• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.31

Vanek

Veterán
--Szia Főnök, bocs, hogy zavarlak! Te az van, hogy ezeket a hibákat nem tudtuk kijavítani.
................................................................................................. Szerinted mit mond a főnök? A pontozott rész az a felület ahová !! képzeld !! el a választ.

Azt hiszem, az aprócska "még" szócska felett elsiklottál. :)
De egyébként igen. A FoE-ben is még mindig akadnak olyan hibák, amik a grafikus gyorsításra vezethetőek vissza; pedig nem ma kezdték azok fejlesztését, majd javítását sem. Itt meg aztán csak most kezdték el nemrég. :)
 

Xenia

Veterán
Sziasztok!
Szerintetek az alábbi hibajavítás mire vonatkozik?
Azért kérdezem, mert nálam a levelek még mindig előjönnek, ha bárhonnan visszatérek a városomba. Többször töröltem már minden levelet pedig volt, amit megszerettem volna tartani.
Már egyre idegesítőbb, hogy állandóan feleslegesen kell megnyitnom, hogy tényleg jött-e valami új levél.
Bug_Fixes_HU.png

  • .....
  • Az értesítések nem jelennek meg újra- és újra
 

DeletedUser256

Vendég
:) Nem, de asszem ezt a kérdést (uígy) már megválaszolta Hoshi valahol...
 

DeletedUser

Vendég
Azt hiszem, az aprócska "még" szócska felett elsiklottál.

Én szándékosan nem említettem. Szerintem ezt a válaszodat nem gondoltad végig. Ha meg akarod beszélni, jelöld ki a helyet.:D (topicot)
Én szívesen kifejtem, de nagyon fogsz csodálkozni, mert akaratlanul persze (!) a "még nemmel" megsértettél itt egy csomó játékost, akik hónapok óta várnak .... vagy csak gúnyolódsz? Nem ilyennek ismertelek meg a beszélgetéseink alapján. Pedig valamelyik ezek közül...
 
Fent