• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.74

DeletedUser3133

Vendég
Azt mondod, tervrajz kell a barkácsoláshoz, de tervrajzot honnan lehet szerezni?
Van egy varázslatos lakóépületem is, ott is kéri, de sehol sem találom, hogyan lehet tervrajzot szerezni.
 

DeletedUser3

Vendég
Így van. A tervrajzok megmaradnak a 10. ládában, mellé szerezhető 5 áldás minden bajnokságban a leírt lábákban. A tervrajzot fel lehet használni továbbra is a varázslatos lakóépületben és műhelyben, vagy a barkácsolásnál 1 tervrajzból lehet 10 áldást készíteni, attól függően ki melyiket szeretné felhasználni.
 

DeletedUser2066

Vendég
  • A D000-b "Mag" termelésbónusza hibásan kétszer kelült beszámolásra. Ezentúl csak egyszer lesz beszámolva
A szigetek termelésénél én nem látok jelenleg sem kétszeres beszámítást. Például maximális link bónusz és 4. szintű portál esetén az x alap termelés effektív értéke x*2,5*1,6 fölfelé kerekítve.

"Ezentúl csak egyszer lesz beszámolva" alapján a jövőben hogyan számolják?
 

gilingalang

Veterán
Csak annyit mondanék: VÉÉÉÉÉÉÉÉGREEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!

1 tervrajzból lehet 10 áldást készíteni
Az utóbbiért külön GIGAKÖSZIK! ♥

A törött rúnaszilánkok felhasználása is tök jó, de azért kérlek, majd fontold meg a rúnaszilánkok lebontásával kapcsolatos ötlet továbbítását is... szuper lenne, ha azokat is fel tudnánk használni a barkácsboltban.
 

DeletedUser3

Vendég
  • A D000-b "Mag" termelésbónusza hibásan kétszer kelült beszámolásra. Ezentúl csak egyszer lesz beszámolva
A szigetek termelésénél én nem látok jelenleg sem kétszeres beszámítást. Például maximális link bónusz és 4. szintű portál esetén az x alap termelés effektív értéke x*2,5*1,6 fölfelé kerekítve.

"Ezentúl csak egyszer lesz beszámolva" alapján a jövőben hogyan számolják?
Bocsi, kissé pontatlan volt a megfogalmazás. Ez csak akkor érvényes, ha plusz portálbónusza van valakinek (pl csodából) - ez számolódik kétszer.
 

DeletedUser1259

Vendég
Sziasztok!
Szóval akkor csak a barkácsolásban fog később megjelenni a bűbáj, és a mostani bajnokságból már megszerezhető lesz?
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

Ma is történt egy kis frissítés - sajnos MS módra.

Eddig a Műhely fölött egerészve kiírta, hogy éppen mi készül ott:
Alapanyag_régi.png

Most viszont ezt az infót kispórolták/kivették(???), így már csak ez látható:
Alapanyag_új.png

Van erre valami "értelmes" magyarázat? ... vagy csak unatkozott valaki? :(
 

Lupuj

Erős harcos
Amíg készül a cucc, addig rákattinthatsz és kiírja. Amikor készen van, akkor pedig megjelenik a kiírás ahogy eddig is.

Szia!

Igen!? Ez 2(kettő) fölösleges kattintás (mert le is kell venni az ablakot) az eddigi sima egértologatás helyett.

De majd megszokjuk EZT IS. :(

Nálam az Ork stratégák edzőpályáján is eltűnt az éppen meglévő (kiképzett) orkok száma.
Eddig ki volt írva. Mostantól lehet számolgatni azt is! :eek:

Nem értem ... MIÉRT KELL elvenni olyanokat, amik EDDIG jók voltak a játékban????
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3108

Vendég
Szia!

Igen!? Ez 2(kettő) fölösleges kattintás (mert le is kell venni az ablakot) az eddigi sima egértologatás helyett.

