• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.118

DeletedUser

Vendég
Kedves @Peometheus ennek a 2017-es bejegyzésnek még annyi információtartalma sincs, mint a korábbi bejegyzésknek, de attól még nagyon kedves tőled, hogy foglalkozol a kérdéssel.
Kedves GreenKnight ! Igyekeztem visszagörgetni a szálat. :) A friss képfotókat ha nézed bétán, valóban teljesen szürke, kék vagy a háttér is eltűnik.
Kicsit tartok a dologtól. Kíváncsiságból visszatettem flash-re. Mintha kevésbé akadna. Konkrétumot talán egyedül Hamburgban tudnak.
 

GreenKnight

Veterán
Pontosan azért használom a Flasht, mert a HTML5 sokkal jobban akad, hacsak nem tolsz alá egy atomerőművet. És ennek okán érdekelne valaki bennfentestől, hogy mi lesz. Merthogy a meglévő Flash működni fog, ahogy az XP és Win7 is működik attól, hogy már nincs támogatása.
 

nlstemplar

Veterán
Köszi Bere, azóta már én is rájöttem, megtaláltam, elolvastam. Úgy ahogy van egy marhaság. A Windows frissítés nem fogja törölni a Flash-t. Egyrészt mert semmi köze hozzá, másrészt mert nálam le van tiltva a frissítés. Arról nem is beszélve, hogy vannak böngészők, amik beépített Flasht (nem Adobe) használnak.
Nem marhaság. A Windows 10 beépítve tartalmaz Flasht, amit a frissítés törölni fog. Windows 8.x szintén. A böngészők amik beépített Fasht tartalmaznak, (vagyis Chrome) meg a böngésző frissítése fogja törölni.
Te ragaszkodsz a Windows XP-hez, de ezzel egy apró kisebbség tagja vagy, az ilyen tájékoztatókat nem hozzátok igazítva írják a fejlesztők.


A kérdésem arra irányult alapvetően, hogy az Inno el fogja-e készíteni a játék Flash verzióját vagy se. Ezt azért már így nem egészen 1 hónappal az év vége előtt illenék a fejlesztőknek tudniuk és nem egy ilyen "nesze semmi, fogd meg jól" választ adni.

A "jelenleg ennyit tudunk az esetről" link. Ami a supportra visz. Ebben benne van a válasz a te kérdésedre is. De kimásolom ide is.

A Elvenar azoknak a játékosoknak, akik tudnak játszani vele, továbbra is szolgáltatni fogja a Flash klienst

Szóval a nesze semmi, fogd meg jól megállapításod nagyon nem állja meg a helyét.
 

GreenKnight

Veterán
Nem marhaság. A Windows 10 beépítve tartalmaz Flasht, amit a frissítés törölni fog. Windows 8.x szintén. A böngészők amik beépített Fasht tartalmaznak, (vagyis Chrome) meg a böngésző frissítése fogja törölni.
Te ragaszkodsz a Windows XP-hez, de ezzel egy apró kisebbség tagja vagy, az ilyen tájékoztatókat nem hozzátok igazítva írják a fejlesztők.




A "jelenleg ennyit tudunk az esetről" link. Ami a supportra visz. Ebben benne van a válasz a te kérdésedre is. De kimásolom ide is.

A Elvenar azoknak a játékosoknak, akik tudnak játszani vele, továbbra is szolgáltatni fogja a Flash klienst

Szóval a nesze semmi, fogd meg jól megállapításod nagyon nem állja meg a helyét.
Kösz, így már minden világos.
 

nlstemplar

Veterán
Ma reggel ez fogadott a gép bekapcsolásakor.

Képkivágás.PNG

A lényeg a 3. és 4. sor: az Adobe blokkolni fogj a Flash Player futását, nem csak a támogatás szűnik meg.
Hogy technikailag ezt hogy oldják meg nem tudom.

Tehát még sem tudjuk utána használni a Flash verziót.(?)
 

GreenKnight

Veterán
Ennek a feliratnak tényleg van még értelme 2021. januárjában? Szerintem már elolvasta többször is mindenki akit érintett.
1609666487439.png
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Ennek a feliratnak tényleg van még értelme 2021. januárjában? Szerintem már elolvasta többször is mindenki akit érintett.
2729 bővítmény megtekintése

Sok értelme nincsen, esetleg azokat informálni, akik eddig nem tudtak róla és csak most veszik észre a változást.
Support csapatként mi ezt sajnos nem tudjuk kikapcsolni vagy kivenni a játékból, valószínűleg valamiféle kisebb frissítés során fog a játékból kikerülni. :)
 
Fent