• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.31

katakatze

Újonc
]Nem. Azért nem jár kárpótlás, mert a játékostársak leléptek, és nem segítenek. Ez benne van a játékban.
És mi lesz a sok üres területtel?
 

DeletedUser513

Vendég
Én csak abban reménykedem, hogy a ténylegesen aktív, és segítőkész szomszédok megmaradnak - csak, hogy egyet említsek, ilyen pl. Tessaiga! Sajnos régebben volt már rá példa, hogy ilyen szomszédaim vesztek el. A többi játékos, aki csak meg-megnézegeti Elvenar világát, és nem veti bele magát, azokért -már bocs, de - nem kár. Az ilyen üres helyek pedig, ahogy Erica is mondta: "lassan be lesznek lakva." Ilyenekért kár "aggódni"...
 

DeletedUser60

Vendég
jelenleg 40 árajánlatot látok a piacon
a kérdés akkor hogy jön ki a 200 ??
 

DeletedUser

Vendég
jelenleg 40 árajánlatot látok a piacon
a kérdés akkor hogy jön ki a 200 ??

Úgy, hogy a hozzád 200 legközelebb eső szomszéd ajánlatait mutatja. Függetlenül attól pakolt ki a piacra árút az illető, vagy nem.
 

DeletedUser17

Vendég
Lassan 2 hét telt el új szomit nem látok a maradékot,1 látogatás lefagyás,látogatás lefagyás fekete karikák.Eltünnek a a nevek.
Ha nem tetted még, akkor erről jó lenne egy bejelentés ITT! A legjobb lenne ha a "Hogyan jelents egy hibát" mintájára történne. Hátha tudnak az illetékesek tenni valamit az ügy érdekében!
 

katakatze

Újonc
Ha nem tetted még, akkor erről jó lenne egy bejelentés ITT! A legjobb lenne ha a "Hogyan jelents egy hibát" mintájára történne. Hátha tudnak az illetékesek tenni valamit az ügy érdekében!
Köszönöm szépen a segítséget, de ez nekem túl bonyolult.Mármint a jelentés .
 

Simsek92

Újonc
Hello, sziasztok.

Teljesen uj vagyok az Elvanar kozossegben, meg csak azt sem sikerult megertenem hogy az emberek es elfek ebben a csodalatos vilagban ellensegek, vagy szovetsegesek, :)

Lattam hogy jovoheten erkezik a 0.32-0.33 frissites, viszont a forumon kutakodva sem talaltam semmilyen leirast hogy mire lehet majd szamitani, az uj verzioban. Valaki segitene, hogy hol talalok magyar nyelvu leirast az uj verziorol ?

Koszontem:
Simsek
 

DeletedUser3

Vendég
Hello, sziasztok.

Teljesen uj vagyok az Elvanar kozossegben, meg csak azt sem sikerult megertenem hogy az emberek es elfek ebben a csodalatos vilagban ellensegek, vagy szovetsegesek, :)

Lattam hogy jovoheten erkezik a 0.32-0.33 frissites, viszont a forumon kutakodva sem talaltam semmilyen leirast hogy mire lehet majd szamitani, az uj verzioban. Valaki segitene, hogy hol talalok magyar nyelvu leirast az uj verziorol ?

Koszontem:
Simsek
Szia Simsek, üdv a fórumon.
Itt mindenki mindenkinek jóbarátja. :)

A verziófrissítések változásainak listája mindig a frissítés előtti napon kerül ki a fórumra. Azért nem hamarabb, mert még lehet benne változás, ha egy javítás mégsem sikerülne, vagy valami történik.
 

Vanek

Veterán
Hello, sziasztok.

Teljesen uj vagyok az Elvanar kozossegben, meg csak azt sem sikerult megertenem hogy az emberek es elfek ebben a csodalatos vilagban ellensegek, vagy szovetsegesek, :)

Lattam hogy jovoheten erkezik a 0.32-0.33 frissites, viszont a forumon kutakodva sem talaltam semmilyen leirast hogy mire lehet majd szamitani, az uj verzioban. Valaki segitene, hogy hol talalok magyar nyelvu leirast az uj verziorol ?

Koszontem:
Simsek

Ahogy Hoshi írta, nem mindig az fog itt megjelenni, ami a bétán, de az ottani infók jók alapnak. Azokat pedig az alábbi linken lehet elérni (sajnos, angolul írják csak le): 0.33 frissítés.
(Magyarul nagyjából annyi, hogy szinte csak hibajavítások várhatóak. A fejlesztéseknél annyit írnak, hogy egy csekély grafikai fejlesztés várható a küldetési és fejlesztési előrehaladás-jelzőnél (ez nem olyan dolog, amit elszúrtak, és még bug lehetne benne; így ez vélhetően meg fog jelenni itt is); illetve be lesz kapcsolva a grafikai gyorsítás és nem lesz lehetőség kikapcsolni (ez viszont azért lesz vélhetően a frissítésben, mert nagyon a grafikai gyorsítás bekapcsolása és használata felé terelik a játékosokat - és ezzel sem jönnek elő 'új' hibák, csak maximum a régiek, amiket még nem tudtak javítani).)
 

DeletedUser

Vendég
és ezzel sem jönnek elő 'új' hibák, csak maximum a régiek, amiket még nem tudtak javítani

--Szia Főnök, bocs, hogy zavarlak! Te az van, hogy ezeket a hibákat nem tudtuk kijavítani.
................................................................................................. Szerinted mit mond a főnök? A pontozott rész az a felület ahová !! képzeld !! el a választ.
 
Fent