• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.118

Mihaszna

Veterán
Na.. kérem. Mazsoláznom kellett az Archívumba, de nagy nehezen megtaláltam. A mostani Testvériség Fejlesztésekkel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Annak idején feldobtam egy ötletet, ,,szűrő lista bővítése" néven. Nem szívesen másolnám be ide az egészet (mert sok), helyette adok egy linket: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/a-testvériség-kereső-szűrő-lista-bővítése.2777/ Amennyiben lesz majd szabadidőtök, hogy elolvassátok, megtudnátok válaszolni azt a kérdésem, hogy ezzel kapcsoltban várható e fejlesztés, vagy újra kell nyitnom a témát, hogy ismért átgondolásra kerüljön a fórumozók részérők (IS)?

A másik kérdésem: Ezt hogyan kell érteni?

,, A Varázslatos Lakóépületek, és Varázslatos Műhelyek most már minden fejezet legelső technológiai fejlesztése után elérhető "
 

Wiccara

Veterán
legelső technológiai fejlesztése után
Szia,
volt 1-2 kor, ahol az új fajhoz való átlépésnél még nem, csak annak az aktuális lakóház/műhely fejelsztésének kikutatásánál lehetett a varázslatosakat tervrajzzal fejleszteni. Minden más korban ez egyből elérhető volt az átlépésnél. Mostantól mindegyiknél ;)
 

Syntex

Ex-Csapattag
A javaslatot kérlek nyisd újra nyugodtan, valószínűleg azért került archiválásra, mivel túl sok volt felgyűlve, és a régieket lezártuk. Köszönöm!
 

GreenKnight

Veterán
" Akik Flash kliens alatt játszanak, azoknak a képernyő tetején jelenik megy egy figyelmeztetés, hogy az Adobe 2020 vége után nem támogatja tovább a Flash Playert. A figyelmeztetés azt is felajánlja, hogy váltsanak HTML5 kliensre, és ezután be lehet zárni. "

Erről lehet valami bővebbet, érdemit tudni? Az odáig világos, hogy újabb Flasht az Adobe már nem készít, de attól még a meglevő működni fog remélem. Viszont az ebből nem derül ki, hogy az Inno elkészíti-e a játék Flash verzióját vagy 2021-ben már csak és kizárólag HTML5-ben tudunk-e játszani.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
" Akik Flash kliens alatt játszanak, azoknak a képernyő tetején jelenik megy egy figyelmeztetés, hogy az Adobe 2020 vége után nem támogatja tovább a Flash Playert. A figyelmeztetés azt is felajánlja, hogy váltsanak HTML5 kliensre, és ezután be lehet zárni. "

Erről lehet valami bővebbet, érdemit tudni? Az odáig világos, hogy újabb Flasht az Adobe már nem készít, de attól még a meglevő működni fog remélem. Viszont az ebből nem derül ki, hogy az Inno elkészíti-e a játék Flash verzióját vagy 2021-ben már csak és kizárólag HTML5-ben tudunk-e játszani.

Jelenleg ennyit tudunk az esetről.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Akkor viszont nem lehetne, hogy a figyelmeztetés pl. csak naponta egyszer jelenjen meg vagy kikapcsolható legyen? A figyelmeztetést tudomásul vettem, de ennek ellenére se szándékszom a HTML5-re váltani. Ezért viszont kár állandóan annak a csíknak megjelenni, amit utána rögtön be is zárok.

Továbbítom a felvetésedet, köszönjük! :)
 

bere007

Veterán
a linkbe ez olvasható

visszavonhatatlanul HTML5-re fog átváltani

Ezzel az a baj, hogy ez nem igaz. Kíváncsiságból átváltottam, hogy hátha sikerült már összehozni normálisra ezt a verziót, de nagyon szaggatott és a beállításoknál a visszavonhatatlant, 1 vagy 2 kattintással visszavontam. Remélem ha esetleg kötelező lesz átváltani, talán megoldják, hogy olyan minőségű legyen, mint a flash.
 

DeletedUser

Vendég
Nálam már alapból HTML verziót tölt be. Az adobe el is tűnt, de a tálcán megjelent az Intel HD control panel.
Igaz nemrég lett újratelepítve a win10 és frissítve a grafikai kártya. Szerencsére tökéletesen fut a játék.
Csak a szokott belassulás maradt meg, de az event miatt ez érthető.
 

DeletedUser

Vendég
Ez melyik linken olvashatő? Én nem találtam ilyet. És a HTML5/Flash is minden további nélkül váltható a beállításoknál.
Igazad van. Én is elolvastam, nálam a win frissításe után tűnhetett el az adobe. Bár sose azon játszottam. De régebbi chrome verzióknál még elérhető. Láttam én is hogy bétán nem egyszer szürke lesz minden a játék alatt. Ezért kért be Marindor képfotókat is.
 

GreenKnight

Veterán
A "jelenleg ennyit tudunk az esetről" link. Ami a supportra visz.
Köszi Bere, azóta már én is rájöttem, megtaláltam, elolvastam. Úgy ahogy van egy marhaság. A Windows frissítés nem fogja törölni a Flash-t. Egyrészt mert semmi köze hozzá, másrészt mert nálam le van tiltva a frissítés. Arról nem is beszélve, hogy vannak böngészők, amik beépített Flasht (nem Adobe) használnak. Aztán meg a váltás se végleges, akármikor vissza lehet váltani (szerencsére) a Flash verzióra 2 kattintással. (Legalábbis jelenleg)
A kérdésem arra irányult alapvetően, hogy az Inno el fogja-e készíteni a játék Flash verzióját vagy se. Ezt azért már így nem egészen 1 hónappal az év vége előtt illenék a fejlesztőknek tudniuk és nem egy ilyen "nesze semmi, fogd meg jól" választ adni. Az az érzésem a válaszból, hogy halvány segédfogalmuk nincs, hogy mi fog történni Újév után.
 
Fent