehet elérni hozzá /
Fejlett fő épület és a Legjobb lakóépületek feloldását ki kellene cserélni .

Nagy szinten szintén értelmetlen hiszen egyrészt jelentös terület van feloldva másrész erekjéknek köszönhetően + techfa fejletségnek akkora bonúszal termelhető adott nyersanyag hogy nem használ senki 10 000 léptékben 50 % " bonuszal " ajánlatot.
 

bere007

Veterán
Szép lassan csak sikerül belepiszkálni mindenbe... De ha már elhangzott, hogy úgy igazságtalan volt és így igazságos, akkor a kufárnál miért kerül 4x annyiba? A legyártása miért kerül 4x annyiba? Ezeket nem kellett volna módosítani? Így eléggé érdekes azt nyugodt szívvel, teljes meggyőződéssel leírni, hogy ez fair, ha a többi feltételen meg nem változtattak. Ez is olyan, mint az event. Variálva van úgy, hogy nincsen teljesen átgondolva, félig meddig meg van csinálva és utólagosan mennek a foltozgatások és a végén meg rádöbbennek, hogy mégis csak nem volt olyan rossz a régi. A mostani event erre egy nagyon jó példa, addig volt agyon cifrázva az újítás, hogy végül visszaálltunk az 1-2 évvel ezelőtti felálláshoz.
És a frissítéses lista is ezt mutatja, 1 db fejlesztés és 9 db hibajavítás. Ez úgy gondolom, hogy nagyon sok mindent elárul...

És még mielőtt valaki belém állna, hogy ez nem is így van, annak előre leírom, hogy ez így van.
 
Fent