De majd megszokjuk EZT IS. :(

Nálam az Ork stratégák edzőpályáján is eltűnt az éppen meglévő (kiképzett) orkok száma.
Eddig ki volt írva. Mostantól lehet számolgatni azt is! :eek:

Nem értem ... MIÉRT KELL elvenni olyanokat, amik EDDIG jók voltak a játékban????
És MIÉRT KELL Neked mindig ennyire negatívnak lenned?
Más: Csak szeretném jelezni, hogy Androidra már meg is érkezett a frissítés.
@GreenKnight jelzése alapján pedig látszik az is, hogy egy bug-ról van szó. Észrevették, és javítják. Ennyi. Nem hiszem, hogy mindig-mindenben a rossz szándékot kellene keresni.
Ez egy ingyenesen is jól, élvezetesen játszható játék, örüljünk neki... :)
 

Lupuj

Erős harcos
És MIÉRT KELL Neked mindig ennyire negatívnak lenned?

@GreenKnight jelzése alapján pedig látszik az is, hogy egy bug-ról van szó. Észrevették, és javítják. Ennyi. Nem hiszem, hogy mindig-mindenben a rossz szándékot kellene keresni.
Ez egy ingyenesen is jól, élvezetesen játszható játék, örüljünk neki... :)

Szia!

Miért lennék ÉN azért NEGATÍV, mert észrevettem egy "hibát"? Sőt, ez nem simán bug, ez szándékosan át lett írva ilyenre.

@GreenKnight pedig NEM erről írt, hiszen a 2. mondatát így kezdte: "Más:"
Ő csak jelezte, hogy Androidon volt egy frissítés.Ennyi! Szerintem!
 

Putyika

Veterán
Miért lennék ÉN azért NEGATÍV, mert észrevettem egy "hibát"? Sőt, ez nem simán bug, ez szándékosan át lett írva ilyenre.
Kezdjük ott, hogy nem te vetted észre a hibát. Valaki más jelezte a hibáknál, te csak lecsaptál a témára és nem tudsz róla leakadni.
Miért lennél te negatív? :eek: Ezt biztos nem kérdezted komolyan. Pozitív hozzászólás még nem hagyta el a billentyűzeted. Úgy érzem, hogy szerinted a készítők gonosz kis hobbitkák, akik csak azért élnek és dolgoznak, hogy a te játékodat tönkretegyék.
Az meg sem fordul a fejedben, hogy ők is emberből vannak és hibázhatnak? Nem tudom miből jöttél rá, hogy ez nem bug, hanem valaki szándékosan átírta, de én is szeretnék ennyire okos lenni!
 

Lupuj

Erős harcos
Kezdjük ott, hogy nem te vetted észre a hibát. Valaki más jelezte a hibáknál, te csak lecsaptál a témára és nem tudsz róla leakadni.
Miért lennél te negatív? :eek: Ezt biztos nem kérdezted komolyan. Pozitív hozzászólás még nem hagyta el a billentyűzeted. Úgy érzem, hogy szerinted a készítők gonosz kis hobbitkák, akik csak azért élnek és dolgoznak, hogy a te játékodat tönkretegyék.
Az meg sem fordul a fejedben, hogy ők is emberből vannak és hibázhatnak? Nem tudom miből jöttél rá, hogy ez nem bug, hanem valaki szándékosan átírta, de én is szeretnék ennyire okos lenni!

Szia!

Megígértem, hogy visszaveszek, ezért csak annyit: ennyi helyen egyszerre, ilyen "hiba" nem lehet más CSAK belenyúlás. Ehhez elég ha 100-nál többed van. :p
 

Putyika

Veterán
Értem! Nem vagyok informatikus és a programozáshoz sem értek, sőt ezek szerint nincs 100-nál többem. De bennem felmerült az ötlet, hogy esetleg ugyanaz az algoritmus (vagy valami ilyesmi :D) szabályozza, irányítja az összes ilyen kijelzést és ezért lett rossz egyszerre mind. De persze lehet, hogy ez hülyeség és a készítők tényleg gonosz kis hobbitkák! :rolleyes:
 
Fent